Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, чи варто звертатись в Біомед або Венеру щодо гінекології?
    Як там спеціалісти??
     
  2. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    #Мірена
    дівчата, поділіться досвідом щодо спіралі Мірена. УЗД показало фіброміому, гінеколог радить Мірену для лікування, але в мене варикоз, який вроді є протипоказом. Він, правда, ту Мірену вже 10 років мені намагається впарити. Раніше-для контрацепції, тепер -для лікування. При цьому навіть не запитує про жодні захворювання, які є в протипоказах. Відгуки на форумах читала, є позитивні, є негативні. Не знаю, що робити.
     
  3. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @fiesta ,тільки не у Венеру!Всі жахливі відгуки в інтернеті-це правда
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    мамі в 2012 ставили для лікування фіброміоми,тих 5 років,що тояла то міома не росла,але мама весь той час жалілась на часті болі і часто мазанину,тому коли прийшов час її міняти чи витягати то вибрала друге
     
  5. OlivKa

    OlivKa New Member

    Дівчатка, може хтось з таким теж стикався. Може можете щось порадити, або до кого ще можна звернутися. Під час УЗД виявили поліп ендометрію майже 9мм і кисту правого яйника. Одні лікарі кажуть що дермоїдна інші ендометріоїдна. І ще незначне варикозне розширення вен на матці. Одні кажуть видаляти кисту, а інші що не треба. І після видалення поліпу потрібно в якості лікування ставити Мірену. Я начиталася відгуків, то бажання немає ніякого її ставити, та ще й незначний варикоз на матці.:girl_cray:
     
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, а нагадайте в який день циклу краще зробити Узд по гінекології (профілактично, для себе)?
     
  7. OlivKa

    OlivKa New Member

    Десь на 5-7 день циклу краще робити
     
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчата, пролактин в верхній межі норми (23,4 при нормах до 25,0).
    Лікар сказав приймати мастодинон, щоб понизити пролактин до 15.
    Скарг немає, але лікар наполягає, що пролактин 23,4 не потрібен ні одній жінці, бо він погано впливає на загальне здоров"я.
    Може хтось мене трохи роздуплити, або сказати, де можна почитати про ці речі?
     
    Останнє редагування: 2 Серпень 2018
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Як не лікар.
    1. Пролактин в нормі. Нащо лікувати аналізи?
    2. Мастодинон - гомеопатичний препарат комплексний. А я не люблю нічого комплексного, не відслідковується.
    3. Якщо є скарги певні, то не тільки кількість гормону визначає хворобу. Там є ще пару учасників.
    Якщо щитовидна залоза ок, то я б нмсд не переживала
     
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Узд щитоподібної залози, ТТГ і вільний тироксин в нормі.

    Можна тут трохи детальніше, от як для чайника-чайника?

    Я про той мастодинон почитала, ніби нічого страшного в складі нема, рослинки.
    Але питання - якщо мене наразі нічого не турбує (лікар питав про чутливість в грудях - ну так, перед КД кілька днів чутливі, але мене то не напрягало ніколи).

    Лікар сказав, що такий пролактин МОЖЕ спричиняти недостатність другої фази (чим це загрожує?) і в принципі шкодить всьому організму жінки. І його тре тримати на рівні 15,0.

    Ще одне питання: на рівень пролактину щось впливає? Одна лікарка казала уникати стресу, в лабораторії перелічили ще купу чинників.

    Може його перездати в інший день циклу? Для себе.
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Там в книжці гарно написано.
    Стрес - наше всьо. Але я б назвала скоріше гонки встигнути все, а не обікрали і лишилися без хати на головою.
    2 фаза - це ніби очікування запліднення, вистилання красивим епітелієм. Ну що ж. Якби був більше норми серйозно, я б напевно переживала. І так , там є різниця до овуляції чи після він зданий.
    А рівень 15, це напевно ідеальний, але чим він підтвердив свої слова? Якщо цикли не по 40-60 днів, то я не знаю, не можу порадити, бо в мене таке було в юності, мастодинону обпилася, чи помогло конкретно воно - не знаю, бо гінеколог всесторонньо підійшла до питання. Ну і мастодинон - це травички в малих дозах. А може б вистачило однієї, а може від іної буде загострення чогось там. Їх там трохи, не 3- 4
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    там має значення ваш стан коли здавали аналіз. втомлена.. невиспана. день перед тим спортивні гонки були. нервові ситуації.. і тд.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    здається навіть секс і перенервувалися в лапораторії
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    не повірите, вчора за один вечір "ковтнула" більшу половину. Дійшла якраз до третього розділу, там де про гормони.
    Дівчата з ескулабу казали, що за добу перед аналізом на концентрацію пролактину в крові потрібно:

    1. Зберігати статевий спокій
    2. Уникати теплового впливу (сауна, гаряча ванна)
    3. Уникати будь-якого подразнення слизових
    4. Уникати гінекологічних оглядів

    Про стрес нічого не казали.

    В мене ще два питання:

    1. На що впливає високий пролактин, крім репродукції (запліднення)?
    2. Є якісь природні методи для його зниження? Ну там, фізична активність, чи навпаки, релакс-вихідні, якась дієта?
    --- дописи об"єднано, 3 Серпень 2018 ---
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Як
    Що не помиляюся, то при рівнях чи не вдвічі вищих за ваші йде молоко з грудей, також такі рівнв можуть показувати на кисти на яйниках, і на пухлини гормонозалежні в мозку.
    Високі рівня рівні знижують медикаментозно, а добитися ідеальних 15- навіть не знаю.
    І він у вас не високий, він НОРМАЛЬНИЙ. І в будь - якому разі, масажі і сауни при такому темпі життя - це маст хев.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    У мене до вагітності був дуже високий пролактин,більший за норму десь втричі, знижували його медикаментозно. То були виділення з грудей, як молозиво, груди часто боліли. Лікар казала, що пролактин пригнічує овуляцію. Зробіть УЗД грудей: якщо все в нормі - не знаю, чи варто пити мастодинон, бо ваш пролактин в нормі. Ну хіба ви плануєте В, то тоді може є сенс. А так, то що лікувати?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я здавала в сінево. в мене 24 при максимальному нормальному 23.3, я це пов)язую з моєю хронічною втомою і здачею в першій половині циклу
    --- дописи об"єднано, 3 Серпень 2018 ---
    на моє скромне імхо- стрес голова усіх проблем з здоров)ям
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відстежувала 2 цикли (по узд в динаміці і прогестерону в другій фазі). Овуляція відбувається.
    А якщо перездавати для себе, то як краще? В які дні? може, здати в один і той же день в двох-трьох лабораторіях?
    Запланувала наразі огляд, думаю, можна і узд буде зробити відразу.
     
  19. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Мені здається, що пролактин - це той гормон, який не залежить від дня циклу. Хоча ніби більшість гормонів краще здавати в першій фазі, а ще краще - в перший тиждень циклу. Єдине, що спраді варто здавати в стані спокою і перед здачею, наприклад, хвилин 20 спокійно посидіти.
    В мене О теж була на фоні підвищеного, але це слова лікаря, що пролактин , власне, може її пригнічувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Viktoria Sorokina

    Viktoria Sorokina New Member

    Дівчата підскажіть будь ласка до кого можна звернутися... У мене постійно проблеми з місячними до лікарів зверталася і всі розводять руками...Коричневі виділення а деколи буває що місячні закінчується на 2-3 день...Де можна обстежитися і до кого звернутися???