Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. Corola

    Corola New Member

    Дівчата, прошу допомоги! У мене перший раз за 20 років затримка. Останні М були 23 грудня, МЦ як зазвичай був 28-30днів. Тест на вагітність не підтвердився. Два дні є білі виділення і потягують яйники ( ніби простудила)+ до того всього у мене кісти у грудях ( один раз упівроку ходжу на огляд). Останній раз у грудні призначив лікар ліки вітокан, фурамемід та гепавал, дуже себе від них погано почувала, зараз перестала пити. Я в шоці від затримки... Ядумаю що затримка від цих ліків..Чекаю дуже Вашої поради дівчатка
     
  2. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    у мене та ж ситуація(. цикл зазвичай теж 28-30днів. але М нема ще з 23.11.
    по узі все ок. кров ХГЛ менше 0,01. на узі припустили, що моя жирова тканина (гормони..) могла викликати затримку.
    навіть не знаю теж, що робити. пила дуфастон 4 дні, щоб визвати, нічого.
    а у вас може дійсно із-за ліків затримка? може стрес був який? до лікаря ходили?
     
  3. Corola

    Corola New Member

    Я ще не ходила до лікаря все чекаю, але вже чекати немає чого у вівторок піду. Гормональний збій у мене є ( так трактують мамологи), бо кісти повторюються(((
     
  4. Bize

    Bize Well-Known Member

    Мені моя лікарка порадила пити ці таблетки (був підвищений тестостерон + полікистоз яєчників, і відсутність місячних), правда я його пила лише місяць. Ефект, був такий: волосся на голові майже не жирніло, під час прийому таблеток мила голову раз на тиждень (а перед тим мусила мити голову майже кожного дня), навіть груди трохи виросли за той час:girl_in_dreams: Але місячні так і не прийшли, треба було викликати іншими гормональними.. І після відміни таблеток все повернулось до попереднього стану. Можливо, якщо пити їх довше, то дійсно щось допоможе. Але це індивідуально, і думаю, Вам потрібно порадитись ще з іншим лікарем, бо це все-таки гормональні таблетки, ще й до того, недешеві
     
  5. kewa

    kewa Well-Known Member

    @Avanturistka коли в мене була затримка пила дуфастон 10 днів по 2 т.після відміни десь на 4-5 день пішли місячні.
     
  6. Corola

    Corola New Member

    Дякую, але пробувати не буду сама без лікаря. Готуюсь морально піти до гінеколога Пурпури.
     
  7. kewa

    kewa Well-Known Member

    @Corola вона мені і призначала.дуже класна і приємна.
     
  8. OljaZ

    OljaZ Member

    Перепрошую але що тут однозначно до лікаря на консультацію !!! Вот не розумію які тут можуть бути поради що до застосування ліків в кожного воно по інашкому проявляться під час прийому
    Сходіть до Мартина
     
  9. Komawka

    Komawka миється в бані

    дивчатка,в мене така проблема,болить живит,внизу злива,виддае в пах,зараз почала нити поясниця.Обийшла всих ликарив,вже незнаю,що робити!По гинекологии було запалення,проликувалась,але симптоми повернулись,знов колять антибиотики и ничого непроходе.Я вже здурию!!!Робила ризни узд,колоноскопию,мрт пвх,ну все що можна,в кожному мисци щось знаходять,ликують,а та сама болячка лишаеться.Може в когось таке було???Дякую
     
  10. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Напишіть, будь ласка, хто робив собі кріо на ерозію?
    Знаю, що це зараз поширена процедура.
    Зараз ставлю 2 тижні Неотризол. Після нього має бути кріо.
    Як воно відбувається? Боляче? І чи є потім якісь наслідки.
    Бо в мене ось-ось якраз одна поїздка накльовується десь на 16-17 лютого на 5 днів, хочу зараз кріо, або думаю відкласти, щоб у дорозі нічого не сталося.
     
  11. basia

    basia Well-Known Member

    Я робила. Сама процедура тривала до години, зовсім не боляче. Не було жодних ускладнень, тому навіть не пам"ятаю коли робила. Років 6 (а може і всі 8 ).Приходила на контроль точно. До того ліків не вживала, після здається теж. На цикл не вплинуло. Тобто в мене все було і є гуд. Можу сказати ,хто робив в ПП.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    наслідки можуть хіба вилізти,якщо ви ще збираєтесь народжувати, в пологах
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А хіба не є більш щадящими методами діатермокоагуляція( електричним струмом) чи лазером або радіохвилями я чула, аніж кріо. Може хтось такими методами позбувся ерозії та поділиться відгуками.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MissO

    MissO Well-Known Member

    А про які наслідки при пологах після кріо Ви говорите? Я робила кріо роки 2 тому і все було нормально при пологах. Єдиний дискомфорт після процедури - уе водянисті виділення в досить великій кількості (для цього я змушена була купити великі нічні прокладки бо моі звичні не справлялись). Ну і на огляди треба після ходити. А так нічого страшного там нема.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    В мене там такий ньюанс, що ерозія "кровяща", тобто багато судин туди підходить, і лікарка боїться трохи крововиливів. Тобто то у моєму випадку вона рекомендувала кріо.
    Але поки відбій, дзвонила лікарці, після тих свічок має пройти 2-3 тижні, потім знов мазки і тоді вже (як все нормально) можливо кріо. До поїздки не буду робити. Може то й на краще.
    Але до питання приєднуюся.
     
  16. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    в мене теж все пройшло норм, але є великий ризик, що матка буде погано розкриватися при пологах (або взагалі не буде), якщо якось та процедура неграмотно зроблена, принаймі мені так лікар в пологовому пояснював, тому неродящим не рекомендують проводити цю процедуру, якось так
     
    Останнє редагування: 8 Лютий 2016
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. MissO

    MissO Well-Known Member

    Мені навпаки казали, що неродящим треба кріо, а тим, хто родив можна щось там інше робити, я вже не пам'ятаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    лікар мав на увазі будь-які маніпуляцію з шийкою чи-то кріо чи "прижигання", в мене було останнє, тобто електричним струмом, і в пологах все було ок, але скільки переживань було.
     
  19. lika anhelika

    lika anhelika Active Member

    дівчата хто знає яка ціна кріо?
     
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Не боляче, просто дискомфорт. У мене наслідків не було. Поїхала, будучи на роботі, в обідню перерву:girl_crazy: Робила двічі, першу до вагітності, другу - після народження дочки.
    В мене жодних наслідків в пологах не було.
    Аналогічно, але мої дві кріо не вирішили проблеми, довелось робити електроконізацію. Крововилив був досить сильний. Хоч після тої процедури можна йти додому, мене лікарка лишила на добу в лікарні, щоб поспостерігати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1