Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. kira lv

    kira lv Member

    Я не ставлю ніяких діагнозів, я не лікар, але я такий любітель попереживати, що когось так само шкода. Говорю тільки про себе. У мене така мазанина на 25 день на вагітність то ще зарано, мені на вагітність починає мазатись десь на 35-40 день. А на 25 у мене мазалось, як предвісник місячних десь за 7-10 днів до них, коли простудилась і понервувалась. Так було пару місяців - ендометріоз, собакка проходить майже безсимптомно, загострюється при певних обставинах і погано лікується. В поліклінніці посилають на здачу ХГ, щоб виключити вагітність, та й ендометріоз в наших поліклінніках не дюже діагностують, а тим більше лікують. Хоча зустрічаються і там добрі лікарі
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    В мене та сама фігня вже пару місяців. Я не сильно тим перймалась, але на УЗД збігала, то сказали, що схоже на ендометріоз. Поки воно мене більше нічим не турбує, то нічо з тим робити не буду. Але до лікаря прицільно тре сходити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Мені колись ту заразу лапарою забирали і попереджували, що ендометріоз має здатність знову повертатись.
    Я не знаю, чи він взагалі лікується і чим, принаймі може зараз вже його лікують, бо колись мені пропонували кийсь препарат, шось типу вводить в штучний клімакс :girl_impossible: і казали шо ендометріоз лікується довго, а повертається ще швидше
    та то ше і гормони здалобися поздавати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ендометріоз лікується відсутністю менструацій. Вагітністю, наприклад :) ну або, да штучний клімакс.
     
  5. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Мені другим варіантом лікували. І то була жеееесть o_O Після відновлення третього циклу вже не дочекалась ))) певно тре було одразу так :)
     
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    ага, в мене тоже ендометріоз гальмумвав настання вагітності, при чому ніякий УЗД не показував цієї проблеми, аж на лапарі вилізло.

    Скажіть мені ще хтось, якщо в мене були погані показники по цитології, я пролікувалась, потім було вже все гаразд, то через скільки часу варто перездати?
     
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Всьо, почалося, чи то правильніше сказати полилося.:hang1:

    Ніц особливого, 30 ДЦ, все по феншую, але майже тижнева мазня до (а скоріше починалось з дня-двох) мене таки насторожує.
    Дай мені Боже розуму після закінчення КД таки попасти до лікаря. Хоча на разі добре шо так, бо ще би пару днів то потягнулося, я б просто зійшла з розуму!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Mawa

    Mawa Member

    Привіт. Може хтось стикався з мазньою постійною. Мені поставили полікистоз. 10 міс пила дуфастон і цикл був, а зараз припинила і знову мазня. Я не хочу постійно пити гормони, може хтось таке мав подібне
     
  9. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    І мені треба себе загнати.... Бо я ледь до стоматолога себе загнала вчора:girl_crazy: Але реально з ендометріозом толком навіть ніц і не зробиш. Я питала в лікарки по телефону. Або пити вічно гормони і штучний клімакс і то не факт, що воно не вернеться, а швидше таки вернеться. Або так і жить з тою мазнею...:girl_sad:
     
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Можна ше родити і має пройти, хоча не знаю на скільки.
    ну, і явно то не вихід постійно народжувати, щоб не було ендометріозу.))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Ну, наразі він мені не сильно заважає, окрім мазні і тягнучих болей на О і перед місячними. До того ж, раз його вилікувати неможливо впринципі, тільки призупинити, то толку взагалі до нього пхатися. Ну мені, принаймні. Але лікар каже, що може прогресувати і давати сильні болі... Тому і фіг його знає.
     
  12. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    В мене таке було після перших пологів і до других, а то на хвилиночку 17 років. Теж спочатку переживала, а потім попустило. Огляд в кріслі і узд були в нормі. Це гормони шось не того((((((
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Хтось робив вскриття (не впевнена шо точно то слово вибрала) наботових кист на ШМ? Появилося їх у мене трохи, і від того так ніби розпирає ШМ, потягує, відчуття неприємні. Гінеколог каже шо їх можна позабирати, мені цікаво наскільки то важка процедура? Можливо хтось робив і може поділитися досвідом.
     
  14. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я до вас, дівчата, за порадою. Одразу зазначу - лікарю телефонувала, але в нього вихідний і він може дозволити собі не відповісти. Наступний візит у вівторок, а до того маю гризоту. Виявилося, що в мене таки ерозія і прописали мені Гексикон (у свічках) до вівторка. Три шт. поставила без пригод (якщо не враховувати, що свічка витікає повністю і то неприємно), а після четвертої з'явилася легенька мазня наче сукровиця з домішком крові. Нічого не болить, виділень тих небагато, але червоний колір мене здивував. Читала, що у багатьох так проявляється індивідуальна непереносимість, але в інструкції про це ні слова. Хто з таким стикався? Припиняли лікування чи не треба?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Відповідаю сама собі:)
    Була у лікаря в віторок. Щодо Гексикону і виділень, то сказав, що таке може бути в середині циклу як з Гексиконом, так і без нього. Виділення були незначні, в кровотечу не перетворилися, хоча я того боялася, бо читала, що у багатьох на фоні Гексикону починалися ще одні повноцінні місячні (зрозуміло, що невчасно). Запалення свічками зняли, мазки кращі вже, то далі вирішили ерозію не заморожувати, бо результати цитології (IIа тип) і огляду не є такими аж поганими. Найбільша радість з того всього - лікар дав добро на вагітнення.:d25:
     
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Може хто підкаже. Була в понеділок на огляді в лікаря, моя ерозія благополучно затягнулась,а вже ввечері після огляду вявила,що трохи помазалось,але так як чекала на місячні вирішила,що то вони вже. Але після того більш крововиділень не було ніяких.В мене лиш два рази після огляду мазалось - як брали біопсію і як під час вагітності на 12-тому тижні брали мазки. Лікар з вівторка пішла у відпустку і тепер думаю чи то треба терміново бігти до когось іншого чи то таке може бути?
     
  17. Marlada

    Marlada Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть, в Синево урогенітальний мазок береться по типу огляду гінеколога - на кріслі, з дзеркалом?
     
  18. mipa

    mipa Well-Known Member

    Так
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. kira lv

    kira lv Member

    Дівчата підкажіть який таки рівень прогестерону має бути в другій фазі, в неті різні показники, в лабараторії де здавала написано від 1,7 до 70 в мене 3 з копійками, то для 18 дня циклу певно мало, гінеколог почитала норму написану в дужках і сказала все добре. Волосся пів голови вже немає, фолікулярна кіста, жовтого тіла немає відповідно, то що ж той прогестерон продукує без жовтого тіла де ж він в нормі. Знаю вроді не мало, а розібратись не можу. Чого немає овуляції, нехвата естрадіолу? і чого його невистачає. От кажуть звертайтесь до лікаря, та то треба пройти 10-ох, викинути тисячі, щоб щось вияснити, я так 12 років лікувалась поки малого народила. Тепер мучаюсь з тим облисінням, розумію, що в порівнянні з "міровой революцієй" :))) це дурниці, але мене щось то так грезе, що відчуваю глибокий депресняк.:fool:
     
  20. OljaZ

    OljaZ Member

    Дівчатка порадьте що краще робити при молочнці ?? Знаходжусь зараз за кордоном та немаю змоги сходити до гінеколога, приїду аж 24 числа, свербіж допікає просто жах