Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. lika anhelika

    lika anhelika Active Member

    Я не родила не знаю...але думаю якщо мазки в нормі..то все добре організм перелаштовується попийте все за призначенням лікаря а далі буде видно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Я 16 років з таким проходила, після перших пологів почалося. Ні лікар, ні узі нічого не знаходили. Часом писали "ознаки ендометріозу". Я спочатку парилась, а потім звикла. За той час двічі місячні починалися без мазанини - на йодомарині і на ременсі, правда, ременс дав побічний ефект - я випадково завагітніла))))) Після других пологів кілька циклів пройшли нормально і, от зараза, знову трошечки підмазує. Чи то моя така особливість, чи проблема в гормонах, не знаю. Але мене то вже не турбує.
     
  3. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    А от якщо підмазало два дні в середині циклу? То чого? Місячні регулярні, не болюбчі, останній раз була на огляді - все ок, тільтки молочниця трохи була, але в мене таке буває, навіть якщо солодкого поїм багато. При чому на трусиках (а вони в мене кольорові) здається, що виділень трохи як світло-світло коричневі. Якщо серветкою білою витру, або (пробачте) туди залізу - то все ок, жовтувате. Може то в мене глюки?:)

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Може ще овуляція таке давати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Якщо нема проблем з шийкою, то швидше за все овуляція, а це в межах норми.
     
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Підкажіть мені де можна пройти обстеження в мамолога і напевно відразу узд, хочу щоб все в одному місці було, бо бажано пройти все в один день.
    Колись то все робила в Центрі здоров'я жінки( забула як вулиця називається, бічна Городоцькоі)
    Але не знаю до кого зараз туди йти, читала багато відгуків негативних про мужчину з прізвищем якось на букву К. Мене тоді оглядала жінка, але вже не пам'ятаю хто саме. І чи потрібно туди якесь направлення?
    Ще цікавлять мамологи в р- ні вулиць Личаківська-Пасічна, або накрайняк Сихів, але бажано щоб десь поруч було узд. Ну і направлення в мене нема, навіть не знаю в кого брати..
     
  7. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Підіть на Короленка в клініку. Обласний центр репродуктивного здоровя населення. Там є всі необхідні спеціалісти.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    я читала що там потрібно направлення. де його брати?
     
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    в тому ж центрі? чи в будь якого?
     
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    Запитайте в свого, то вже не підкажу
     
  12. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Ну на УЗД і мамографію думаю можна і без направлення, може я помиляюся. Але зрештою думаю, якщо попросити, то і так зроблять. Все одно ж платите за це.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Kudryashka

    Kudryashka Member

    Останнім часом дуже збився цикл місячних одного місяця інтервал 49 днів,наступного 23, 3 місяці тому була в лікаря все було гаразд,це був просто плановий огляд,а вже після почалось таке стрибання місячних. Що порадите знову до лікаря,чи може якісь таблеточки чи вітаміни самостійно попити. В кого таке було?
    До слова плануємо дитинку вже десь 7місяць нічого не виходить. Порадьте щось,або когось тобто хорошого лікаря який би допоміг в такій ситуації.
     
  14. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    ой, думаю, що самостійно нічого краще не приймати, бо то ж не знати в чому причина, тому краще до лікаря. тим більше якщо плануєте дитину, там і аналізи необхідні лікар може призначити здавати, і з іншим все перевірити. взагалі-то кажуть, що до року часу нормально, коли не получається завагітніти, і до лікарів йти через рік невдалих спроб. але можна піти і вже, щоб або переконатися, що все добре, або почати шукати причини.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Kudryashka

    Kudryashka Member

    Я ходила ще перед плануванням на консультацію,після 2х невдалих спроб вирішила ще провіритись, все ніби внормі крім прогестерону в другій фазі він понижений,пила 2 місяці дуфастон потім начитавшись що не варто припинила. Чоловік теж здавав аналізи і все ніби добре.
     
  16. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Щось не те з гормональним фоном. Зразу кажу, я не лікар, але для вирівнювання гормонального фону добре приймати Ременс. Мені так нарівняв, що ненароком завагітніла))))) Пити треба строго по інструкції і не менше 2 міс., краще 3.
    Є ще така схема. 5-15 день циклу - фолієва кислота 1мг/3 р.д., 16-28 день - віт.Е 100мг/1 р.д + аскорбінка 50мг/3 р.д. Теж 3 місяці і теж для вирівнювання гормонів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. fillette

    fillette Well-Known Member

    Може хтось знає, скільки днів може кровити після викидня на 5 тижні. Чистки не було. На узд все нормально. Вже 12 днів пройшло, п'ю кровоспинні, але виділення ще є.
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В мене на 4 тижні але чистили. 6 днів і не можу навіть сказати, що кровило- так трохи, а тоді мастило.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  19. Semicvetik

    Semicvetik New Member

    Привіт! Хочу зробити УЗД грудей. Підкажіть, чи на Короленка все-таки можна без направлення, може хтось робив?
     
  20. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    дівочки, я тут сьогодні була в лікаря із тою мазнею, описаною тут на останніх сторінках, хочу ще Вашу думку почути, тобто. тих хто щось із нею (мазнею) робив/лікував.
    Опишу: мене нічого не турбує, просто місячні (регулярні) починаються і закінчуються коричневим. Тобто день може мазатись, тоді починаються кров*яні виділення. Не болючі, низ живота не болить, хіба інколи під час СА така трішки чутливість. навіть не біль.
    Отож, мазки в нормі (цитологія і на ракові клітини), лікар радить:
    1. Джайдес (спіраль)- на3, 5 роки
    2. Таблетки гормональні, протизаплідні Клайра
    3. Мірена - на 5 років.
    Все в цілях лікувальних, а лікувати будемо:
    1. Аденоміоз?! Сказала почитати собі про це в неті
    2. злука (спайка) справа. Операцій не переносила, запалень ніяких не було, лише епізіо і кріо колись.
    Що скажете? Треба мені тих таблеток? Бо спіралів я не розглядаю і, в принципі, планую ще вагітніти в найближчі роки.