Змішане та штучне годування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Xomka, 24 Липень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Ні про догодовунання ні про суміші нічого сказати неможу, бо в мене навіть і пляшечки небуло. Якщо малий не набирає значить йому зараз не потрібно. Дитина це саморегулюючий механізм, і якщо його збити це вже на все життя. Тому ні з яким догодовуванням я б зараз не пхалася. Молоко є, дитина не голодна, заспокойтеся і насолоджуйтеся материнством.

    Додано через 1 хвилину
    А суміш нехай хлебче педіатр і набирає вагу
     
    • Подобається Подобається x 23
  2. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    В чоловікової сестри старший хлопчик від народження дууууже повільно набирав вагу,лікарі якимось чином собі визначили,шо у неї молоко,яке не підходить її ж дитині:eek: і нарадили негайно переходити на ШВ:suicide:! Вона так і зробила,тепер дуже жаліє, з різницею у рік і три міс. народила другого і годувала до трьох років,бо не мала часу ні важити ні по лікарях носитися.Шкода,бо по дітях тепер,через 6 років, дуже помітно,хто на якому годуванні був...
     
    • Подобається Подобається x 13
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Варто!
    Стукайте, і Вам відчинять...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    наскільки я зрозуміла, то вашому малюку і двох місяців нема.
    на мою думку, ще рано панікувати і догодовувати дитину всякою какою.
    крім того, бувають різні діти, з різною спадковістю, набирають вагу по різному.
    в мене є одна знйома, донечка її, майже 2 рочки, важить як у 8 місяців(по книжці), але прекрасно себе почуває.
    крім того, тест з пелюшками показує, що дитинка наїдається,
    не давайте поки суміш, зачекайте...
    я була дурна, дала малій суміш в 3 місяці, бо у мене було сильне отруєння, вона попробувала, і циці більше брати не захотіла...:no:
     
    • Подобається Подобається x 14
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Здається, ТАКий значок могла б носити "кожна перша" мама-штучниця.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    маєте на увазі значок з надписом "дурна"?:beee:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Ні, "дурна, дала суміш". ТАК, як написано.
     
  8. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    ох, ці чоловіки:p:p:p
    завжди дають повід жінкам для фантазії:p
    я рада, що це вже пройшла, з другою дитиною я така не буду.
    вчаться тільки на своїх помилках, на чужі всім наплювати :p
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Хомочко,
    і скільки у Вас виходить годувань і з якими проміжками ?
    Давайте спробуємо, щоб Ви пропонували дитині груди не тоді, коли вона плаче, а що 30 хвилин ?
     
    • Подобається Подобається x 13
  10. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Ну я вам дякую, звичайно, за визначення і моїх розумових здібностей...
    А ви не припускаєте ситуації, коли от нема молока і все, або дитина його не хоче сприймати? І повірте, зовсім не тому, що поганка-мама відмовляється годувати дитину - просто буває і таке. Ніхто не може залізти у чужу шкіру, то чому відразу кидатись на тих, у кого склалось не так?
    Я сама була такою дитиною - два місяці мама мучилась зі мною, а я верещала дні і ночі, поки мене нарешті нормально не нагодували. Така сама історія була з моєю дитиною - думаєте, я від того сильно щаслива? Але попри все, моя мала майже ніколи не хворіє (навіть рідше, ніж її двоюрідна сестричка, яка до двох років була на ГВ), не є розумово відсталою (деколи аж замудра :) ). Дитина як дитина... Я не агітую за штучне годування, звичайно, що натуральне краще - навіть мови нема, але робити винною мало не у всіх смертних гріхах маму, якій довелось перевести дитину на штучне, занадто.
    До речі, що стосується зайвої ваги, то у мене вона з"явилась аж у школі, після того, як я примудрилась підхопити запалення нирок у басейні - та й то я її переросла, а вдруге поправилась аж після 20 років, після смерті близької людини. З одного боку, гормони зійшли зрозуму, з іншого -"допомогла" дурна звичка заїдати стрес шоколадом... :sad:
    За малу мою нічого сказати не можу - вона вилитий татуньо і його мама, які незважаючи на ГВ, завжди були добрими слониками.
     
    • Подобається Подобається x 9
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Припускаю. Коли груди ампутовані - де дінешся..? :)
    Бувають (рідко) вийнятки, коли і груди, і знання є, а ГВ нема.

    Не терба ображатися на "огризок" фрази. Не стільки того розуму тре', щоб годувати. Розум потрібен, щоб не слухати дурних порад, що отримує майже кожна мама.
     
