Жіночі консультації Львова: куди податися???

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем filolog, 27 Червень 2009.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я так зрозуміла, що Лютеїну багато хто з лікарів любить (мені її виписували майже всі лікарі, до яких ходила з проблемами з невагітнення). а ця сьогоднішня так серйозно кивала головою з того крайового прикріплення і за Лютеїну наполягала, хоч сама нічого не знає. А її медсестра взагалі не знала, як правильно пишеться анембріонія (4 роки тому в мене була). То лікарка їй підказувала) Добре, що на огляді на кріслі не наполягала хоч. Ну я чогось розумного і цінного від лікарів ЖК не очікувала)
     
  2. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    дівчата, ті, що пізно стають на облік, що ви тим лікарям кажете у відповідь на то, які ви безвідповідальні і не пильнували всю вагітність в доктора? бо мене і так пильнує потрібний мені лікар, просто обліками не займається. Ну але ясно шо я не буду в жк то все розповідати. Та ще і цього разу мені би якось в дородовий лікарняний піти скоріше - то можливо раніше 30 тижнів? Бо мені між потенційним виходом на роботу і походом в новий декрет виходить десь 1.5-2 міс. Але з тим виходом буде більше клопоту, ніж якби вдалося вже не виходити взагалі.
    От я і думаю - треба якісь нормальні стосунки з Г в жк завязати, але і ті ходження шоб дуже не напрягали.
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    "улибаємся і машем"
    то хіба лікарняний до того декрету якийсь доплюсувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Так, домовляєтесь, що в Вас тонус, (тьху - тьху), грві - та що завгодно. Вагітну припильнувати - то святе, берете лікарняний по стану здоров'я. На скільки можна. Але треба йти на облік. А на рахунок 30 тижнів, може якось "добавити " термін при постановці на облік типу дату місячних останніх змістити назад... Правда, по Узд може бути видно інший термін... Лікарняний беремо один раз від терапевта, інший від гінеколога і т.п., бо на 2 місяці вряд чи хтось дасть - скажуть йти в стаціонар. Отакво сядьте, порахуйте, подумайте - може вийде по чуть чуть нашкребти... дотягнути до декрету... Але формально на роботу треба все одно вийти, потім принести Лікарняний, потім можна 14 днів за свій рахунок за сімейними обставинами (за згодою з адміністрацією). І т.д.
    П.с. суто мої роздуми і думку таку нікому не навязую...
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    щоби потім діставали дзвінками в "40 тижнів": "Ви ще не народили"? Не раджу.
     
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Запитали варіанти - я описала можливі. Багато хто і в 38 народжує. За мною не дзвонили, чи народила , а подзвонили прийти на черговий аналіз - а нам вже 2 й день і ми в пологовому. Людина шукає спосіб, як не виходити на роботу між декретами. Тут треба подумати акуратно як пишуть в анотаціях до ліків, про очікувану користь і імовірну шкоду. І лікарі часто помиляються з термінами, то чому б пацієнтові не прибрехати "во благо?" Знову ж підкреслюю, що не раджу саме так робити - це лише можливий варіант...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а шо гінекологи можуть давати лікарняні вагітним? мені моя ні разу не давала, казала, що це може бути тільки стаціонар
     
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Не знаю, то мої припущення. Але точно знаю жінок, які мали трохи ускладнення, але не аж такі, що лягати в стаціонар, то перебували на лікарняному. Можна ж і в терапевта грві, і в лора гайморит і т.д.
    Ще тут подумала, Retaret, у Вас часом не залишилось якоїсь невикористаної чергової відпустки? Теж можна було би написати заяву і догуляти.
    І ще тут багато залежить від відносин з роботодавцем.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    та от якраз на початку цього декрету мене кадри вмовляли її використати, і я таки то зробила. Вже теж думала , що треба буде якось комбінувати в т.ч. з відпусткою за свій рахунок. Але просто в мене велика кантора. Там якщо по системі йде, що я вийшла на роботу, то відразу піднімаються всі служби - несуть мені комп, стіл і всяке таке. Хочу ще взнати чи можна оформити буде собі вихід на пів дня. Може там пару днів і походжу, хоча не хочеться муляти людям очі, бо реально роботи я там ніякої робити не буду. Але я і ті лікарняні купувати-домовлятися теж якось так не хочу, в таких обсягах то мені задужо, якось на душі недобре.
    Вчора вишукала в неті, що можна йти з 28 тижнів тільки при багатоплідній вагітності, всі решта - з 30 і все тут.
     
  12. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Якщо в Вас зп офіційна, то Вам вигідно буде вийти на роботу. Вам призначать оклад і вже згідно нового призначеного окладу виплатять лікарняні.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    на 5 днів. потім на 5 днів прдовжити. далі- за підписом завідуючої вже. а ще далі- то лише через лкк. тут хіба брати лікарняний на 5 днів + на 5 продовжувати. Потім- закривати. виходити на роботу і потім знову новий лікарняний відкривати. Гінекологи ж дають направлення в стаціонар. А на основі вже потім виписки із стаціонару- передається під нагляд лікаря ЖК
     
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    а не хочете з своїми бухгалтерами порадитися - їм то все оформляти...
     
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ну так і планувала, по святах поговорити з кадровиком. Бо навіть якщо буду перебиватися лікарняними, то всерівно то будуть оформляти як вихід на роботу - отже треба по документах "посунути" людину, яка зараз на моєму декретному. А потім поки в мене дородовий, післяродовий, то її знову на декретне зможуть взяти десь аж в жовтні , а мій формальний вихід на роботу - середина квітня. Не хочу нікому западлити, але і собі хочеться зручно все оформити.
     
  16. Lano

    Lano New Member

    То вже певно не актуально , я теж три рази була в неї . Перейшла до іншого лікара . Це не лікар - це скотина
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    @Sunnylife @zlatozvjeta або хто ще зараз стоїть на обліку у Центрі здоров'я жінки, підкажіть, а яка зараз вартість за тиждень? Чула, що добре зросла. І по вашому досвіду, що додатково ще доводиться оплачувати. З першою вагітністю стояла у Центрі в Диби, було комфортно і в лікаря, і загалом. Тепер знову стою перед вибором, бо на районі геть нема до кого на облік стати.
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я стою, але ціну точно не пам'ятаю ))) Щось таке як 121 грн за тиждень.

    Додатково ніколи нічого за чотири вагітності не оплачувала.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    @Orman а в кого стоїте? і на якому тижні пішли "здаватися" на облік?
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В Дзебака. В 19 тижнів цього разу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1