Жіноча зрада

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем TinyFlower, 8 Червень 2012.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    погоджуюсь з Зеттою.
    тим більше, що часом всякі вибухи в голові просто є гормональними настроями, минають за пару днів, і не вартує за ними вестись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    То вам краще в тему "Чи можна кохати двох" :girl_haha:
    Я теж не уявляю як можна "западати" на когось, якось посилено фліртувати якщо є кохана людина. То значить або людина не дуже кохана, або відношення до неї не найкраще:girl_nea:.
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Skifia

    Skifia миється в бані

    @Jusi а нашо тоді вам ваш хлопець?Виглядає так, що він вас уникає, не зовсім задовільняє (ви самі про це пишете), то ніби випиває.Тут же ви його ревнуєте на рівному місці (до секундних обіймів знайомої) і тішитесь незрозумілим виявам уваги з одруженим чоловіком, то ще щось. То або не герой вашого роману, або вам ще треба добре потрудитись над собою і вашими стосунками. Тут теж підтримую дівчат, що найголовніше навчитись собою керувати, особливо в стосунках з чоловіками (тим більше одруженими). Не здивуюсь якщо виявиться що ваш хлопець теж має якусь інтрижку. В любому разі бажаю вам успіхів і надагоження стосунків з хлопцем.
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ari

    Ari Well-Known Member

    Еххххх..... ну що ми за створіння? Кажуть чоловіки- важко зрозуміти, що ми хочемо. Ага, деякі з нас самі не знають чого хочуть)
     
  5. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Написала мені Натуля дуже вдалий Відгук в профілі:
    І це 100 %. Він вибере посидіти в компанії з алкоголем, ніж зайнятись зі мною сексом. І від цього моя самооцінка дуже страждає.
     
  6. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Коє-хто вже другий тиждень "не заводиться", а й я не заводжу - бо купа проблем в обох і не дуже хочецця :girl_crazy:. Але на самооцінку, тим паче мою, то аж ніяк не впливає.
    То всьо фігня. Краще сходіть в темку про зваблення: там весело і корисно :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 3
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 13
    • Подобається Подобається x 2
  8. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Я, з одного боку, розумію Jusi, бо увага взагалі дуже лестить, особливо, якщо від чоловіка її не дочекаєшся. Тому і потяг виникає - бо це "незвично, приємно і під забороною". Ну але на те й нам голова, аби не переносити флірт на небезневинний рівень з мріями і надіями про тілесні контакти, і не сповнюватися бажанням до чоловіка, обліко моралє якого без проблем дозволяє йому не зупинятися ні з вами, ні з іншими (звісно, приємно думати про свою вийнятковість, але не думаю, що його поведінка продиктована тим, що тільки ви ви - омріяне кохання всього його життя). Бо від позитивних емоцій до того, що отруїть вам (або не тільки вам) життя надовго - один крок.
    Ну і гормональні сплески я теж цілком не відкидаю )) Потерпіть тиждень-два, прослідкуйте за розвитком цього стану чисто фізично, може, разом з приходом ПМС буде і "кака любов, ви шо??"

    А якщо ви незадоволені стосунками з чоловіком, але бачите можливості, і головне, хочете їх направити - то зрада вам в тому аж ніяк не поможе, навпаки. Якщо ж навіть не хочете, то.. варто просто бути з ним чесним, і надалі влаштовувати собі життя чи з тим, чи з іншим.
    Щодо ревнощів, то якщо ви ревнуєте його за вияви уваги до інших, подумайте, що зробили би з ним, якби він повномасштабно вас зрадив. А тепер оберніть ситуацію навпаки. Він вас великодушно простить? Ні, можна собі малювати різні сценарії, але краще бути об"єктивною. Якщо ви готові до таких варіантів, до всього, що вашому чоловікові (і, на секундочку, вам) треба буде відчути і пережити, то що я можу сказати.. Варіант "він ніколи не дізнається" краще навіть і не розглядайте - життя показує, що ймовірність цього прямує до нуля.
    Години пристрасті і значно довші періоди того, що можна назвати "все складно", які псують враження від отих годин - чи воно того вартує?. Це якщо дійсно ввімкнуться муки совісті і роздуми на тему, звісно. Якщо ж ні, то.. ні, я думаю, ви тоді б в цій темі й не писали б ))
     
    Останнє редагування: 27 Травень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Jusi а ви банально з своїм хлопцем побалакали? Ну або не банально))) з фантазією))) нащупали що йому подобається? Запитати можна доречно, не обов'язково в лоб. Виглядає, що ви в інтимному плані значно ініціативніша, тому і питання налаштування ваших взаємин швидше всього ляже повністю на вас. Тим більше, що хлопцеві і так нормально.
    Ну і щоб не зовсім офтоп. Оцей, котрий одружений, скоріш за все не на ваші флюіди так реагує, йому аби чиїсь флюїди. То такий поширений типаж, в народі красномовно іменується безліччю найменувань )))) Так от, оті "слабі на передок" тащаться від всіх кого можна схилити. За рахунок таких самооцінка в результаті падає, аж ніяк не піднімається.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  10. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я не знаю, як підступитись, щоб не образити його. А коли питаю, що би ти хотів, то він каже, що все те, як є, воно йому супер :girl_sad:
    Із цим жонатим у мене періодами. Коли бачусь, то потяг виникає, інколи і не виникає. А бачимось ми пару разів на рік. Я вже заспокоїлась, вся тяга пройшла :girl_bye:

    Згадала, що інколи хлопець може займатись сексом довше, ніж я. Так що все окей. То в мене просто якесь весняне загострення було. Я його люблю. І хочу щоб у нас усе було добре. Дякую, дівчата, що допомогли побачити ситуацію зі сторони.
     
