Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. unsure

    unsure Well-Known Member

    В мене також таке було, закінчила годувати а через пів року побачила такі ж симптоми як ви описуєте. Надумала собі, ужас одним словом. Пішла до мамолога і вона заспокоїла що просто повернулось молоко, пропила таблетки і все пройшло. Не переживайте, і до лікаря обов'язково сходіть.
     
  2. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @unsure дякую! Заспокоїлася вже, вирішила, що не переживатиму дарма, поки незнаю що зі мною, дійсно, можна «накрутити» собі в голові багато чого....
     
  3. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Semiramis ,ходили ви до мамолога,робили узд грудей?
     
  4. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @exmargarytka так. дифузна мастопатія, і пролактин високий.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Порадьте коли краще йти на УЗД?
    Ситуація така: за останній місяць вже другий раз появились КД, тобто в час, коли мала бути ОВ пішли КД. Зараз за відчуттями знов ОВ. Коли УЗД буде інформативним?
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене цього місяця ідентична ситуація. Чекаю наступних КД, щоб подивитися по узд після них, чи внормувався цикл.
     
  7. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Найінформативніше буде 5-7 день циклу. У Вашій ситуації , напевно, треба йти на 5-7 день виділень.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  8. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    В мене така ситуація: мій цикл 31-35 днів триває, а місячні 6 днів. Минулого місяця був цикл 27 і місячні тривали 12 днів. Закінчилися за допомогою транексаму. Нічого не боліло. На передодні місячних здавала мазки: всі добрі. Яка може бути причина? Чи в когось таке було? Сьогодні 30 день циклу. Наразі нічого нема. Але кілька днів тому дуже боліли груди, які ніколи не боліли. Годування закінчила 10 місяців тому.
     
  9. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    в мене було таке минулого року -але не 12 днів, а 3 тижні. І теж закінчилось транексамом. В результаті обстежень виявили кисту.
     
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @smilechyk, я би не гадала.. Краще до гінеколога свого піти..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    І я до вас за порадою. Мала проблему що в мене КД пройшли рівно 2 дні(переважно 4-5). Пішла до лікарки виявила ерозію-маленьку, підається лікуванню. Призначила свічки нео-пенотран, але мені після них дуже не комфортно. Чи хтось колись такі приймав? Чи краще йти знову щоб підбирали заміну?
     
  12. Bize

    Bize Well-Known Member

    Мені моя лікарка колись казала, що ерозія не впливає на сам цикл. Тут скоріше гормональний збій.
    Щодо свічок - думаю, найпростіше буде замінити. Мені колись призначали свічки депантол, переносила нормально, але повністю ерозія таки не пройшла
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Маю цілий список аналізів на гормони.
     
  14. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Так була в лікаря, наразі приписав лише транексам, і сказав дочекатись 2-гі місячних
     
  15. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Ще маю одне питання: чи хтось приймав Тазалок?лікарство не з дешевих, а от відгуки від знайомих дуже відрізняються. Що скажете ви?
     
  16. Kom

    Kom Member

    Мені зовсім не пдійшов, щей на нирки пагано подіяв...
     
  17. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    я приймала десь пів року при гіперплазованому ендометрії, поки приймала- стан покращився, перестала - знову те саме. Може довше треба було приймати. Він на травах.
     
  18. Nata lwow

    Nata lwow New Member

    Мені єрозію припали, зовсім не боляче була маленька але глибока.
    Зверніться до спеціаліста, я зверталась до Мартин Т.Ю на Руссових
     
  19. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Стикнулася з питанням видалення кисти з яєчника. Порадили звернутися до Верніковського на Лисенка.
    Хтось у нього оперувався?
    Буду вдячна за ваш досвід
     
  20. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Він не на Лисенка, а на Короленка і на Мечнікова. Хороший лікар. Робила в нього гістероскопію.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1