Жіночі консультації Львова: куди податися???

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем filolog, 27 Червень 2009.

 1. Lemeshchuk

  Lemeshchuk Well-Known Member

  Двічі стояла на обліку у Коник Али Петрівни, сподобалось те що не назначає нічого зайвого і не напрягає зі скринінгами (запропонувала але я сказала що не робитиму і вона мені просто дала підписати відмову, це якщо немає зауважень до УЗД)
   
 2. synuchechka

  synuchechka Well-Known Member

  Привіт! Чи може хтось порадити що робити в такій ситуації: стала на облік, вагітність 15 тижнів. Видали мені мільйон направлень на аналізи і домовитись ходити рідше ніж раз на два тижні не вийшло. Я дуже засмутилась і розсердилась на себе що не сиділа вдома, а здалась вже в поліклініку. Як тепер можна уникнути цього безкінечного ходіння? Чи можна потім стати на облік в іншому місці? Можливо хтось мав досвід прогулів консультацій і що з цього вийшло?
   
 3. Masja

  Masja Well-Known Member

  @synuchechka, може,це така одноразова "акція". Здасьте аналізи,а потім будете ходити рідше? Бо знаю,що лікарі самі не дуже прихильники того,щоб до них часто ходили під час пандемії.
  Щодо прогулів. Хоч я часто і не ходила,але раз подзвонила, сказала що не прийду,бо нема потреби. Почуваю себе добре. То лікар не перечила. Вдруге на прийомі попросилась прийти якнайпізніше з можливого. То два тижні собі ще відтермінувала.
  Знайома взагалі двонила, казала,що йти не буде,бо боїться ходити в поліклініку, а аналізи вишле на вайбер. Вона так робила майже перед кожним прийомом. Йшла хіба тоді,коли сама хотіла детальнішої консультації. Лікар ставилася з розумінням, особливо не наполягала, лише нагадувала про аналізи.
   
  • Подобається Подобається x 2
 4. Orman

  Orman Модератор-бомба

  А як виходить раз в два тижні? головне навіщо.Я ходжу раз в місяць. Пакет аналізів видали, ну то все одно раз з вени кров здати і сечу. То ж не треьа кожен аналіз окремо здавати. А прийти вже за місяць, чи що вони там вигадують?

  Ви зразу пишіть де то такі правила, щоб люди знали своїх героїв.

  я не прогулювала ніколи ( в сенсі просто не прийти), але запросто могла подзвонити і сказати що мене не буде, або зразу га попередньому прийомі казала, що мені зарано, що вони мені пропонують і прийду тоді-то.
   
 5. synuchechka

  synuchechka Well-Known Member

  @Orman це поліклініка на чупринки.
  По аналізах виходить мінімум 3 рази вколоти вену (2 рази бо глюкоза+раз в синево, бо ще там аналізів штук 5 мені виписали) + 2 рази сечу занести (теж раз до них, раз в синево, бо є якийсь посів який вони колись робили, а тепер не роблять. Тільки в приватній) і обійти всіх лікарів
  --- дописи об"єднано, 4 Грудень 2020 ---
  В мене подруга рік тому народжувала то казала що вона теж кожні два тижні ходила. Ну я точно так ходити не буду. За два тижні прийду, а потім вже «післясвят» чи після локдауну, якщо він буде)
   
 6. Orman

  Orman Модератор-бомба

  Як би це пом‘якше сказати. Вас розводять.
  Бак посів вони або мають робити в поліклініці, або не морочити вам голову. Те саме з іншими аналізами на які посилають в приватні лабораторії.
  Є протокол і він для всіх однаковий. включно з глюкозо толерантним тестом.
  ну от я зараз вагітна, а не минулого року. І ходжу раз в місяць. Чого і вам бажаю.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 7. synuchechka

  synuchechka Well-Known Member

  @Orman дякую, я так і думала, здати: здати ті аналізи що в поліклініці і все.
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. Lisovska

  Lisovska New Member

  Зараз ходять здавати аналі сечі і кров раз в місяць, на глюкозу нічого такого я не здавала ніколи, з вени раз беруть на СНІД і ще там щось і потім ще раз беруть. При потребі можуть мазок взяти. А скринінги, узд то робите де вам зручно коли потрібно їх зробити.
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. Vyshenjka

  Vyshenjka Щаслива мамуся

  @synuchechka, і мене вагітну "розводили" в районі в поліклініці, поки я не підняла шум. Виявилося, що аналізи на бакпосів і на стафілокок взагалі не обов'язково здавати, від них можна відмовитися. Кров з пальця було достатньо здавати раз в місяць, а не кожні 2-3 тижні, як казали раніше, єдине, сечу здавала раз в 2-3 тижні. І ще виявилося, що 4те УЗД для "підстраховки" вже й не таке потрібне :girl_crazy:.Ну люблять наші лікарі нагнітати паніку на рівному місці. На глюкозу теж нічого не здавала, не перебуваю в групі ризику, тому і відмовилася від неї.
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. synuchechka

  synuchechka Well-Known Member

  Стосовно відмов, то як так розумію що теоретично відмовитись можна від будь-якого аналізу чи лікування. Принаймні, при перших родах я писала відмову від передчасного родорозрішення і на тому від мене відчепилися.
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. SitRoksolana

  SitRoksolana New Member

  Усім привіт, прошу вашої допомоги. 7 тиждень вагітності, шукаю лікаря, щоб стати на облік, бажано в 5 поліклініці, так як живу поряд, кого з лікарів можете порадити? І чи не буде проблем зі старанням на облік без Львівської прописки? Дякую за відповідь.