Життя в Польщі

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Svjatkova, 19 Січень 2012.

  1. Popi

    Popi Well-Known Member

    Зі знаннями на любі, бухгалтер,банкір,юрист, маєте знання - працюйте ким хочете. Не маєте - збирайте ягоди і тп.
    Я взагалі не розумію питань про шанси. Ви реально повинні себе оцінювати, знаєте польську і англійську,то велкам на престижніші посади. Не знаєте,ну то самі розумієте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    з картою поляка взагалі легше, ви і приватним підприємцем можете бути
    Про вакансіі і шанси я вам не скажу, бо я лиш в своїй сфері розуміюсь. А я спочатку їхала грала прослуховування і по ньому мене взяли і чоловіка потім так само. Тоді ми переїхали. Тобто ми вже їхали з роботою
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Дякую вам за відповіді, карту маю, польську знаю, закінчувала університет за спец. польська мова, з англійською набагато важче(( розмовна мінімально)..Заміжня маю двох дітей, хотіла б спробувати в Польщі влашуватись на роботу, але на даному етапі маю мало інфи щодо ринку праці там. Тут в Україні працюю на фірмі,яка співпрацює з польськими підприємствами, в основному це робота в 1с бухгалтерії і переклад.
    Прошу сказати, приблизно звичайно, яку суму потрібно заробляти там, щоб оплатити оренду житла і харчування для 1 особи?
     
  4. jahoo

    jahoo New Member

    Спробуйте знайти відповіді на свої питання тут
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Без конкретики це все відносно. Залежить яке місто, якого рівня квартира(скільки кімнат, стан квартири, меблі). Комунальні послуги на рівні +/- 350 злотих за однокімнатну, в Кракові. Можете тут подивитись. Харчування - тут також залежить від ваших уподобань. )) Можна спробувати порахувати на основі рекламних газеток з Теско чи Лідл. Думаю десь приблизно 300 злотих - якщо готовити все самому.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Linar

    Linar невиправна оптимістка

    Дівчата підскажіть на рахунок садочків. З якого віку? Яка оплата?Наскільки проблематично влаштуватись?
     
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Підкажіть де можна взнати умови і правила відкриття бізнесу в Польші. Але для іноземців, які не мають карти поляка. . Які документи потрібно подавати і куди.
     
  8. Popi

    Popi Well-Known Member

    Можу в мужа запитати. Його кум хоче бізнес ну і він без карти поляка. То мому чоловікові давали інфо із законодавства.то я деталей зараз не знаю ,але смисл в тому ,що якщо ваш партнер має карту поляка то проблем нема.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Запитайте. Буду дуже вдячна, або дайте посилання. Карти поляка немає.
     
  10. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    З того що знаю є різні, і з трьох років, і типу яслі (жлобек). Тут можна почитати Оплата - 5годин на день безкоштовно +8 - 12 злотих в день за харчування + кожна понаднормова година 1 злотий.
     
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    300 злотих = 75 євро на харчування - це серйозно? там так дешево?
    ми десь 400-500Є на двох дорослих і 3-річну дитину (8-місячну не рахую) тратимо.
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та то певне залежно як харчуватись. Хтось з мяса ість тільки свинину за 12-15зл. за кг, а хтось говядину-телятину за 35-60 зл за кг. І так далі, думаю якщо дуже економити, то можна за 300зл прожити
     
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    ми, власне, м’яса їмо дуже мало, може 2 рази на тиждень щось м’ясне їмо, але стараємося біо побільше купувати: фрукти, молочку.
    але навіть спочатку, як біо собі не дозволяли, то десь до 250Є йшло на 2 дорослих.
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    ну і молочка є різна, є дешевша, я м'ясо як приклад подала.
     
  15. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Це все залежить, може і більше, кожен харчується по різному. Я на разі тут ще не так щоб обжилась, тому точніше важко сказати, це так без алкоголю, солодкого, фастфудів, побутової хімії. А як приїзджає мала то значно більший розхід ))
     
    Останнє редагування: 10 Березень 2015
  16. Popi

    Popi Well-Known Member

    Ось тут. Які особи можуть відкривати фізичну особу підариємець. Але то на пол.
    [​IMG][​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Скажу так, у Варшаві більш менш нормальна 2-х кімнатна кватира від 1800 зл ( 473 дол), харчування приблизно виходить 250-300 дол на місяць, інтернет 70 зл, комунальні ще десь 150 дол. Одним словом 1000 дол в місяць
    Ну але це столиця, в інших містах думаю буде трохи дешевше

    З картою поляка наскільки чула від сестри і її чоловіка, яка намагалась тут знайти роботу-важко, нормальну маю на увазі, ніхто дуже уваги не звертає на карту, хочуть щоби був сталий побит
     
    Останнє редагування: 12 Березень 2015
  18. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    А чому не зробити карту побиту маючи карту поляка? В чому можуть виникнути проблеми?
     
  19. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Раджу подивитись на ютубі блог Жить в Кракове сімї з Києва, яка переїхала до Кракова. Там і про школу і про садочок, роботу і життя ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    1) з травня ті, хто мають карту поляка, можуть складати документи на сталий побут, не бачу проблеми
    2)думаю, працедавці скоріше хочуть не побит (тимчасовий, сталий чи ще якийсь), а фахівця
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1