Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

Партнер розділу - центр лазерного лікування варикозу Артема Чеховського
  1. Basyanya

Basyanya Well-Known Member

Так от, мене нічого впринципі не турбує. Місячні після вагітності як годинник кожні 28-30 днів, десь 5 днів. До пологів бувало так, що 3 дні і виділення не сильні, я про те, що закінчаться місячні дуже хвилювалась. Крім молочниці(від антибіотиків), ні на що не хворіла. З якістю статевого життя нажаль не дуже якісно(((, бо чоловік постійно по відрядженях. Хочеться підстелити подушку, і якщо часу мало.
    Ніяк мені не перекладається на польську то УЗД, а те, що переклалось на інфо лінії одної клініки не знають, що я хочу. Єдине, що знайшла, то гормон анти мюлерівськиц.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

2. maty

maty Well-Known Member

От мене теж хвилює це питання : я народила 6 дітей, троє перших - стандартно, вагітність, рік гв, відсутністт місячних, відновлювалися щоразу через 4 тижні після закінчення гв. А з трьома молодшими був безперервний процес вагітність-гв по колу, тобто всього 8 років повної відсутності місячних. Після згортання гв цикл в мене змінився, якщо раніше тривалість коливалася від 33 днів і до 54, то 6 років тому в мене встановився ідеальний 28денний цикл. З часом, тривалістт почала скорочуватися , і зараз 25 днів. Я десь прочитала, що таке скорочення циклу свідчить про наближення клімаксу. З другого боку, можливо ,мій організм таким чином витрачає свій оваріальний резерв.

3. сніжна

сніжна Кішка, яка "сама по собі"

--- дописи об"єднано, 13 Липень 2019 ---

Останнє редагування: 13 Липень 2019
  4. сніжна

є різниця у самій відсутності :). Наприклад, якщо жінка усе життя мала нерегулярне статтеве життя чи його відсутність - то і після 40-ка його

5. Basyanya

Basyanya Well-Known Member

6. loveterapy

loveterapy Матуся-Анюсі

Можу сказати, що спостерігаю, чую такі випадки раннього клімаксу у двох близьких родичок, які втратили чоловіків. І відповідно статевого життя уже у них не було, бо самі це казали, і пов'язують це з його відсутністю.
    І скажу, що в моєї був дуже важкий клімакс з кровотечами, які закінчились після чистки і мого активного втручання, скажем так, і депресією до 9 міс.. Зараз все більш-менш.

Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk

7. Orman

Orman Модератор-бомба

в організму нема такого завдання - витратити будь-що запас. Але так, коли жінка сатє старша організм запускає овуляцію частіше, щоб поки вона ще за іншими показниками може народити.

є періменопауза, пременопауза і менопауза і це роками тривають періоди.
    --- дописи об"єднано, 13 Липень 2019 ---
    а вони між собою родички?

ну дивіться, наявність чоловіка впливає на окситоцин. Це гормон сексу. ФСГ ЛГ і прогестерон вони як від сексу залежать? Хіба чисто психосоматично жінка себе "вимикає"

8. loveterapy

loveterapy Матуся-Анюсі

Ні, не родички. Я розумію про що ви з боку фізіології. Але одна з них медсестра і після регулярного статевого життя,якого вже нема зовсім, трьох дітей і звісно колосального стресу - каже про певні зміни передклімактеричного періоду, а їй лиш 37. Звісно, я не відкидаю інших версій, але говорю те, що помітила.

Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk

• Подобається Подобається x 1
  9. сніжна

Тобто, відстуність регулярного статтевого життя впливає опосередковано, індивідуально і залежить, чи є відсутність цього самого статевого життя стресом для конкретної жінки.Якщ і до того її сексуальне життя бажало кращого, вона байдуже до сексу - є чи ні, то його відсутність не буде стресом. не потягне інші зміни. Якщо ж відсутність сексу є стресом для жінки, то викликає вироблення у надлишку кортизолу та пролактину, які гальмують овуляцію. Місячні часом зникають зовсім, це тягне зміну і у вегето-судинній системі і настають усі схожі ознаки, як при клімаксі. Хоча це лиш гормональний дисбаланс

Останнє редагування: 14 Липень 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Orman

Orman Модератор-бомба

так якого саме передклімактеричного? Періменопауза в такому віці це зовсім трохи зарано. В 40 це нормальна норма.
    --- дописи об"єднано, 15 Липень 2019 ---
    ну от стрес набагато більше впливає на ФСГ
    і на все взагалі.

Естроген ще - треба дивитись дієту. Зараз з тими новомоднми віяннямим жінки так харчуються, що я не знаю як вони взагалі ще живі.
    --- дописи об"єднано, 15 Липень 2019 ---
    професія (якщо не на шкідливому виробництві працювати) так не впливає.

11. HOPIC

HOPIC Well-Known Member

Я от прийшла питатися, а раптом- раптом, я чогось недоїдаю і того мене жостко ковбасить 2 дні перед місячними ну і під час само собою. Цього разу було фообше офігітельно -ДО- руки трусилися як в алкоголіка. Під час отвєт прост - горизонтальне положення, основне різко не вставати.