Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Розкажу про себе. Мала кисту минулого року. Запустила її. Довелось оперувати.
    І після того вже рік у мене кожного циклу виростають ті фолікулярні кисти. Але оскільки сиджу на ок, вони проходять після М
    Тому якщо вам прописали вітааміни якісь, чи судинноуукріпляюче то варто попити. Якщо якісь серйозні препарати я б також почала лікування. лікарка ж знала що до М у вас 5 днів? Значить думала що прописує.
    А так не переживайте. Якщо киста не велика і її зразу виявили, то думаю все буде окей!
     
  2. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Жіночі проблеми

    А у мене запалення фалопієвої труби :sad:
    Вівторок вже бігла до хірурга, думала апендикс, а він направив після огляду до гінеколога....
    напередодні так сплакалася, думала, що якщо апендицит, то то 2 дня в стаціонарі (мінімум) а моє маля цицю гамає... що то буде...
    Здається попала до гарного гінеколога (бо до своєї не мала змоги поїхати).
    Подивився, направив на УЗД, виписав свічки з папаверином, вібуркол і таумель-гель, животик мастити. Казав, що постарається без антибіотиків вилікувати (лейкоцити 16,8). Нині свічку поставив і виписав гомеопатичні свічки "Альфа" у "зеленій аптеці"..... біль ще є, але вже не такий сильний. Правда стараюся не тягати малого, бо тоді починає сильніше боліти.
    Доречі, хірург теж не байдужий, просив передзвонити після УЗД, проконсультував по телефону, сказав пити травичку, щоб кишківник заспокоїти, бо там усе запалене.
     
  3. ermana

    ermana Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Підкажіть мені будь ласка, в мене друга половина циклу і спостерігаються досить сильні білі рідкі виділення. Що то може бути? Планую йти до гінеколога, але з роботою можу вибратись лише після свят. Чи варто піти зараз?
     
  4. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    А яка саме кіста, адже вони різних типів і лікування різне? Які розміри?
     
  5. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Овуляція, молочниця, посилення виділень на фоні гормональних змін....
    Краще все ж мазок здати у гінеколога і щоб оглянув.
     
  6. Bonka

    Bonka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Не знаю яка, я не запитала, та я тоді і не знала що вони різні бувають, це тепер я начитана....
    Діаметр 5 см.
    призначила мені свічки "діклофенак" і "красавка".
    дуже сподіваюсь що вона все таки зникне після М.
    а якщо ні то піду ще до іншого лікаря( тільки до кого :girl_in_dreams:)
    бо щось зараз я не дуже цій лікарці довіряю .
     
  7. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Бонка, ти непереживай,кіста-це несмертельно,а це головне!
     
  8. Барабашка

    Барабашка Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Щось у мене не цитується, тому вручну виділю цитату
    "призначила мені свічки "діклофенак" і "красавка".
    дуже сподіваюсь що вона все таки зникне після М.
    а якщо ні то піду ще до іншого лікаря( тільки до кого )
    бо щось зараз я не дуже цій лікарці довіряю "

    Я думаю, що треба після місячних сходити на УЗІ і подивитися чи ще є киста. Якщо вона зникне, то була функціональною. Функціональна кіста знакає за 1-2 цикли. Якщо ні, то природа її інша. Тоді рекомендують оперуватися. Так мені пояснював мій лікар.
     
  9. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Саме так, після місячних треба сходити на УЗД. А от спостерігають за кістою до пів року, якщо не росте звісно.
     
  10. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Сходіть до Філіпюка Ігора Теофіловича. На Русових.
    Він мені дуже допоміг з тими кистами
     
  11. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дівчата, в мене делікатне питання. Після перших пологів виділення припинилися через 3 тижні. Зараз після кр вже минуло більше ніж 1,5 місяця і ще мажеться.
     
  12. allja

    allja Well-Known Member

    Затримка

    Добрго вечора усім! Я не знала куди вписати своє питання тому створила нову тему, сподіваюсь ніхто не проти? В мене таке питання: затримка триває 10 днів, повино було бути 21, а ще не було, робила 2 тести, вони негативні. Затримка раніше бувала, але не вкінці місяця. Через що може бути така затримка? Підкажіть хтось будьласка!:confused
     
  13. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Затримка

    Як то??????

    Вам в тему "Перші симптоми вагітності", або "Для майбутніх мам", або "Як нарешті стати мамою"
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Затримка

    в нас вже є теми про критичні дні і про перші ознаки вагітності і про жіночі проблеми.


    і нічого не зрозуміло. Чому це затримка має бути 21 день?
     
  15. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Затримка

    мабудь мала на увазі, що місячні мали бути ще 21 березня
     
  16. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Затримка

    я так ззрозуміла що то не "затримка"має бути 21 день,а КД мали бути 21 числа а нині вже 31 от дівчина і хвилюється що 10 днів затримки.
     
  17. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Саме так! Вибачайте, що не правильно написала! Чула , що затримка буває через сильний стрес, чи може бути таке насправді? І чому перші симптоми вагітності, якщо їх у мене немає, а 2 тести показали негативну відповідь?!
     
  18. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    А ви прочитали всю тему про симптоми, що стверджуєте, що їх немає?

    Затримка може бути навіть від зміни погоди...
    А щоб перевірити на 100% можна зробити УЗД, або здати кров на ХГЛ
     
  19. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Написала Вам в ПП
     
  20. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    І на тому спасибі!)