Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    В мене болі зявилися в кінці школи. Зараз маю двійко діточок. На УЗД про спайки нічого не казали. Але гіннколог ( склярова) сказала, що то 100% спайки і власне порадила " хіба пявки". Більше щось ніби не було потреби в моєму випадку.
     
  2. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Хто приймав Циклодинон і Дексаметазон? Цікавлюсь, тому що в середу ввечері випила половинку 0,5 мг таблетки, в четвер вранці - 40 крапель циклодинону - і звідкись вдень узявся страшенний нежить. От просто на рівному місці. Інших симптомів нема, тому застуду виключаю. Перечитала обидві інструкції - нема такого побічного ефекту. Чи може бути така індивідуальна реакція на препарат? До цього жодних гормональних препаратів ніколи не приймала.
     
  3. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Дивно, бо дексаметазон приписують інколи додатково при ринітах алергічних, навпаки щоб знімати їх. Але він власне і може впливати на тиск і судини. При нежиті судини теж розширяються.
    Сумніваюсь щоб він викликав аж такий нежить, але може бути просто така ваша реакція. Прослідкуйте ще кілька днів, може просто десь підхопили нежить, бо за 1-2 дні прийому теж важко сказати що то від ліків.
     
  4. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Взагалі-то кортизон ще виписують, щоб пригнітити власну імунну систему, тому можливо, що при звичайній ситуації цей невеличкий вірус не мав би шансу, а тут мав змогу розвинутися.
    При ринітах алергічних, якраз кортизон і пригнічує імунну систему, щоб вона не реагувала так бурхливо на алергени.
     
  5. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Містика якась! Вранці від нежитю й сліду не залишилось. Прокинулась - наче й не було нічого. Мабуть, так організм відреагував на новий препарат.
     
  6. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Дівчата, кому робили гістероскопію з резекцією? Як це виглядає? Підготовка, наркоз, скільки коштує, що з собою брали? Буду вдячна)
     
  7. Diaz

    Diaz New Member

    Доброго дня усім. Дівчата хто зтикався з кольпітом? бо всі з гінекологів в яких я не була ставили молочницю,і клотрімазол і різні протигрибкові засоби які вживала не помогли( А недавно дочиталась у дядька гугла,що усі мої симптоми вказують імено на кольпіт! кому що помогло? рятуйте пліз
     
  8. Stella

    Stella New Member

    Дівчата, підскажіть будь-ласка, поставили діагноз - міома... дітей ще не маю..
    сказали - термінового вагітніти, ніякого лікування не призначали... я в розпачі...
    Можливо хтось з цим стикався.. Наскільки правильно - не лікувати? і чи не зашкодить та міома вагітності? Дякую
     
  9. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Підіть до ще одного гінеколога на консультацію . А ви впевнені в достовірності діагнозу, просто у наш час я вже нічому не подивуюсь, тепер завжди все двічі перевіряю.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Stella

    Stella New Member

    Чи впевнена - то не скажу... бо не маю ніяких симптомів, нічого (слава Богу) не турбує... була на звичайному огляді та узд, де власне побачили міому і не одну... хіба може узд помилятись?..
     
  11. opron

    opron Well-Known Member

    У мене фіброміома, щопівроку роблю узд, відслідковую чи немає різкого росту. Вагітність була нормальною, але мені всі лікарі казали, що у мене таке розташування вузлика, що з виношуванням проблем не буде. Тут все залежить від розміру і розташування. А на рахунок лікування - то лікар оцінює розмір та розташування вузла і репродуктивні плани пацієнта. Бо лікування - гормональне, можливо штучна менопауза (не впевнена, якщо не так, то прошу знаючих поправити), а після терапії або спіраль мірена або протизаплідні.
     
  12. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Бо під час вагітності часто зменшуються або й розсмоктуються.
    Ще залежить від розміру, якщо велика то звичайно що скажуть видалити, якщо маленька то й не лізуть а просто спостерігають.
    А на рах. Вагітності то ще залежить де прикріпиться дитинка. Всерівно якщо міома є, то буде додатковий контроль.
    Якщо маленька і не прогресує, то я б нічого і не робила, тим більше якщо довіряєте тому лікарю який казав не рухати. Якщо ні йдіть на консультацію до іншого перепитайте.
     
  13. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Була на узд на 20 день циклу. Лівий яйник розташований типово, контури нерівні чіткі, містить гіперехогенну структуру 23х16х18 мм з чітким контуром (постовуляційний фолікул? ) та дрібні фолікули в кірковому шарі. Вільної рідини не виявлено.
    Сказали зробити повторне УЗД на 5-7 день циклу. Мене насторожили нерівні контури яєчників і ота гіперехогенна структура. Начиталася різного. Якщо це не постов. фолікул, а якась киста чи фіброма, то чи було б її видно на 20 ДЦ?
     
  14. Panyanka

    Panyanka New Member

    Дівчатка, не давно зробили лапароскопію, по видаленню ендометроідноі кісти на яйнику, кіста була великого розміру(( все пройшло добре, прохідність нормальна, спайок нема, одним словом, сказав лікар, що все гуд) але виписав гормональні таблетки "Візан", які призводять до штучного клімаксу, на три цикли!плануємо з чоловіком дитинку! Я не розумію, чому не можна вагітніти зараз? Обовязково треба пити цей препарат? Для нас кожен місяць дорожче золота! Хто стикався з таким? Хелп!
     
  15. lika anhelika

    lika anhelika Active Member

    дівчатка порадьте хто як лікував молочницю, не можу ніяк вилікувати зявляється через місяць
     
  16. Panyanka

    Panyanka New Member

    Колись лікарка назначила дорожезні таблетки і свічки, пройшла, але теж повернулась. потім мені сказали випити Флюконазол. вже рік як забула про молочницю. І ще дуже важливо, щоб Ваш партнер, теж пропив, те саме що Ви, бо якщо ні, то молочниця буде з'являтись постійно!
     
  17. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Може тут щось почерпнете - Молочниця .
     
  18. lika anhelika

    lika anhelika Active Member

    ми то все пройшли і то двоє...
     
  19. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    "люблю" українських гінекологів :girl_devil:
    хоч від бомжа, хоч свого чоловіка до стінки припри, але терміново :dash1:
    краще би вже по ділу щось сказали ніж ляпати шопопало

    ну а це вже слава Богу

    стикалися, чудо во по хаті гонить, ніяк спатки не вкладеться

    радити треба обережно, бо в кожного своя ситуація, свої міоми, розміри, типи і т. д.
    але я Вам дам таку золоту пораду - за-спо-ко-ї-ти-ся!
    а далі вже спокійно думати головою

    ото ті хто таке лікування рекомендує нехай себе самі і вганяють гормонами в менопаузу
    воно зупинить на рік-два ріст, а потім що наступну менопаузу? і так доки?
    поки грошей вистачить на ті дорожезні гормони і нервів на гормональні качелі?

    як будете мати бажання, напишіть мені в приват
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Спочатку правильна діагностика повинна бути, не може просто так повертатись. Як мінімум, слабкий імунітет.