Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Ви знаєте,це перше,що мені спало на думку...Може, ще сходіть до якогось хорошого лікаря на консультацію.Тут питання навіть не в тому робити/не робити біопсію, а сам підхід вашої клініки якийсь не той-во:girl_sad:
     
  2. Барабашка

    Барабашка Well-Known Member

    Мазок 2-а типу це також відноситься до норми. І я впевнена, що біопсію робити не треба. В мене при огляді виявили 2-б тип. Я ходила до Миколи Васильовича Томича, то він казав, що 2-б відхилення від норми, пролікували і взяли повторний аналіз, Виявили тип 2-а. То лікар говорив що ще варіант норми і не потребує подальшого лікування.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    ну бачите, для мене ця процедура не я аж такою звичною , так як мені намалювали то хочуть брати в 4 місцях з шийки та ще кусочок з каналу шийки
    Дівчата не вгрошах справа, а в самій процедурі
    я теж готова віддати любі гроші , але хочу адекватного обстеження і відповідного лікування
     
  4. Улік

    Улік Well-Known Member

    Мені робили біопсію на підставі того, що при кольпоскопії виявили на шийці матки мармуровий малюнок з чіткими контурами, якого не має бути. І як результат - 1ст. дисплазії і лейкоплакія.
     
  5. KsuhaGrytskiv

    KsuhaGrytskiv New Member

    Скажіть,будь ласка, яка ціна операціі,і як після операціі відходили....
     
  6. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    А цитологія , що показувала?
    Лікували свічками чи кріодеструкція ?
    Я на даний момент відмовилася від біопсії, тому мені виписали лікування, досить дороге, і дали телефон дистрибютора, який мені продасть ліки з 20% знижкою то як для мене )). Лікар була трохи незадоволена тим, що я зробила додаткові аналізи, трохи крутила носом, тому я все більше схиляюсь до того, що мене хотіли розкрутити на гроші.
    Також була сьогодні на Гашека в онкодиспансері , показала усі свої аналізи і дивився мене лікар на кріслі , сказав, що біопсії тут не потрібно , і лікування такого тим більше. Виписав свічки з бетадином та обліпіховою олією і за місяць повторно перездати цитологію.
    Ще хочу розказти про перл який видала лікарка, що хотіла робити біопсію, сказала, що цитологія показує тільки те, що є в каналі шийки , а те , що є на самій шийці цитологія не може взяти , тому тут необхідна біопсія.
    Перепитала в того лікаря в в якого сьогодні була , то він спершу зробив круглі очі, а потім з посмішкою додав "ну так, це як хто робить цей мазок"
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    я вам напишу про свій випадок
    1,5 роки тому мені успішно радіохвилями пролікували ерозію.
    9 міс тому на місці ерозії зьявилась невеличка святла плямка, яка не є випуклою а на одному рівні зі слизовою, поступово проявляється під дією оцту і часом йоду, ніяк себе більше не проявляє.
    Коли тип мазка був 2а-2б ( не одночасно, а протягом того періоду коли ми за нею спостерігали) то я лікувала цей запальний процес, і то було в основному моє бажання, хоча коли було 2б, лікарка теж наполягала на лікуванні.
    Стосовно біопсій і т.д. По результатам цитології, які були у мене добрі ( а у вас 2а, що теж не є погано), я здала як і ви аналіз на папіломо вірус людини, правда я здавала в Ділі. Там в аналізі шукають купу тих різних типів вірусу, і найбільш онкогенні в т.ч. І лікар сказала що якби там щось виявили, то при тому що є плямка, вона би робила біопсію, щоб раптом щось не прогавити. А якщо папіломо-вірусу не буде виявлено ( а у мене 2 роки тому не було нічого і зараз немає жодного) то за таких умов розслабитись і просто спостерігати. Бо як таких підстав терміново щось робити немає, а зайвий раз чіпати те місце не бажано, це як стосовно біопсії, так і частих аналізів на цитологію наприклад) Тому я раз на 3 місяці хожу на огляд. де ми спостерігаєм і здаю аналіз.
    У вас я так розумію приблизно та ж ситуація.

