жировики

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Irysja911, 26 Липень 2009.

  1. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    В мене і моїх мами та чоловіка всі були поодинокі. Але є знайома жінка, що мала дуже багато їх на голові, то їй по пару штук за раз видаляли.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Випадково побачила тему. У мене якраз чоловік в процесі боротьби з жировиком - був у нього вже дуже давно, роки 4 чи більше. На спині, діаметром десь 1,5-2см, а за останній рік виріс майже до розміру курячого яйця.

    Йому порадив знайомий лікар робити пов"язки з маззю Вишневського. Отак цілодобово, міняючи що 8-12 год. За декілька днів почався рух і по трохи той жировик почав очищуватися. Зараз (через 2 тижні) вже майже весь вийшов, лишився ще малююсінький горбочок. Рекомендувати такий метод усім не буду, просто розказую про власний (точніше чоловіковий) досвід :)
     
    Останнє редагування: 12 Травень 2016
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Marlada

    Marlada Well-Known Member

    Дівчата, порадьте, де можна забрати жировик на голові, бажано в комфортних умовах та без черг. Дзвонила в Параскеву, але там спочатку необхідна консультація хірурга та, при потребі, аналізи, а мені якось шкода платити біля 300 грн тільки за те, що лікар просто гляне на той жировик.