Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Якщо гінеколог назначила здати мазок в приватній лабораторії, то в мене щось питання виникло, то любий лаборант може брати мазок. Я щось не довіряю такому, чи то нормально?
     
    Останнє редагування: 24 Жовтень 2015
  2. Klarita

    Klarita Я, адекватна і справедлива - мама!

    а що з Синево не так (ціна завелика, чи результати неправильні)? я відгуки не читала, мені треба було пішла і здала (ті самі, жіночі гормони), ніби все нормально пройшло..
     
  3. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Дівчата, напишіть, будь-ласка в приват телефон Філіпюка на Русових. А ще - чи працює він по суботах? Чи можна до нього через "живу" чергу, без запису? І скільки тепер даєте за візит?
     
  4. Folk

    Folk New Member

    найкраще в репродуктивний центр здров'я, ціна 100грн, все дуже детально роскажуть
     
  5. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    сьогодні після обіду йду до лікаря, можливо одразу займуться лікуванням однієї проблем, що залишилась. Дуже прошу, хто орієнтується і недавно заморожував ерозію рідким азотом, напишіть, пліііііз, в карму або пп скільки ця процедура зараз коштує, бо йду в держ. установу, лікар суми не називає, а хоч зорієнтуватись потрібно....
    --- дописи об"єднано, 28 Жовтень 2015 ---
    знаю, що можна.
    тут не підкажу, бо я до нього з направленням з поліклініки йшла.. Тел. пишу вам в карму.
     
  6. Amelia Pond

    Amelia Pond New Member

    Дівчатка, маю проблему і не знаю, що робити. Гінеколог попризначала купу аналізів і серед того ImG на цитомегаловірус. Цей результат сильно підвищений. Одні кажуть лікувати, інші не звертати уваги. Наскільки я зрозуміла, то це виявили антитіла і потрібно доздавати інші аналізи. Що робити? Можливо, порадите лікаря до якого з таким звернутися можна?
     
  7. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Підозрюю, що за лікуванням того вірусу вам до іммунолога, я ходила в Діагностичний, там їх кілька
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  8. Amelia Pond

    Amelia Pond New Member

    Ходила, вона мені виписала здати аналізи в одній лабораторії на 1190 грн, в іншій я навіть не питала, бо теж великий аналіз, вартуватиме не мало. А з симптомів - збільшені лімфовузли і мазанина перед місячними. Мазанину якраз діагностую у гінеколога. Загалом мене турбує тільки мазанина, лімфовузли ніяк проо себе не давали знати.
     
  9. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Ех, я на 2 тис грн на днях здавала... Лімфовузли можуть бути недоброю ознакою, особливо, якщо і аналізи крові не в порядку
     
  10. proffcosmetic

    proffcosmetic New Member

    допоможіть розшифрувати аналіз пренатальний скринінг 13-14тижнів рарр - 9.95 концентрація в рарр - мом 3.40 концентрації в сироватці вільного β-хг 46.7 і мом 1.52
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    цитомегаловірус є у багатьох людей. Коли імунна система у нормі, його титри не перевищують допустимі показники. І тоді лікування не потрібно. Але якщо титри значно перевищені, то це сигнал загострення. В цьому випадку потрібно спостерігати а ними в динаміці. Враховуючи, що у вас є інша симтоматика, включаючи запалені лімфовузли- це свідчення того, що в організмі є запальний процес ( лімфовузли- це як індикатор , вони збільшуються в ділянці, де йде запальний процес. Якщо у вас збільшені пахові лімфовузли, то потрібно шукати причину в сечостатевій системі). А от причиною запальних процесів якраз уже може бути цитомегаловірус. Відповідно, він теж тоді потребує лікування
    --- дописи об"єднано, 19 Листопад 2015 ---
    вільний β-хг в межах норми.рарр- показники завищені ( норма в 13-14 тижнів до 2 МоМ). Але вони не мають самостійного значення при нормальних інших показниках. Тобто немає особливих приводів до занепокоєння
     
  12. Amelia Pond

    Amelia Pond New Member

    Та ні, на шиї та горлі збільшені лімфовузли. І вроді титри, то Ig M. А я здавала Ig G. Щось я запуталася (((
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    при первинному зараженні будуть виявлені Ig M. Якщо інфікування відбулося раніше-Ig G . У випадку наростання Ig G- це свідчення про рецедив
     
  14. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Я маю на горлі збільшені- хронічний тонзиліт.
     
  15. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    на кінець то зробила вже порядок зі своєю ерозією, але голова тепер болить за інше: сказали близько 2 тижнів не піднімати нічого важкого, а я вже декілька раз забулась і підняла на руки малого (13кг) :sad:. Хто знає, які з цього можуть бути наслідки?
     
  16. OljaZ

    OljaZ Member

    Думаю лікар краще за будь кого знає, як варіант передзвоніть до лікаря :)
     
  17. kissamar

    kissamar Member

    дівчатка хто робив гістероскопію? які враження і у кого ? бо мені призначила лікарка і хочу знати хоч щось про неї ?
     
  18. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Поясніть мені що означає результат аналізу
    Токсоплазма Ig G = 0,02 Негативний (-):<0,13
    Позитивний (+):≥0,13
     
  19. avokado

    avokado Well-Known Member

    Я робила у клініці Альтернатива лікар Гуменецький, під загальним наркозом, все добре пройшло. Оплата 2900 у касу, наперед треба здати пару аналізів, можна у них, але я здавала у Сінево. Нічого страшного немає, нічого після того не боліло. поспала в палаті 2 години і додому. Враження хороші від лікаря і клініки.
     
  20. Bize

    Bize Well-Known Member

    Я здавала аналізи в Ескулабі і Синево. Якщо порівняти, то ставлення до мене більше сподобалось в Ескулабі (весь час питають, чи не погано, поговорять, заспокоять), а в Синево все зроблять дуже швидко і професіонально, хоча не цікавляться емоційним станом пацієнта.