  12. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Цікавий висновок...Чи не занадто поверхневий?!
    Мені от стало цікаво,а коли нема молока,водичка синювата,і навіть,та хіба таке буває,пролактину в крові немає,теж викликати консультанта?!Мабуть щоб власними грудьми погодували?!
    Щодо теми топіку,скажу як мама штучновигодуваної чудової доні,чи на ГВ чи на ШВ, набір ваги індивідуальний.Як можна зрозуміти з написаного до п.Левандівки,молока в мене не було взагалі,моя дитина мучилась моєю водою,потім перейшла на суміш.При народженні 3.900,в місяць 4.200,в два 4.800.До всього вона стала їсти з двох місяців лише 4 рази на день і спати 10 годин вночі.Тобто стала їсти менше ніж до того.Але,як казала моя педіатр,дітки самі знають "що і коли" тре для їхнього організму.У вас ще геть маленький вік і багато власного молока,тому пробуйте будь-що,консультанти,гугл,і тп,але не вводьте одразу суміш.Бо ввести ви її встигнете завжди,а ось чи встигните відновити лактацію в разі чого,невідомо.ІМХО

    Додано через 1 хвилину
    Між іншим ми зараз важимо 15 кг і маємо росту 110см,це у 3 і 1,і повірте,нам ніц не бракує;-)
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Це теж молоко, не варто його аналізувати на колір і консистенцію, це ні про що не свідчить.
    Пролактин виділяється у відповідь на смоктання. Чим більше дитина смокче груди- тим більше пролактину.
     
    • Подобається Подобається x 14
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Як кажуть, "давай не будем, а якщо будем, то давай...".
    Поясніть мені, сірому, "коли нема молока,водичка синювата,і навіть,та хіба таке буває,пролактину в крові немає". Коли, чому і як часто (хоча б серед ваших знайомих-штучниць).

    Дописано за 1 хв.: не бачив допису Ксані, але...
    Із задоволенням почитаю інші версіїї. :)
     
  15. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Взагалі існує т.зв. "гормональний" аспект.Чи Вам щось про це відомо?!Чи ви консультуєте аби консультувати,із святою вірою у те,що всі без виключення можуть годувати,відмітаючи будь який індивідуалізм.
    Якщо Вам потрібно для впевненості у моїх словах,викласти аналізи та результати обстежень,то перепрошую,не робитиму цього.Взагалі мене дивує подібна "вузкість" мислення у питаннях пов"язаних з людським організмом.Подальшу дискусію вважаю недоречною.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    "Вузькість мислення", навпаки, полягає у тому, що "ой, у мене молока не було, мені важко вночі вставати, моя дитина не наїдається або й взагалі я стала повною..."
    Інколи варто пожертвувати собою для тої маленької крихітки, але знайти собі виправдання - це завжди легше. Зараз є досить інформації про ГВ, є люди, котрі допомагають налагодити ГВ, просто потрібно мати бажання.
    Годувати дитину грудьми - це велика радіть і маса позитивних емоцій, але для цього мамі потрібно трішки попрацювати.

    Мені теж буває важко відмовитись від смачної (але не дозволеної зараз) їжі, хочеться привести в порядок фігуру (якщо не їм - маю мало молока), хочеться кудись вийти без дитини. Але моїй дитині зараз найбільше потрібна мама і її молочко і коли малий закриває оченята і починає задоволено плямкати - я забуваю про все на світі, бо я - найщасливіша мама.
     
    • Подобається Подобається x 17
  17. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Перепрошую за свій тон,але моя мрія бути "справжньою" мамою,нажаль,зазнала краху,і від мене те ажніяк не залежало,хоч я і не вірила,і ще близько двох тижнів боролася з вітряками всіма можливими методами,мучаючи свою малу.
    Тому деяка "ярликуватість" у висловах безмірно зачіпає...
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Я не маю жодного права засуджувати тих матерів, котрі з певних причин припинили ГВ, це свідомий (або напівсвідомий, навіяний соціальною думкою) вибір кожного. Я просто хочу сказати, що варто спробувати, прикладіть трохи зусиль - і у вас все вийде.
     
    • Подобається Подобається x 10
  19. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Нажаль "попрацювати" не завжди спрацьовує.
    Є такі мамочки,моя братова наприклад страшенно боялася спортити груди і маючи вдосталь молока свідомо загубила лактацію.
    Але варто памятати,що завжди існують вийнятки...тому не варто все ж таки узагальнювати.Більшість - так,всі - ні!

    Додано через 1 хвилину
    А це небажання спприйняття ситуації "не як у всіх".
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Так, я свято вірю в те, що всі без виключення можуть годувати. Якщо правильно організувати годування грудьми. Тоді і з "гормональним аспектом" все буде гаразд :)
    Якщо у Вас склалося інакше - дуже шкода, можливо були допущені якісь помилки, втрачено дорогоцінний час після народження, коли запускається лактаційний механізм. Просто не треба тут молодих мамусь вводити в оману, що молоко у них може бути недостатньо жирне або груди недостатньо молочні. Це все вже на форумі не раз обговорювалося, повірте.
     
    • Подобається Подобається x 15