Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. kukuska

    kukuska Member

    ні,ще не здавала.... спершу піду на то узі а потім якщо не буде видно то піду на аналіз....і так вже до завтра не багато залишилось чекати.
     
  2. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Дівчата, скажіть, будь ласка, чи назначали вам якісь свічки після біопсії ШМ ?
     
  3. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Вчора під час КД мала якісь сильні виділення - таке враження що вийшов з мене який комок крові і вже після того звичні кд. Чи може це бути вихід фолікулярної кісти? Ніяких особливих больових відчуттів не було - живіт як звично на кд нив, ну і загальна слабкість.
     
  4. Nica

    Nica Well-Known Member

    потребую поради, дівчата, приймаю перший місяць ліндінет, контрацептив з метою лікавання, на два місяці, КД не зупиняються вже 8-й день. Говорила з лікарем, додав Норколут, в мене паніка, така кількість гормонів! Може то в мене якась істерія? Розумію, Ви не лікарі, та все ж, може хтось з таким стикався.
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ні, кіста так не відходить. А от добрий згусток крові- так. Інше питання, що якщо до того такого не було, то інколи такі великі згустки крові під час місячних утворюються при запальних процесах .
    під час введення ОК можливе порушення циклу, але то треба контролювати лікарем. Може вам просто не підійшов саме Лідинет. А Норколут призначив вже як екстренний варіант при порушеному циклі.Бо він не належит до групи ОК, а власне лікувальних гормонів і застосовується при маткових кровотечах
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Merry

    Merry Well-Known Member

    Дівчата, може знає хтось чи можна робити гістероскопію без загального наркозу? Дуже боляче буде в такому разі?
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    можна. то залежить від того, що в процесі неї мають робити ( тобто причина гістероскопії). Якщо тільки діагностика, то можна і без наркозу ( неприємно, але терпимо), можна під місцевим. А якщо в процесі гістероскопії вам треба робити чистку ендометрію чи видаляти поліп, то без внутрішньовенного наркозу буде боляче ( зрештою, триває то недовго і доза наркозу там дається невелика).
     
  8. RedSun

    RedSun Member

    Дівчата, може хтось недавно робив лапароскопію в Мартина на Русових, яка вартість? можна в ПП
     
  9. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    у мене так поліп виходив. але то явно було видно кусочок чогось, зі згустком крові то ніяк не сплутаєш.
     
  10. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    справа в тому, що це неприємне відчуття, що шота з мене виходить (уже вибачайте за таке порівняння) прийшло під час прогулянки і я побігла в перший-кращий громадський туалет, якось в мене не було там можливості роздивитись що то таке було, все трапилось раптово.
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    запальний процес таке може давати, або ендометріоз, вилазить кавалками
     
  12. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    я була після того в лікаря на УЗД, то нічого такого не виявили, лише що рівень ендометрію замалий.
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    мені мо моя Г казала, коли лікувала молочницю
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    а це теж може бути симптомом ендометриту або недостатністю естрогенів (порушена перша фаза циклу)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Читаю і думаю, може то в мене не всьо гуд, бо під час кожних місячних маю трохи згустків, я думала то норма. А коли тільки місячні пішли 1-й раз, то був такий згусток великий, що я аж налякалася. То причина, щоб переживати і бігти до лікаря?
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    згустки-згусткам рознь. Невеликі згустки- це норма ( адже з кров ю виходять часточки слизової). Але в нормі ці згустки хоч помітні, але майже не відчутні ( ну майже). Ну і не супроводжуються ще супутніми проблемами ( немає порушень циклу, немає проблем із завагітненням і т.п.)
    --- дописи об"єднано, 18 Лютий 2015 ---
    1 раз, коли місячні настали? У час встановлення циклу у молодих дівчат- це часте явище і не є проблемою.
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    десь так в 12-13 років,
    Та поки проблем не помітила
     
  18. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Не знаю, чи сюди пишу. Маю затримку 10 днів, в гінеколога була - все ок, тільки як завжди молочниця, невагітна. Питання власне про те, що в мене буває, що раз на рік один цикл випадає (тобто місяць один). Таке може бути? Взагалі, затримка може пояснюватись чимось, крім що щось не те по гінекології..ну, скажімо, стреси і т.ін.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    залежно якої тривалості затримка. До 2 тижнів- можуть бути стреси і перенсені перед тим загальні захворювання , і зміна клімату і т.п. Більше 2- може спричинюватися проблемами із щитовидкою, наднирниками чи порушенням функції гіпофізу. Тобто не обов язково причина у гінекології. А в інших органах, які впливають на гінекологічні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    це залежить від того, коли овуляція відбулась. Стрес може спричинити затримку овуляції, при чому таку конкретну, в мене колись на 36 д,ц. могла відбутись О, плюс 14 днів і цикл виходив 50 днів, по моєму правильному циклу в 28 днів "затримка" більше двох тижнів.
     
    • Подобається Подобається x 1