Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @cjomcjomka
    Дякую, почитаєм книжку. Порадили гінеколога, підем на консультацію
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я приєднуюся до думки про те що дочка ще «маленька».
    І до думки що треба вивчити книжку про ознаки плідності. Якщо читає хтось з вас англійською, то дуже раджу Taking Charge of Your Fertility.
    Не ставте зараз якихось діагнозів дитині. Мені і полікістоз ставили і ще там щось в 25 років і казали, що я не зможу завагітніти (бугага чотири рази), варто збагнути причину, а потім думати, чи варто щось з цим робити. Зазвичай в нас лікарі прописують оральні контрацептиви, які просто імітують цикл замість своїх гормонів і нічого не лікують. Ну зате кровотеча кожних 28 днів.

    Початок статевого життя, пологи (перші чи десяті) теж нічого не лікують. може перезапуститися система, а може ні.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @Orman
    Дякую, дочка читає англійською. Перше почитаєм і підем до лікаря.
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Лікар призначить здати аналізи на гормональну панель, зокрема, перевірити рівень пролактину, тестостерону. У молодих дівчат нерідко саме завищені ці 2 гормони впливають на цикл. Щитовидка. Плюс добре дійсно прослідкувати за симптомо-термальним методом, коли є овуляція і тивалість 2 фази. Принаймні колись "просунуті" гінекологи саме такий вид дослідження підключали до інших теж. УЗД. Може в неї і варіант норми. У мене до вагітності цикл був 34-38 днів. І для мене це була норма.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @сніжна, дякую, щитовитка в нормі, ми здавали аналізи. Я пропонувала вимірювати базальну температуру, щоб знати коли овуляції, вона сказала фуууу. Вчора читала книжку . Я розумію що норма може бути 40 днів. Але 50 то дуже забагато, але той місяць був важкий, мала стреси
     
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Є спеціальні тести на овуляцію в аптеці на сечу, може такі їй більше підійдуть. Або по УЗД визначають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Вчора на Окко побачила таку книжку. Але не було часу полізти всередину придивитися. Ціна правда ого-го , шось поза 300грн. Напевно якісь деталі вдасться загуглити
    IMG_5711.jpg


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    тут власне ні тести, ні УЗД не підійдуть. Краще власне СТМ, оскільки важливо визначити не лише овуляцію, а саме як функціонує друга фаза. Теба замір Т і графіки. Це хіба на УЗД бігати, щоб визначати постійно стан ендометрію. Але, наскільки я знаю по двом своїм знайомим лікарям, вони все-рівно радять окрім гормональної панелі , УЗД жіночих органів, щитовидки , ще і власне СТМ
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Retaret подивилась на Якабу на неї(280грн). Зміст не вразив і бачу, що багато літературних відступів. Я думаю, що як для першої книги про свій організм, для юної дівчини-"щойно жінки" згодиться. А от для досвічених - навряд. Я зараз прихильниця вебінарів, на тему, що цікавить. Ну щоб зайвого не слухати. Подобається Наталія Лелюх( є у Фейсбуці). Сьогодні в 19-00 має бути про гормональні препарати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    БТ прекрасно можна вимірювати в роті спеціальним градусником, ніяких фу. Я давно дивуюся чого в Україні всі пишуть пхати градусник в цікаві місця.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    вимірюю в роті під язиком звичайним ртутним. Спеціального не знайшла (зробила дві-три кволі спроби і відмовилась). А де можна роздубути той спеціальний?
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я на амазоні за 5 доларів купувала.
    Ртутні я взагалі не люблю. Я з градусником в роті і засинала не раз.
     
  14. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Весь час засинаю:girl_blush2:. Тому хочу щось, що не розкушу:girl_crazy:
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Поговоріть хтось зі мною. Отже, якось зранку бачу, що починаються місячні. Мене то трохи здивувало, бо до того я була якась не дратівлива). Дні не рахувала, помічаю в телефоні в календарі. Все завжди більш-менш регулярно. Поставила прокладку і тиша. Мене це почало напрягати, залізла в календар І побачила, що місячні таки мають бути через тиждень. Тоді що це було,що за такі кровянисті виділення схожі на місячні? Були тиждень тому в Єгипті. Може ця акліматизація дала якийсь збій? Але ж місячні так і не почались? Тепер чекаю планової дати з якимсь острахом. Взагалі в мене так буває, що помазалось, а місячні можуть початись через день-два, але ж не через тиждень (якщо взагалі почнуться). Одним словом переживаю якось....
     
  16. Ia MaRYNkA

    Ia MaRYNkA New Member

    Якщо плануєте вагітність то може бути імплантація...мені недавно моя знайома розказувала що покровило, вона подумала що місячні але місячні так і не почались через тиждень чи може більше не пригадую...вагітна...

    Ще в одної знайомої покровило в середині циклу, теж налякалась...але по УЗД все ок було...
    Може стрес...може зміна клімату
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    От зовсім не планую. Тому мене це якось напрягло(. Чекаю дати місячних. Поки за тестом не біжу.
     
  18. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Мала таке 2 рази, один раз через 2 місяці після закінчення ГВ, другий раз - через рік, мазалося коричневим з середини циклу до місячних. Місячні почалися тоді на тиждень пізніше. По УЗД було все в нормі, причини так і не виявили.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. MissCherry

    MissCherry Member

    Дівчата до кого звернутись з проблемами по шийці матки ? Та і взагалі хто зараз адекватний хороший гінеколог , так щоб все по толку ?
     
  20. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    З проблемами по шийці я зверталася до Ярмоли Ірини, в Параскеву. Досить адекватна та приємна. Мені оперувала поліп цервікального каналу.
     
    • Подобається Подобається x 1