Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

Партнер розділу - центр лазерного лікування варикозу Артема Чеховського
 1. Merry

  Merry Well-Known Member

  я робила. Неприємно було трішки. Не настраждалася)))

  --- дописи об"єднано, 31 Січень 2018 ---
  місцеве знеболення
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. Rapsodiya

  Rapsodiya Well-Known Member

  Дівчата, маю питання. Повторно здаю мазки..і здати 7-10 д ц.не виходить - не приймає мій лікар ті дні...здати на 11 д.ц. ще ок чи то вже буде відхилення якесь?
  Раніше здавала раз на 7 д.ц., а раз на 5(знаю, заскоро, але мусила бо мала болячку)
   
 3. HappyViki

  HappyViki Well-Known Member

  Дівчата, маю ще здати аналізи в Сінево чи деінде на уреаплазму, напишіть, хто куди ходив, щоб акуратно і якісно?
   
 4. Rapsodiya

  Rapsodiya Well-Known Member

  Дівчата розрадьте мене, бо сиджу і ледве не плачу тут.
  Минулого місяця мала якесь запалення - писала тут - лейкоцити були 28-30..молочниці виявлено не було... лікування виписала: фуцис, клофан, флуомізин (6 днів), депантол (5 днів)
  здаю аналізи через місяць - мене нічогро не турбує, зуду нема, я трохи виділення лиш. Результати: молочниця, лейкоцити 20-22... виписала знову фуцис, клофан, флуомізин (6 днів), депантол (5 днів)....
  в мене якась паніка від того всьго! паралельно маю ерозію 2-3 зона і не можу через то бісове запалення другий місяць біопсію зробити...і не знаю як бути...
  вже думала може до іншого лікаря піти, або в СІНЕВО здати мазки - нехай перевірять все добре..
  ну бо звідки та молочниця..мене нічого не турбує...


  Плюс коли я дзвонила сьогодні то трубку спершу взяла медсестра і називала мені цифри 7-8 лейкоцитів....а потім лікар сказала вже що то в мене 20-22 ...ну то де 7-8 а де 20-22....і щось я так знаєте сумніваюся...чи то не дані за минулий місяць мені назвали...або то в мене вже параноя і паніка говорять)))
   
  Останнє редагування: 20 Лютий 2018
 5. Matvijko

  Matvijko Мамуся в декреті...

  Радила б Вам піти до іншого лікаря перевірити правильність діагнозу, і перездати мазки.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 6. Freedom UK

  Freedom UK Well-Known Member


  Підскажіть, чим краще усувати велику ерозію: лазер, азот...?
  --- дописи об"єднано, 22 Лютий 2018 ---
  У мене була практично ідентична ситуація. "Відновились" місячні, але були вони через 2 тижні, потім через рівтора місяця, потім таке, як у Вас напротязі 4 місяців. Аналізи, узд - все в порядку. Прописали перець і сказали, що таке відновлення може бути. Потім внормувалось.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 7. Rapsodiya

  Rapsodiya Well-Known Member

  Я пішла в СІНЕВО, передала мазок - і там інший результат: ніякої молочниці і норма лейкоцитів в усіх трьох точках....тому записалася на огляд до іншого лікаря....бо думаю що моя попередня гінеколог таки прочитала результати з минуломісячної картки аналізів(коли було подразнення добряче схоже на молочницю).

  Щодо ерозії - мені радять радіохвилі...але після недобрий аналізів починаю сумніватися чи моя ерозія аж така величезна, щоби її так нагло і скоро лікувати треба було...
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. Merry

  Merry Well-Known Member

  я забирала радіохвильовим методом. вибрала його бо планувала наступну вагітність і хотіла щоб шийка була якнайменш пошкоджена. Завагітніла після процедури через 3 місяці (рекомендували пів року утриматись). На пологах шийка відкрилась без проблем, розривів не було.
  Ерозія теж була не маленька.
  Рік після пологів проходила медогляд то з шийкою все гаразд, ерозія не відновилась.
   
