Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    здається маю саме таку ситуацію, в суботу здала аналізи в Синево (перед вагітністю) в неділю почався цистіт, а у вівторок отримала результат і тез знайшли цитомегаловірус. Правда я сама собі призначила цистон і він мені допоміг.

    lerucha можете розповісти як саме лікувались?
     
  2. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    ой, тільки не самі:girl_mad: треба до лікаря, бо самолікування ще нікого до добра не довело (зі свого досвіду. Я сама лікувалася вид циститу до тих пір, поки біль до нирок не дістався, не могла крок зробити, лежачи в машині в лікарню везли:girl_sad:). Мені лікар призначала якісь пігулки, я пізніше подивлюся назву, якщо десь збереглося, їх треба було пити 1 раз в тиждень на протязі місяця, при чому чоловікові їх теж треба було приймати (щоб не було рецидива), здається це антибіотик. Потім після лікування через пару місяців треба ще раз здати той аналіз, і подивитися чи все в нормі. А цистон просто може зняти поверхнево симптоми болю, пиглушити хворобу, і все. Якщо маєте доброго гінеколога, ідіть, нехай подивиться вас.
     
  3. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дівчатка,не запускайте цистіт,бо навіть собі уявити не можете,що таке ниркові коліки під час вагітності і ГВ,тому відразу до лікаря й ніякого самолікування,бо біду собі заробити. з власного досвіду кажу. Маю хронічну проблему з нирками через це самолікування,тому бережіть себе й не запускайте хворобу!
     
  4. Mandarynka

    Mandarynka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Привіт усім)
    на жаль не маю часу перечитати всі дописи - тому можливо вже десь хтось про то і писав.:girl_smile:
    але маю таку проблему - була в гінеколога, і вона мені сказала що є якийсь поліп, який треба видалити, бо просто так він не лікується:girl_cray:
    а видалення робиться хірургом з анестезією - я того страшенно боюся :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
    ну тобто це вона назвала процедурою, але для мене це все ж таки ОПЕРАЦІЯ!!!!!
    можливо хто стикався з таким, чи хтось робив то - підкажіть будь ласочка чи дійснор то треба робити, чи йти ще до лікаря іншого, бо я в розпачі:girl_sad::girl_sad::girl_sad::girl_cray:
     
  5. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    В мене сестра робила операцію.Дається легенький наркоз
     
  6. Mandarynka

    Mandarynka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    а якщо вам нескладно - розпитайте будь ласка, чи то є якісь потім наслідки неприємні, і чи після того ще якесь лікування призначається...
     
  7. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Mandarynka, пошукайте лікаря, який видалить вам поліп за допомогою гістероскопії. Мені видалял простим вискоблюванням, і поліпи з"явилися знов на тому самому місці. Тому мені прийшлось ще раз іти на цю неприємну процедуру, та ще й лікуватися довго. А при гістероскопії лікар видаляє сам поліп разом з корінцями, як мені потім пояснила одна лікарка, і матка менш пошкоджується.
     
  8. Mandarynka

    Mandarynka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    а ви не розкажете що то таке гістероскопія???і чи ви самі то робили?
    бо так страшно то все звучить:bad:
    боюсь того всього до ужасу:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
  9. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Ні, я не робила. Почитайте в інтернеті, там добре все описано. А боятися нема чого. Хоч у мене також істерика була, коли я взнала, що то під загальним наркозом робиться. Але так і краще. Заснула собі, проснулась, нічого не болить, тільки піднивало внизу живота.
     
  10. irina

    irina Active Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Всім привіт! Перечитала я весь розділ, але так і не знайшла відповіді на своє запитання, може хтось мені щось порадить. В мене на огляді в гінеколога після пологів виявили кисту піхви. Сказали, що потрібно оперувати, але поки годую малого грудьми (минуло 2 місяці після пологів), то потрібно зачекати. Може хтось стикався з аналогічною ситуацією, а то я читала, що є кисти, які самі розсмоктуються, але то тільки певні види. А як саме то визначають ті види? Буду дуже вдячна за відповідь. Можливо хтось вилікувався народнимим чи гомеопатичними методами.
     
  11. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Це гулька на одній або двох губах? Може Бартолініт? Якщо так, можу порадити хорошого лікаря. Але однозначно треба оперувати. Воно інакше не лікується, а коли запалюється - то біль така адська- ворогові не побажаєш.
    Операція простенька і швидко заживає.
     
  12. Bonka

    Bonka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Була сьогодні в гініколога, сказала що в мене кіста на правому яйнику :sad:
    виписала ліки і сказала прийти після М. а якщо далі буде то вже випишить якісь гормональні.
    перечитала всі дописи і зрозуміла що кіста часто сама зникає після М.,
    може це нічого не пити і почекати???
    ой, не знаю що робити...:sad:
     
  13. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Пити! Кіста сама не зникає!!!!!!!!! Треба лікуватись!
     
  14. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Можливо це фулікулярна киста під час овуляції? Тоді вона сама зникає
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Якщо лікарка приписала пити і ти їй довіряєш,краще пий. В моєї сестри таке було. треба з тим вважати.
     
  16. DIUJMYK

    DIUJMYK Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Лікування краще починати після м, кісту на УЗІ побачили?
     
  17. irina

    irina Active Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    --------------------------------------------------------------------------------

    Цитата:
    Допис від irina
    виявили кисту піхви.

    Це гулька на одній або двох губах? Може Бартолініт?

    Ні, це не на губах, а в середині. її можна намацати на вході :girl_sad:
     
  18. Bonka

    Bonka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    так, на УЗІ.
    я вагаюсь, бо М. мають початись через 5 днів, от думаю може почекати.
     
  19. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    А які таблетки прописали до М пити?
    А киста велика?
     
  20. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Минулого року стикалася з кистою яйника. Лікар приписала спочатку одну комбінацію ліків, і сказала, після М. прийти на УЗД. Я приходила, то кисти вже небуло, але проблема невирішилася - через кілька днів вона знову зявилася. Тоді лікар приписала іншу комбінацію ліків, і вже через 3 місяці в мене киста вже не зявлялася. Тому лікуватися варто. Бо то не добре, коли болить, потім більші проблеми будуть.