    Останнє редагування: 27 Травень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  11. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Це однозначно гормони. )) Не зациклюйтесь на цьому, не мучте себе роздумами і будьте щасливі. Бажано ще стосунки з чоловіком довести до того, щоб як тільки гляне, так "ах!" ;) Все у ваших руках.
    Оу, якщо всі проблеми тільки в технічній стороні, то я впевнена, що все дуже навіть ОК, а ці "несумісності" ви подолаєте. От не вірю я у однозначну фізичну несумісність чи проблему через різні темпераменти, завжди можна знайти вихід, якщо захотіти, звісно. Але то вже треба в іншу тему, напевно.
     
    Останнє редагування: 27 Травень 2015
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Хочу підвести лінію під цією історією: Не потрібно піддаватись миттєвому потягу. Ось побачила я сьогодні "жонатого" і нічого не виникло, бо нічого я не накручувала вже, відпустила і зрозуміла, що мені це не потрібно. А якби тоді піддалась, яких би дров могла наломати. І людські риси його характеру абсолютно мені не імпонують. Невже ми дійсно притягуємось по запаху? Аж страшно від цього.
     
    • Креативно Креативно x 1
  13. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    от і добре. захоплення захопленням а їсти треба вдома)
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Маю думку, що ні жіночі ні чоловічі зради - це майже ніколи не про секс. Навіть коли це "просто секс". Зате - це завжди, на мою думку, про ресурс
    І тут для мене знайшлася відповідь про "стосунки з молодшими". Ні, чоловіки не шукають "стрункішу і гарнішу". Сучасні доглянуті жінки 35-40 - це бомби по зовнішності, до яких більшості 20-річок як до неба рачки (на мою думку, звісно). Але молоді="легкі", незагружені. Ресурсні, щедрі на заряд позитиву.

    З хлопцями те саме. 20-23 - прекрасні цифри, (і для віку - теж):girl_blush2: Але ключове тут саме ота ресурсність, якою вони розкидаються. Молоденькі, свіженькі, хоч кусай. Обіг психічного, морального ресурсу в них ще не порушений. Їх навіть можна підгружати трохи своїм, а їм - нічого. Пару днів, на дискотеку сходив - і знов гіфки з сердечками, знов готовий грузитись і все решта :)

    Для себе впевнилась, що не від несмачної їжі і не "домашніх кур" зраджують чоловіки. Не від імпотентів жінки йдуть на "швидкі побачення". А від моральної виграності. Висновків нема. Існують і ті, хто роками налагоджує ресурсообмін в парі без зрад. Або ті, хто примудряється втрачати мінімально і не доходить до крайньої спустошеності...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  15. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ідеально сказано, добавити немає чого))
     
    • мімімі мімімі x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не бачу послідовності.

    - а що зраджують тільки з молодими, чи навіть переважно з молодими? Я не в курсі.

    - вік 20-23 то не те що молоді. В 90% випадків, це ще малі. Мені воно взагалі інцестуально якось виглядає.

    - з другого пункту випливає третій: що там з ними говорити в плані «нагрузити», а не те що секс. Ну і який секс там получиться. Де вони в 20 років були і шо виділи...

    А от те зо в кінці про спустошеність і от це все - погоджуюсь. Просто моя думка така, що після ейфорії зради та спустошеність може взагалі людину в порошок стерти. Ну в сенсі ходити наповнюватись в сусідового сина - така собі затія.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    нема її - логічно, що не бачиш
    я тут конкретно про "біс в ребро". Маю ось таке припущення про його справжню причину
    ну нє, інцест - то все ж не та парохія, тут швидше до педофілії, ггг.

    в житті загалом багато такого, що може стерти в порошок. Розумію про що ти, і справді є така небезпека.
    однозначно :)
    не так щоб прицільно "грузити". Але молоді люди набагато більше вірять в те, що "от просто все буде добре" - і це заразно.
    в 20 можна бути вже з кількарічним хорошим досвідом. Плюс вимоги до сексу в кожного свої. Плюс бажання вчитись :)
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


    .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну це ж винятки.
    --- дописи об"єднано, 30 Жовтень 2020 ---
    Як на мене причина на поверхні. 40-річна жінка в рот 40-річному чоловіку заглядати не буде. А 20-річна буде. А він якби трохи скучив за цим.

    Що може знайти сорокарічна жінка в двадцятирічному хлопчику для мене загадка. Те що в нього може бути кількарічний досвід вірю, а те що він хороший - ні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ой, ще вчити його...
     
    • Смішно Смішно x 1