Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. Bize

    Bize Well-Known Member

    на узд вас відправляли? аналізи на гормони здавали?
     
  2. Viktoria Sorokina

    Viktoria Sorokina New Member

    На узд завжди все нормально але недавно робила ще одне узд там матка закрита...гормони все добре
     
  3. Bize

    Bize Well-Known Member

    залежить ще в які дні циклу робили узд. Овуляція відбувається?
     
  4. toria

    toria Active Member

    А має хтось досвід вживання гормонозамісної терапії при клімаксі? Поділіться, будь ласка, інформацією як це все проходило, які обстеження вам призначали? І порадьте, будь ласка, гінеколога, який добре обізнаний у цьому питанні, бо мають місце певні протипокази, а, наскільки я розумію, кидати терапію після початку вже не можна і я хотіла б добре зважити всі за і проти. Дякую.
     
  5. Irynaflys

    Irynaflys New Member

    привіт, може не в тему, але хочу поділитися своїм досвідом боротьби з міомами матки.
    Були в мене дві міоми по 0.6 і 0.7см. на протязі 10 років)) На узі завжди виявляли і казали спостерігати, ну і ендометріоз потішив своєю появою(( Рік тому я вирішила зайнятися самолікуванням, так як були й інші дрібні неприємності в організмі, так от: з харчування забрала усі вугливоди легкої группи(хліб.булочні в-би з білої муки, усі печенька тортики й тістечка), а також каву, чай, копченості, закрутки різного типу, фаствуди. Перейшла повністю на домашню молочку і масло, різні олійки свіжовижаті холодного віджиму(не для жарки), чиста вода перед їдою до 3л. на добу, побільше мяса), робила вправи на відновлення хорошого кровообміну в тазу. Попри це все я приймала rendetox 3 міс. підряд і робила скіпідарні та содо-сольові ванни курсами. І що я хочу вам сказати? Так, роботи дуже багато, але воно цього варте!!! За рік часу я попрощалася з міомами, хронічним тонзилітом, з запущеними проблемами з кишківником, хронічною втомою і взагалі відчуваю що тіло мені вдячне) Може комусь буде корисна моя розповідь:girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Останні три цикли складається у мене неприємна ситуація з тиском. Розказую...За тиждень до початку КД підвищується тиск. Не критично, але для мене і 140/90 дуже високо. Самопочуття жахливе, не можу сконцентрувати зір, все розпливається, бачу все як у 3Д, плюс якісь панічні атаки, шум у вухах, голова не працює, тахікардія, часом буває що ледь не втрачаю свідомість. Прокидають в 4 ранку і вже не сплю. Вночі сняться дуже насичені і важкі сни. В перший же день КД все як рукою знімає, і так до наступних КД. Поділіться розмірковуваннями чи своїм досвідом. Планую здати всю гормональну панель, бо думаю в тому справа. Але хочу почути думки ще якісь.
     
  7. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Хотіла запитати чи в когось є такі цикли як у мене: рахую з січня 30, 35, 34, 31, 27, 36, 30, 27, 29, 28. Сьогодні 34-й день циклу, місячних ще немає. Вчора дуже боліло внизу живота, поперек, груди. Сьогодні чекала місячні. Чому так може коливатися цикл від 27-36 днів. Десь пам'ятаю читала, що норма коливання циклу може бути 5 днів. Була в лікаря, сказала що це індивідуально...
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Якщо вас нічого крім цифр не турбує, то я не бачу причин для занепокоєння.
    Може ваші овуляції дуже чутливі до найменших стресів. Цифри цілком притомні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    у мене то саме( причому до вагітності все було як по-графіку 28днів
    зараз :30, 35, 28, 29, 32, 36, 30, 28, 28, 31
    Була у лікаря, здавала аналізи, мазки, узд . все добре.
    єдиний нюанс, що мене геть не влаштовує - це планування відпустки, бо плавати у морі з місячними то не альо...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @smilechyk все життя так було.Я ніколи не знала "коли". Затримки були 11 днів, може і більше або швидше(але не часто так було). Лікарі називали особливістю, бо проблем не було жодних.
    100%. Було, що мало б бути десь там в кінці ,а почалось відразу:wacko:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    в мене була проблема, що цикл теж скакав і розтягнувся навіть до 37-38 днів, хоча до того був чіткий як годинник. Допомогло Шатаварі, аюрведичний засіб, гарно вирівняв цикл. Але! Я приймала його про призначенню лікаря-аюрведиста, самій вам не пораджу його приймати без консультації і обстеження.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    @smilechyk, в мене так після пологів скаче від 23 дн. і більше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    ще забула сказати, що вчора (33 день) була червона цятка. І на тому все. Сьогодні поміряла ще й температуру - 37. Невже вагітність?!
     
