Жіночі консультації Львова: куди податися???

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем filolog, 27 Червень 2009.

  1. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Я йшла сама. Після 30 тижня. Всього не знала. Знала лише, що медична допомога - послуга, а не обов*язок. На будь-яке залякування - письмову відмову будь ласка, "на підставі якого закону? будь ласка номер, дату, назву, статтю, пункт". коли вже перед пдп мої подумали почати мене залякувати я одразу сказала, що ніяких відвідин мене, допоки я не запрошу . А коли телефоном мене почала залякувати (у Вас дитина велика, у Вас вже пдп минула, та у Вас же вже є двоє дітей, про них подумайте і їдьте в пб), я розізлилась і сказала, що якщо вона не припинить мене, вагітну, в якої велика дитина, пдп вже минув і вже є двоє дітей , то я піду до головного лікаря скаржитись. Досить ввічливо сказала.

    Це мій досвід, в тебе трохи інші обставини, тому радити не візьмусь. Але для тебе медична допомога це теж послуга, а не обов*язок.
    --- дописи об"єднано, 2 Квітень 2018 ---
    А, ще згадала. З першою лікаркою на Симоненка я одразу сказала, що розумію, що їх теж пресують, тому без питань напишу відмови. Знаю свої права, вона (лікарка) мені нічим не винна, я їй проблем створювати не хочу. Можливо це теж зіграло свою роль.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я їм минулого разу це казала, вони слухати не хотіли.
    Але по факту довелось писати всі пояснюючі, які я сама їм пропонувала. Тільки вже після пологів, з дитиною в руці.

    я це в тебе і ще в когось прочитала, то дуже класно спрацювало при постановці на облік. Дякую
     
  3. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    А відмови і пояснюючі "заднім" числом пишуться? Бо якщо "заднім", то ніби з них всі претензії знято. За що їх взагалі так активно взувають?
    Оскільки, першого разу я не народжувала у місті, де стояла у ЖК, і в пологовому була в іншому районі, то потім жодних пояснень не писала в ЖК. І взагалі жодного бу-бу у свій адрес не почула. Єдине, що спитали, чи ми за пуповину не тягнули)))
    Але через місяць до завідуючого ЖК дзвонили з того пологового. То мене він через сусідку попросив прийти, і повів на УЗД (перевіряв скорочення матки), бо видно йому наговорили про те, що у мене від окситоцину була відмова. Але і цей завідуючий теж притензій не мав (мені не хамили, а що собі думали - то дурне)
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я не знаю, для мене взагалі нонсенс, що їх взувають.
    Але - як є.
    Мені теж не хамлять, знають, що я трохи обізнана в своїх правах, тому наводять всякі аргументи, щоб я лізла по слово до кишені...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    А на практиці все вийшло так:
    29 тиждень вагітності, квітень 2018, 2КМЛ вул.Симоненка.
    Для першого візиту до Г потрібно було взяти талончик (для всіх наступних теж). На облік я ставала по місцю проживання , прописка у мене в іншому місті.
    Особливих притензій не було, спитали чого так пізно (Г сказала, що їй на таких везе як я "пізньоприбулих" вагітних).
    Спитали чи я вже маю декларацію (договір), укладену з сімейним лікарем (попала з тими реформами). Важили, міряли обхват живота, міряли тиск, розпитували про попередні пологи, перенесені хвороби.
    Що здивувало - ніякого огляду на кріслі, хоча я оглядовий набір мала з собою.
    Загалом мені виписали такі аналізи:
    - кров на тромбоцити;
    - кров на цукор ;
    - кров на СНІД, сифіліс, група крові, тощо (то все одним махом з вени);
    - сеча загальний аналіз;
    - сеча в баклабораторію;
    - планову обов'язкову УЗД на 30 тижні;
    - підписати декларацію з терапевтом (сімейним лікарем), відповідно потрібно завести нову амбулаторну картку;
    - пройти планових спеціалістів (ендокринолог, стоматолог, лор, окуліст).

     
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    ага, і народжувати не дозволять.
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 2
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Відправлять, нікуди не дінуться :girl_haha:. Факт вагітності присутній - лікарняний мусять дати. Та Ви і самі знаєте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. bezpalik

    bezpalik Member

    Дівчата привіт! Можливо хтось має телефон Кулик Ольги В'ячеславівни з Центру здоров'я жінки при залізничній лікарні! Напишіть будь ласка в приват! Дякую
     
  9. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Кинула пп
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. nataliya

    nataliya nti

    Дівчата хто стояв на обліку на Джамбула, і до кого варто йти? Чи може вагітність вести лікар в якого плануєш народжувати, чи це має бути обов'язково в жк. Дякую!
     
  11. РакусАня

    РакусАня New Member

    дівчата хочу стати на облік в залізничну лікарню,як там вам?і що потрібно щоб стати на облік?кого радите з лікарів
     
  12. zlatozvjeta

    zlatozvjeta Member

    Рекомендую Кулик Ольгу В'ячеславівну - вже писала про неї вище, та й не тільки я. При собі мати паспорт. Я додатково брала оглядовий набір і всі аналізи і узд які мала на той час (12 тижнів). Вартувало на кінець моє вагітності 124 грн за тиждень.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Milli

    Milli Well-Known Member

    Я стояла в Колодій, мені сподобалось, усе по талонах, черг немає, зайвих аналізів не призначала (це я про ТОРЧ), приємна, за те що вагу набирала не сварила. Усі аналізи безкоштовно (одноразові пробірки потрібно купляти), тільки скринінги 220 грн, також можна в них здати аналіз на гормони щитовидки, звісно якщо вони потрібні.
     
  14. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Стою також в Кулик О.В. повністю задоволена, при постановці на огляд мала узд 12тижнів і результати заг аналізу крові. Ставала на облік в 12 тижнів, до цього в 8 тижнів була в іншого лікаря але передумала ставати до неї на облік.
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Кулик нормальна, але в неї страшні черги.
    @РакусАня

    Для чого оглядовий набір?
    Ну крім питання нащо він в принципі - в них же завжди було все своє. За те і гроші платиться.
     
  16. zlatozvjeta

    zlatozvjeta Member

    Я йшла в ЦЗЖ вперше, була не в курсі, тому про всяк випадок вирішила той набір взяти.

    Черги сташні в першу половину прийому, я коли ставала на облік зранку то просиділа майже три години. Потім змінила тактику і відвідувала Кулик під кінець прийому, то чекала максимум 15-20 хвилин, а інколи черги і не було.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    А хіба пдп вагоміша ніж початок перейм? Це так дивно...
    Другого приїхала народжувати в 41т 3 дні, з відкриттям 7.5, то мою ситуцію лікар коментував: "чого я так довго чекала, я вже спізнилась (?) і переношую".
    Аое чомусь на пологах в 38 тижнів (перша та третя дитини) ніхто не казав, що зарано і я не доносила до пдп, йдіть додому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
  19. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Хто що знає про завідуючу ЖК на Симоненка? Чи важко з нею спілкуватись? Чи були конфлікти?
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мені виглядала з попередніх розмов мудрою жінкою. Завтра ще побачимо.
    Але я до неї без претензій, спокійно говорила.
     
    • Інформативно Інформативно x 1