Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Жовтень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Нажаль порадити не можу(може хтось з дівчат порадить), бо сама попала до не дуже доброго спеціаліста, який настоював на відлученні. Лежали ми на Орлика, приходити не дозволяли, бо в дитини катетр стояв. Можливо десь знайдете лампу, щоб погріти дитину, воно теж помагає позбутись від жовтушки, знаю одна форумлянка собі купляла таку лампу. Будете мати результати відпишіться, бо в нас був білірубін десь 240, але з кожним тижнем він падав, а це позитивна динаміка, тому я всетаки на свій страх і ризик не відлучала, робили УЗД, печінка була збільшена, але вже в 4 місяці все стало на свої місця.
     
  2. Person

    Person New Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    А яка лампа має бути - синя така радянська може? (Комаровський за таку казав). На УЗД сьогодні була печінка в нормі. А в якому віці ви були в лікарні?
     
  3. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Лампа має випромінювати таким синім світлом, за формою схожа на дитячу вагу. Ми в лікарні були в 2,5 місяці.
     
  4. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    У мене- перша, у малого -друга. У обох- резус плюс. В пологовому почав жовтіти на другі сутки, на треті його вже поклали в кювез, під лампу. Так гріли двоє суток, доставала його тільки памперси міняти, та годувати. Білірубін був 86, опісля не більше 24. Всі ті пристрої лишили на мене, показали тільки як світло вмикається, вимикається. А про то, що в кювезі треба температуру відповідно до малого відрегулювати не сказали. Малий ітак мав страшний стрес, через те що я не поряд, галасував голосніше за породіль в родзалі. Ще й розжарило його до 39 градусів. Годин з шість мордувалась дитина, доки то якась медсистричка бігала щогодини вимірювала його температуру. Вийшло що кювез мусів бути на мінімальному нагріві, ще й всі віконечка були відкриті; всередені було 33 градуси. То було в меді.


    Про радянські-не знаю. Знаю такі продаються в зоомагазинах, для морських акваріумів. Звичайне сине світло -не то, мусить бути ультрафіолетовий спектр випрмінювання.
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    і з цим світили? я вже при 152 виперлася з лікарні.
     
  6. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Та був жовтий як лимончик. Подосі склери жовті.
     
  7. Lilya Soroka

    Lilya Soroka New Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    От і мій малий пожовтів. Я навіть не зауважила коли... Тобто на мій погляд він смуглий і загорілий (хоча ще не загоряв), а от лікарка каже, що жовтий.
    В півтора тижні приходила лікарка, то він ще не був жовтий, а в місяць і тиждень коли я прийшла в поліклініку, вона спитала: "Чого це Ви такі жовті?" І відправила нас здавати кров на білірубін.
    Здавала в медісі.
    Результат: Білірубін загальний - 98,15 (норма для дітей з 1 місяця <26); прямий - 10,99(норма для дітей з 1 місяця <5)
    Каже лягати в лікарню, а я так не хочу... Наскільки критичні ті показники? Може можна якось в домашніх умовах полікуватись?
     
  8. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Я лягала з показником 240 і то не охоче. Почитайте трохи про жовтушку і вирішіть для себе, що робити, а ще краще проконсультуйтесь ще з якимось толковим педіатром.
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    ми пожовтіли на 3 день. не знаю, на кого був схожий, я той час смутно памятаю. знаю, що поїхали в лікарню в районі 200, сказала виписувати, коли почав знижуватися. на хрестинах - тобто більше місяця - він ще був смуглий. ну але то був дуже холодний і не сонячний березень. зараз я б не переймалась. мене мама принесла з роддому негритятком.

    по-моєму, трошка гірший варіант, але покази не такі критичні. більше циці і сонечка до 11 і після 5 (це означає, що на дитину світить сонечко - тіло максимально відкрите, капішон люльки опущений, немає москітної сітки, рушничків і пеленок. інакше не рахується)))
     
  10. Lilya Soroka

    Lilya Soroka New Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Власне тому я і переживаю, бо то не фізіологічна жовтяниця, яка сама проходить, а патологічна, спричинена різними резусами (в мене -, а в малого +), а її потрібно якось лікувати, от тільки не знаю як...

    ---------- Додано в 10:02 ---------- Попередній допис був написаний в 10:01 ----------

    В якому віці був той показник?
    Там просто норма від віку залежить... Мене бентежить, що показник втричі більше норми
     
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    В 2,5 місяці.
     
  12. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    а нас хвальоні неонатологи самі виписали під 300.... лампу і не пропонував ніхто.
    і в мене так було. склери побіліли вже після лікування, десь після 2 місяців
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    моя з 2 місяці була, як вождь команчі, то не лимонний колір був, а червонуватий, ніби на морі місяць відпочивала
    ніц не казали на Мечникова з тим робити, а почастіше годувати, щоб скоріше виводилося
     
  14. Lilya Soroka

    Lilya Soroka New Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Сходили ми сьогодні до імунолога, в лікарню казав не потрібно, але треба побачити динаміку, тож через тиждень будемо здавати кров повторно.
    Також казав, що методом лікування є відлучення від грудей на 3 дні, але є ризик, що дитина не захоче брати груди потім, тож оскільки наші показники не критичні, то робити цього не потрібно.
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    ну це стандартно.
    оце брєд. так як і зціджувати молоко і кипятити і ним годувати.
     
  16. Lilya Soroka

    Lilya Soroka New Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    погоджуюсь, хоча лікар хвальоний...
    Казав також, що з такими показниками капати не потрібно, а про світіння я не питала (думаю нам і вдома сонця з ультрафіолетом вистачить)
     
  17. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    У мене враження, що малий знов жовтіє- чи то може бути?
     
  18. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    по ідеї не повинно бути, якщо таки жовтіє, то мабуть треба до лікаря
     
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    дивіться по кінцівках, як відступає жовтяниця, останні - очі
    колір може від освітлення мінятися
     
  20. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Я вже описувала нашу історію з жовтяницею в іншій темі. Скопіюю сюди трохи підредагувавши:

    Щодо жовтяниці то у нас була до 4 міс. Що я тільки не наслухалась від наших лікарів-педіатрів! Але почитавши іноземної медичної інформації і професійні форуми медиків зрозуміла що у нас жовтяниця ГВ. А це не страшно. Тому ГВ не переривала хоча наша педіатр радила і в лікарню не їздили І ліки не давала ніякі. Єдине що світила синьою лампою Філіпс (спеціально для того купленою). Бо в цивілізованих країнах саме світлотерапією лікують зараз жовтяницю. Все пройшло під кінець !!! 4 міс. Я ні в якому разі не можу щось комусь радити. Бо бувають і інші причини жовтяниці. Просто описую свій досвід і висновки до яких прийшла.

    Я багато з цієї теми начиталась за перші 4 місяця життя манюні і якщо цікавить то можу детальніше розповісти. Можу навіть по телефону (пишіть в пп). Бо я знаю як то страшно коли дитина так довго не біліє а лікарі лякають розумовим відставанням і відправляють в лікарні під крапельницю... А в світі ніякими медикаментами жовтяницю на ГВ не лікують! А навпаки радять ГВ продовжувати.
     
    • Подобається Подобається x 2