Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Болі як такої не було. Неприємно, страшнувато...... Після процедури хвилин п'ять полежала і пішла додому.
     
  2. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    А де ви робили і скільки це коштує?
     
  3. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Робила в клініці Юрія Титовця. Коштує це 313 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Розкажи, будь-ласка, докладніше про всі типи ерозіі, ака в тебе була, і в чому полягає та кріодеструкція.
    Бо в мене подружка від гінеколога прийшла вся в сльозах - і ерозія матки, і вигнута шийка і підозра на ракові клітини... Букет ще той. Сказали, що на стіл операційний не кладуть тільки тому, що в неї ще дітей нема...
    Я щось дуже скептично до того поставилась. Хочу чимось допомогти, бо в людини транс.
    Мене саму страшили ерозією, то я її стрептоцидом "вилікувала", але в мене була маленька і то було шийки матки, а не власне матки. Так само лякали, що не завагітнієш, будеш мати викидні, як не лікувати... т-т-т вже на 6-му місяці без будь-яких проблем і ерозії ніякої нема!

    Додано через 2 хвилини
    а можна поконкретніше про ту лікарку і її контакти, будь-ласка!
     
  5. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    В цьому питанні важливим є аналізи. Які саме аналізи здавала Ваша коліжанка? Зазвичай, робиться цитологія, колькоскопія, біопсія і виявлення TORCH-інфекцій. На основі перших трьох і робиться висновок про наявність злоякісних чи доброякісних клітин. Особисто в мене до вагітності була велика ерозія шийки, припікали солковагіном-не помогло. Ну і зараз дивились, вона є. Здала вище описані аналізи-скерували на кріо. Це виморозка верхнього шару епітелію шийки матки.
     
  6. Айрін

    Айрін Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Порадьте їй звернутися ще до одного лікаря, так як дуже часто помиляються з аналізами в лабораторії. В будь-якому випадку підтримайте її, бо в паніці можна наламати дров.
     
  7. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Та і я їй те саме кажу!!! При чому навіть лікарів раджу! Але в людини вже паніка. Може завтра таки намовлю її. Основне, що вона сама не знає, що здавала. Каже "мазок і ще 2", але крові не здавала. Тобто то різні аналізи мазків з піхви. На що саме - не знає. Має ще якісь додаткові здавати 10-го числа. Але як на мене, то за той тиждень вже можна посивіти. Знаю по собі як мене хламідіозом лякали! То я в 4-ох лікарів була.
    Але як людину переконати в необхідності консультації ще з лікарями?
    І чи доцільно робити те кріо, якщо вона ще не родила?
     
  8. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    В мене була ерозія шийки матки ще в 17 років. Лікувала її дуже довго. Та вона ніяк не хотіла заліковуватись. Після перших родів, я зробила припалювання (це током), бо тоді ще кріо не було. Потім мене інші лікарі страшили, що після припалювання залишається шрам, не завагітнюю, або роди тяжкі будуть. І що я вам скажу, я і завагітняла нормально, і роди були такі, що всім бажаю таких легких.
     
  9. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Ну то супер тоді!
     
  10. Айрін

    Айрін Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    На рахунок як переконати, не знаю. До кожної людини має бути індивідуальний підхід. (В мене є коліжанка , яку потрібно що називається "завести за руку".) Тому це вже залежить від вас, але переконати треба.
    А на рахунок доцільності того чи іншого лікування то моя думка така: зберіть діагнози і поради кількох лікарів. І якщо є можливість якісно полікувати - то треба лікувати. Адже медицина йде вперед, і є різні методи навіть для тих, хто ще не народжував.
    Успіху !
     
  11. Linda

    Linda Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Привіт,усім! А такі захворювання,як "киста" чи "ерозія" мають якісь симптоми?
     
  12. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    у кожного індивідуально.Краще обстежитись
     
  13. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    В запущеному стані-це кровотечі... Кисту видно на УЗД, ерозію-на гінекологічному огляді.... Взагалі рекомендують два рази на рік відвідувати лікаря
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    я зовсім не відповідальна, після пологів так і не ходила до лікаря, хіба раз, і то тільки, щоб шви подивився. треба сходити, бо такі затримки кожного місяця маю, що весь час думаю, що вагітна.
    так відкладаю, відкладаю:ireful1:
    сама на себе зла.
     
  15. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    я теж:padonak: ,але з дитиною нема часу
     
  16. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    моя мама 20 РОКІВ НЕ ХОДИЛА!!!!!!!!!:shutup:
    надіюсь, що до такого не докочусь:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Я прийшла до гінеколога, коли малій було півтора року. Тоді й виявили кисту. Я не страшу :) , але перевірятись треба частіше.
    Мою операцію відклали, бо я трошки грипом захворіла. Тепер мене чекає ще мінімум тиждень переживань.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Тримайся, не переживай, може не треба буде операції.
    Мені правда робили в 13 років.:shutup:
     
  19. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Та ні, операцію робити треба. Просто, вже хочеться скоріше її зробити, вже не переживати.
     
  20. Anyuta

    Anyuta Active Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Тримайтеся...

    Додано через 3 хвилини
    Як я вас розумію...
    В мене було 3 кісти: 2 справа і 1 зліва.. Дві, фолікулярні, трісли... все може бути, а та одна параоваріальна. Всі (5лікарів) кажуть операцію, я от вже рік з нею ходжу:sad: Добре хоч не росте... Нема ні часу, ні грошей робити операцію:sad::sad::sad: В серпні має бути весілля, ще й навчання...

    Триматиму за Вас кулаки!!! Бажаю, щоб все пройшло якнайкраще!!!