    п.с. лікарці своїй довіряю, до неї пішла за порадою Томича, якому теж довіряю.
    ага. і стосовно біопсії, оскільки у мене її площа невелика, то якщо вже її брати на аналіз то ені казали що просто її радіохвилями зріжуть начисто і відправлять на аналіз, щоб зайвий раз тими відщипуваннями кусочків не травмувати і не стимулювати її до збільшення.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
  8. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    При типі мазка 2а і хороших результатах рідинної цитології я б біопсію не робила. Колись тут піднімала вже дискусію про біопсію.. Не така вона безпечна як здається, а роблять у нас треба-нетреба, нмсд....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    і ще при відсутності ВПЛ, що також є суттєвим

    Бо якби ВПЛ таки виявили, напевно для перестраховки біопсію би зробили.
     
  10. Улік

    Улік Well-Known Member

    Робила радіохвильову деструкцію. За результат ще не скажу, бо пройшло тільки 2 тижні.
     
  11. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Що краще при ерозії радіохвилі, чи заморожування?
    Де робили, вартість? лікар?
     
  12. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Ніколь щиро дякую вам за вашу розповідь, напишіть будь ласка в пп прізвище вашого лікаря та контакти
    100% так собі і постановила, але мої аналізи мене втішили. Дивна була реакція лікарки, вона абсолютно ніяк не відреагували на них, просто кинула оком, що нічого не виявлено і все. І так незадоволено сказала, раз я все так знаю, то може я сама собі і призначу якесь лікуванння ще й сумісне з ГВ, сумно з того приводу, бо про лікарку багато хороших відгуків на форумі.
    Залежно від величини ерозії, після радіохвиль кажуть менше виділень ну і великий +, що рубців не залишається, ціна досить висока порівняно з кріо
     
  13. Arika

    Arika Well-Known Member

    Яка орієнтовна ціна лікування ерозії радіохвилями? Напишіть чи скиньте мені в ПП, будь ласка, контакти лікарів, які лікують ерозію радіохвилями та мед препаратами! А лікування радіохвилями не впливає на подальшу можливу вагітність (бо кажуть, що після лікування кріо важче завагітніти та при народженні можуть виникнути проблеми)
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Мені лікар казав, що зачіпає то тільки хвору тканину. Вела мене Пурпура в альтернативі, але та процедура там дорога. Наразі в роздумах.
     
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Я напишу тут щоб багатьом не відписувати в ПП.
    Мені радіохвилями лікували ерозію на Короленка, в центрі репродуктивного здоровья населення. http://www.reproduction.lviv.ua/
    Моя лікар - Вереснюк Наталія Сергієвна. Вона робила радіохвильову деструкцію, в неї ж і в подальшому спостерігаюсь та звертаюсь в разі потреби. Дуже задоволена і лікарем і підходом до лікування.
    При чому хоч в неті про них дуже мало інфи ( не знаю чому), але радіохвилями я свою в них лікувала ще майже 2 роки тому.
     
    • Інформативно Інформативно x 5
  16. Arika

    Arika Well-Known Member

    Яка ціна була? Чи не знаєте хоч приблизно ціни зараз? Як до Вашого лікаря можна попасти?

    На сайті ціна вроді 1850 грн? Так?
     
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    я також питалась за варість свого часу, мені відповіли що послуги медцентру і радіохвильова деструкція безкоштовні. Все решта на ваш розсуд. Впринципі як і в більшості безкоштовних мед.закладів.
    --- дописи об"єднано, 16 Червень 2015 ---
    В регістратурі взнайте як вона приймає і прийдіть для початку на консультацію. Хоча наскільки я бачу то вона щодня там є. Я переважно приїзжаю на 9. Можу вам дати її моб, якщо хочете безпосередньо домовитись за прийом.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  18. Arika

    Arika Well-Known Member

    І залікувалася добре? Після того більше вже не лікували?
     
  19. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дякую, що поділилися. Якраз шукала адекватного лікаря в цьому центрі просто для профоглядів. Випадково потрапила до Щеп'як Зеновії, яка була черговим лікарем, а мені потрібно було скерування на УЗД. Вона досить приємна, але в першу чергу дитячий гінеколог, та й відгуків про неї жодних...
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    що саме маєте на увазі?
    У середині вересня прижгли, далі вона поступово затягувалась. Враховуючи що площа була дуже велика, то це трохи тривало. Під новий рік все затянулось повністю.