Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ваша лікар часом не Склярова? Мені припалювала чистотілом, але це було років 5-6 тому. З приводу дієвості не знаю що сказати, бо завагітніла десь за 2 місяці після того, а після пологів ерозія є, але незначна.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Junita

    Junita Member

    Так, Склярова. Тому, я і думаю чи варто це робити, якщо теж скоро вагітніти планую. Що скажете?
     
  4. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я не можу Вам нічого сказати, бо не було сильно часу оцінити, але для жінок, які ще не народжували це хіба найбезпечніший метод!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Bize

    Bize Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть щось.. Почала приймати протизаплідні таблетки Відора мікро (зараз лише 8-й день прийому), і сильно мене обсипає вуграми ( пів плечей в мене тепер у малюсіньких чорних точках). В інструкції до таблеток пише, що вони навпаки усувають проблеми зі шкірою, тому не знаю, що робити( В когось таке було з протизаплідними таблетками? Чи варто продовжувати їх приймати? Бо всюди, де читала, пише, що організм адаптується до протизаплідних аж 3 місяці
     
  6. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Bize ,кидати посеред циклу точно не можна!!Допийте пачку,а за той час зверніться до свого гінеколога.Можливо,погано підібрані таблетки.Ви аналізи якісь здавали(гормони)?Чи на око назначили вам?
     
  7. Bize

    Bize Well-Known Member

    я аналізів на гормони не здавала, бо після вагітності ще не внормувався гормональний фон, а мені після КР як мінімум рік не можна вагітніти. Плюс до цього всього, в мене перед вагітністю був полікистоз, і поки він не повернувся, ми з лікаркою вирішили, що краще буде відключити яєчники на той час, поки не можна вагітніти - щоб потім не було проблем
     
  8. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Чи може бути значно підвищений пролактин (59.7 при нормі до 25), якщо тестостерон, кортизол в нормі? Власне по симптомах прогнозувала, що тестостерон не може бути в нормі. Чи може пролактин аж так коливатися від стресу? Лікар попередив, що здавати потрібно в стані спокою, але медсестра довго ковирялася в венах і не потрапила з першого разу, на роботу спізнювалася, то без стресу здати не вийшло).
     
  9. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Дівчата, цікавить самопочуття після біопсії...
    Була я вчора в Склярової на цій процедурі і досі йде досить інтенсивна кровотеча((
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Взагалі кровотечі не було. Так помазалось на лікарняному тампоні і все. Подзвоніть лікарю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    У мене теж такого не було. Лиш трошки і свічки ставила для загоєння. Ідіть назад до лікаря.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Їздила таки в 10 вечора, припікали 26% розчином перекисю, бо перед цим кололи 4 ампули дицинону і транексам пила, і кропиву - нічого не допомагало:girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Це ще у вас не сильно підвищений, в мене більший був. І дійсно, мене гінеколог попередила, що це стресовий гормон і дуже чутливий до змін настрою. В мене перший раз так сильно підвищився як раз на фоні стресу. Перездайте за деякий час.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Liandra

    Liandra New Member

    Доброго дня!Дівчатка можливо стикався хтось з такою ситуацією. Я не живу статевим життям і в мене пропали місячні, в гінекологів була ніхто нічого толком сказати не може все ніби добре, аналізів здавала купу теж все добре, остання сказала пити протизапліднюючі. Поки пю місячні є регулярно правда по 1-3 дні, як тільки перестаю місячних нема, вже от так третій місяць. Що порадите?
     
  15. Bize

    Bize Well-Known Member

    Внутрішньовагінальне УЗД робили? в мене місячних зовсім не було, коли мала полікистоз яєчників
     
  16. Liandra

    Liandra New Member

    Одна з лікарів встановила що є полікістоз яєчника одного на другому ніби нема нічого, але як лікувати не казала. А ви чим це лікували?
     
  17. Bize

    Bize Well-Known Member

    полікистоз - одне з таких захворювань, що важко піддається лікуванню( особисто я пила не протизаплідні, а прогестерон у 2 фазі циклу. після відміни препарату через декілька днів приходили місячні.
    Якщо не плануєте вагітність, то прийдеться пити протизаплідні, також дуже бажано уникати стресів. Ви здавали аналізи на тестостерон? навіть його незначне підвищення може вплинути на гормональний стан і призвети до полікистозу.
     
  18. Liandra

    Liandra New Member

    Аналізи на тестостерон здавала все в нормі, тобто полікістоз вилікувати не вийде треба просто пити таблетки щоб місячні були постійно чи через певний час відновляться?
     
  19. Bize

    Bize Well-Known Member

    Найкраще лікування полікистозу - вагітність) Особисто мені помогло, правда ненадовго. Зараз знову місячні стали нерегулярні, видно хвороба повертається(
    З таким захворюванням варто піти до гінеколога-ендокринголога. Такі лікарі краще розуміються в гормональних поршеннях.
    Якщо хочете, напишіть тут або в особисті повідомлення перелік тих аналізів, які Ви здали. Я подивлюсь, які саме я здавала, і допишу ще.
     
  20. Liandra

    Liandra New Member

    Дуже дякую, але оскільки вагітності поки що не планую, значить треба хорошого лікаря гінеколога-ендокринолога. Всі яких обійшла чесно сказати не дуже