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ура!
    В мене перед місячними все те ж, тільки без тиску, і за 1-2 дні. А за 15-20 хв перед місячними, ну перед тим, як щось капне -- то взагалі світ їде. Але ж я не знаю в той момент, що в мене от-от діла почнуться, то теж сташно. Але я обстежена -- тому в мене це моя особливість. А ви так не кажіть про панічні атаки, бо що таке панічна атака? -- це коли ти обстежена, здорова і воно стається. А поки аналізи не здані, обстеження не зроблені -- то це може який синдром чогось, в першу чергу щитовидки. Тому я би спершу до ендокринолога йшла
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А ви перед тим міряли? Слідкуєте за овуляцією.

    Тест завжди можна зробити.

    Але мені здається, що ви занадто переймаєтесь, що теж може провокувати стрибки чого завгодно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. maty

    maty Well-Known Member

    В мене так тиск піднімається десь за три дні до КД, причому в останній день то просто нестерпно ,і так само минає з початком місячних ... Це вже кілька років триває ,я собі думаю це з віком пов'язано ,мені 43...Ідея перевірити гормони в мене була, але, чесно кажучи, не маю толкового лікаря, щоб міг щось порадити, тому поки нічого не робила. ..Терплю. Буду вдячна, якщо потімподілитеся своїм досвідом
     
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    я от на разі здала гормони щитовидки+пролактин+кортизол. Подивимось...Я загалом хочу всі гормони обстежити, особливо гормони наднирників і гіпофізу. Є в мене підозра, що звідти ноги ростуть. Не заспокоюсь, поки усі не здам))) Бо чесно кажучи, то трохи напряжно отак чекати в такі дні приступу. Мені то конкретно отруює життя, тому взялась серйозно. ну і ще страшно, бо один приступ був, коли я була сама з малою дитиною, і нікого поруч. Було так погано, що я майже не бачила на очі і не могла стояти на ногах.
     
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В мене таке було до вагітностей, тільки в перший день місячних, старалась з дому не виходити або за можливості, прилягти/присісти в критичний момент, були жахливі головні болі, різкий біль в животі, напади ознобу і кидало в піт по чергово, головокружіння. Думала, така особливість, от буквально недавно прочитала в одної акушерки, що це ненормально і в першу чергу потрібно звернути увагу на харчування
     
  19. Ptasa

    Ptasa Member

    Дівчата! Підскажіть хорошого гінеколога в поліклініці на Рапопорта 8. Дякую )))
     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ділюся...Здала гормони щитовидної, наднирників, гіпофізу. Все ідеально. УЗД щитовидної та всіх внутрішніх органів в т.ч. наднирників в нормі. Ще маю йти до кардіолога. В ендокринологічному лікарка вислухавши мої скарги припустила, що проблема з тиском може бути через внутрішні набряки, які спричинені порушенням водного балансу. Питалася чи мене "роздуває" перед місячними. А це справді так і є. Порадила сходити до кардіолога, щоб виписав сечогінне. Ну і загалом я і сама відчула, що проблеми можуть бути з рідиною, так як останньо дуже мало пила. І от того циклу я намагалась достатньо пити, зранку обов'язково склянку води натще і багато чистої води протягом дня. Тьху-тьху, наче все норм поки, набряків немає, як зазвичай в другій фазі циклу і загалом самопочуття перфектне. І так, лікарка скзала, що тиск перед КД це і справді "вікове" явище.