Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Залежно від дня циклу))
     
  2. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 17 Січень 2020 ---
    Якраз і на цитологію забір був, на наступний день не має вже нити?
     
  3. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Дівчата , хто має контакти гінеколога Левицька Соломія Євгенівна ,скиньте в приват , будь ласка
     
  4. Merry

    Merry Well-Known Member

    Привіт! Хто в Медікавері добре розуміється на гормональних порушеннях?
     
  5. New look

    New look Well-Known Member

  6. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Злой критик: Собачий вальс гормонов отут критика цієї книги. радила б ознайомитись перед покупкою. Ну і сам факт, що в росії автору дали премію Почетный академик ВРАЛ говорить сама за себе))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. New look

    New look Well-Known Member

    оу, дуже дякую! буду ще щось шукати, напевне потрібно наукову літературу дивитись...
     
  8. Klava Nech

    Klava Nech New Member

    Медікавер не знаю, але мені у Паренсі з гормональними порушеннями добре все розставила по місцях Марчук Наталія Юріївна. Рекомендую! Медичний центр, клініка та центр репродукції Parens-Україна | Львів — Лікарі Паренс Україна
    Мала я після протизаплідних проблеми із тим.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  9. MissCherry

    MissCherry Member

    Дівчата , поставили мені діагноз не значна фіброзна мастопатія.Зовсім маленькі утворення максимум до 5мм.Призначили лікування.Хто з таким стикався , щось переживаю місця собі не знаходжу?(
     
  10. mimihechka mila

    mimihechka mila New Member

    Доброго
    --- дописи об"єднано, 18 Лютий 2020 ---
    Доброго дня!мені тиждень тому також поставили діагноз дисплазія 3б,дуже боюся аналізів ,як ви після лікування почуваєтесь,бо я вся на нервах,мене залякали що то майже рак!!!
     
  11. Mamanastya

    Mamanastya New Member

    Доброго дня! Була на консультації у гінеколога,після УЗД зробили заключення. Не можу розшифрувати.
     

    Вкладення:

  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Наростіть мені дзен, будь ласка.
    На 10 ДЦ почало мазатись червоним (недовго), а тепер можеться жовтим (подібно як коли лохії закінчуються).
    Матку «тягнуло» як на місячні.
    Для овуляції ще рано - в мене вона зазвичай пізніше, і не було плідного слизу.
    Три-чотири дні як відлучила Петрика (до того тиждень він вже прикладався тільки на денний сон).
     
    Останнє редагування: 28 Квітень 2020
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    @Orman, може бути ановулятивний цикл, але я б до лікаря сходила
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    То що це була проривна кровотеча?

    Ох-ох. Я б і сама до лікаря сходила. Спробую записатись. Якось мені це все дивно. Ніколи такого не було навіть коли цикл був 45 днів. І на періменопаузу ніби ще ранувато, зважаючи на кількість вагітностей-ГВ.
     
  15. maty

    maty Well-Known Member

    @Orman не можу нічого порадити, в мене місячні відновлювалися щоразу строго через 4 тижні після закінчення ГВ, незважаючи на тривалість самого ГВ, чи рік, чи два. Останні три вагітності і годування в сене взагалі був "безмісячний" період 8 років. А після відновлення для мене стала сюрпризом, що тривалість циклу стала 28 днів, чого не було ніколи в житті, так тривало пару місяців, а потім поступово на один день зменшувалася , і зараз вже буває від 25 до 23 днів
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене місячні вже давно відновилися. І довжина циклу трохи «стрибала», але в межах медичної і моєї особистої норми. А тут таке, неясно яке.
    З іншого боку всі попередні рази я відлучила старших дітей на фоні нової вагітності.
    Оце вперше я відлучила дитину, не будучи вагітною.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    У мене цього циклу теж вперше в житті закровило посеред циклу...я дзвонила до лікаря, та сказала що може бути на овуляцію, але в житті на овуляцію нічого схожого не було. Правда я списала на стреси і на перетрубацію ще багато в чому, але була така прям кров-кров і тягнуло живіт, як маленькі місячні посеред циклу.
    КД прийшли вчасно, побачимо як буде в цьому циклі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. OksyTh

    OksyTh Member

    У мене теж десь два рази за життя таке було. Гінеколог сказала те саме що і Вам.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так прикол в тому, що не було плідного слизу як перед О, і стрибка температури після цієї нібито овуляції. От зараз почався ніби захід на овуляцію в той час, що і завжди. Тому я не дуже вірю, зо то була овуляційна кровртеча. Списую хіба на те що пролактин різко впав, бо відлучила Петрика. А який там гормон блокується продактином я не пам‘ятаю. *піду гляну

    Але мені це все сильно не подобається, бо ми на мрп, і мені оті всі вибрики дуже шкодять на душевний спокій ))))
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Я таке мала при зриві овуляції один раз, до лікаря сходила,вона підтвердила. Наступний цикл був коротший.