  Останнє редагування: 22 Лютий 2018
  • Корисно Корисно x 1
 9. HappyViki

  HappyViki Well-Known Member

  @Rapsodiya, а де саме ви здавали аналізи? З понеділка розпочинаю курс лікування ерозії теж(
   
 10. SoloGalka

  SoloGalka Moderator Команда форуму

  Колись, років надцять тому робила азотом, після того, десь на 2-3цикл почалась жахлива кровотеча, заливало майже тиждень :girl_impossible:
  Я молоде, немудре, думала, що то такі рясні місячні :girl_in_dreams:
  Ерозія відновилась, результату нуль, на той час заплатила шалені гроші і дарма.
  Це суто моє бачення даної проблеми, можливо в когось після азоту все добре загоїлось
   
 11. Freedom UK

  Freedom UK Well-Known Member

  Я перед третіми пологами не встигла зробити. Вже і гінеколог мала замовляти той азот (про інші варіанти вона навіть не казала), але щось якісь справи завадили, потім переїзд, потім вагітність. То я і не вивчала тему вибору. А зараз маю ще час, попитаю, послухаю, дякую за допис :)
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. MamaMarmeladka

  MamaMarmeladka Well-Known Member

  Я здавала в Сінево. Там досить комфортно здавати такого роду аналізи
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Корисно Корисно x 1
 13. LoLjA

  LoLjA Оля

  д¡вчата, хто недано видаляв пол¡пи у Ф¡л¡пюка? Ц¡кавить Ваше враження ¡ ц¡на?
   
 14. Nata lwow

  Nata lwow New Member

  Раджу Мартина Тараса, все робить без болісно і швидко.
   
 15. shelby

  shelby New Member

  Дівчата, поліп видаляють під загальною анестезією? Скільки часу займає процедура, теж цікавить ціна...
   
 16. Bize

  Bize Well-Known Member

  Дівчата, прошу поради.. В анамнезі полікистоз яєчників, овуляція не відбувається. Але є зміни в сторону покращення. Вчора була на УЗД, результат: ендометрій 7 мм. 3-шаровий, і у 2 рази зменшені яєчники, порівняно з минулим узд (півроку тому). Є множинні фолікули до 7 мм. Таке питання: з 6 ДЦ по 12 ДЦ є підвищення БТ в межах 36.9 - 37.2 (таке в мене було лише під час прийому прогестерону, і то БТ максимум 37.1). У першій фазі БТ зазвичай 36.4-36.6. Все виглядає, що почалась 2 фаза, але по УЗД овуляції не було і домінантного фолікула немає. Останнім часом не хворію.. Може хтось з таким стикався, що графік 2-фазний, але відсутня овуляція?
  Лікар сказала прямо зараз починати пити дуфастон і аж до 25 ДЦ. Але я не бачу в тому сенсу, адже овуляції не було. А щоб викликати місячні достатньо його приймати і з 16 ДЦ по 25 ДЦ. Що порадите?
   
 17. Ljlichka

  Ljlichka Well-Known Member

  Була на УЗІ на 5-ий день циклу,в заключені написали -аденоміоз матки,там ще розписано розміри яйників і самої матки на день огляду і розмір ендометрію 6 мм.Лікар,що робила УЗІ на словах сказала,що нічого страшного,лікуючий лікар призначить терапію і все пройде. Але мене гризе чи можна на УЗІ точно визначити той аденоміоз?В мене з переліку симптомів на нього хіба дуже сильні місячні,вже цього разу тренаксу пила,бо так не можливо було справитись
   
 18. Sunichka

  Sunichka Well-Known Member

  Наскільки мені відомо, аденоміоз не лікується повністю. Його можна лише тимчасово пригальмувати протизаплідними чи штучним клімаксом. На УЗД визначається як неоднорідність структури та локальні потовщення ендометрію.
  На фертильність самостійно не впливає, за інформацією з медсайтів.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 19. Ljlichka

  Ljlichka Well-Known Member

  ну фертильність на даний момент мене найменш турбує,а от рясні менструації це проблема і хочеться нарешті знайти причину і позбавитись того
   
 20. Semiramis

  Semiramis "Тургєнєвська панянка"

  Дівчата, не знаю куди писати, проблема стосується грудей. Годувала дитину півтора року. Без проблем завершила ГВ, з грудьми було все нормально. Зараз минуло вже майже два роки після завершення годування, мастопатій не було. Сьогодні зранку відчула вологість в ліфчику, виявилось що йдуть виділення з грудей при натисканні такі як молоко...до тогг нічого не було взагалі. Місяць назад відвідувала гінеколога, оглядали і груди, виділень не було. Єдине, що зараз місячні йдуть, важкість в грудях, легка болючість, чутливість присутні завжди в цей період. Ясно що з понеділка до мамолога, але в розгубленості що це і від чого? Як дожити до понеділка?