Змішане та штучне годування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Xomka, 24 Липень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    В мене так само молозиво ледве віділялось перші три дні ,після стимуляції окситоцином- це звичне явище,так що дитина перші дні мало що їла,але дитині вистачає кілька і крапель молозива,і це не привід впадати у паніку і давати суміш
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    До того було молозиво.
     
  3. Lucy

    Lucy Well-Known Member

    Рада, що вас подібне оминуло, але, тоді цікаво, чому моя мама не годувала мого брата - просто не хотілося? Ви не усе знаєте, тому не треба так різко висловлюватись.

    Знаєте, нашим жінкам нічого не підходить - колись дітей не давали - жінки (природно) нервувались, тепер дають трои не з перших секунд - теж не дуже добре. Бо тим, хто родив сам (і все закінчилось добре) не зрозуміти тих, кого оперували (КР або так, як в мене операція після фізіологічних пологів - зупиняли кровотечу). Мені дитину не дали - після дуже важких родів малого перевели на Орлика на 2 добу, а іншим приноили, як тільки жінки починали сідати і йшли - а тут ні встати, ні когось покликати. А після переведення в палату - просто лишали ляль з мамами, а мамам кололи на ніч снодійне і знеболююче... Піднімати важкого не можна, бо шви, а дітки різні бувають - в когось 2700, а в когось і 5000! Одна як такого козака підняла - аж скрикнула - так живіт перерізало... Може в інших ПБ ставлення інше, але на Джамбула ніхто не покаже-не розкаже, як з тим малєньством бути, на запитання, як правильно прикладати до грудей - відповідь - там на стіні є плакат... Коли в одної жінки дитя заплакало і вона вирішила підійти до педіатра - на неї вигавкались, бо не можна дітей виносити з палати...

    Крім того, хочу зауважити (для тих, хто всьому перечить) - скільки людей, стільки й думок і якщо хтось щось пише, значить він це пережив... А критикувати найлегше...
     
    Останнє редагування модератором: 14 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  4. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Ой знаєте хто хоче зараз той годує а хто не хоче той причини шукає виправдання.
    Ви дійсно хочете щоб я пояснила чому ваша мама не годувала грудьми?
    Бо неприслухалася до своїх материнських відчуттів а йшла за вказівками лікарів о це єдина її помилка. Але напереживайте бо і нині таких мам є повно.
    Бо якщо ваша мама не має ендокринних захворювань, не мала операцій на грудях (як наприклад їх вирізали чи обрізали зв'язок проток із соском) чи у неї груди мають якусь паталогію то вона могла спокійно годувати хоч 7 років підряд і більше.

    Але щоб годувати потрібно щоб гормон молока був у достатній кількості а щоб він був то потрібно годувати що 1,5-2год в день і щоб в ночі було хоч 2 годування.
    Для чого це так мучитися бо гормон пролактин (він виробляє молоко) живе в крові ТІЛЬКИ до 2 год. а потім рівень того гормону різко падає і нічого неможе його підняти окрім правильного і частого смоктання дитиною грудей.
    А дитина може неправильно смоктати і навіть відмовлятися від грудей якщо мама його догодовує пляшкою і дає дурак!
    А ще найбільша помилка лікарів які невміють і надалі визначати чи дійсно дитині невистарчає молока бо і по нині нагло невиконують основних пунктів медичного протоколу по підтримці ГВ А для чого якщо дитина не на ГВ то значно збільшують кількість візитів до них а тим самим і "винагороду" за свої послуги.

    Щож до пропадання молока. Як вже було сказано кількість молока можна вплинути ТІЛЬКИ якщо мало і неправильно годувати дитину, але в ГВ є ще задіяний такий гормон як ОКСИТОЦИН непевно він вам відомий він виробляється при пологах щоб відкрилася матка і при статевих актах, це гормон радості. Одже вся причина в цьому гормоні бо він дуже реагує на емоції. І його легко довести до мінімума (щоб не виділялося молоко із грудей те що ви називаєте пропало молоко) і так само ЛЕГКО підняти його кількість в крові але цього потрібно хотіти а не зразу гнати в аптеку по суміш.

    Ще якісь запитання? Задавайте радо відповім! :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Lucy

    Lucy Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Не буду вести тиради - нікого не переконаю, і мене ніхто не переконає тим бльше. Маю безліч прикладів пропадання молока.
    А "гіперправильних" мамів легко переконати в дурницях - але окситоцин аж ніяк не є гормоном щастя, він виділяється лише при пологах - вмикає процес.А гормон щастя - це ендорфін і він не має ніякого стосунку до грудей.
    А щодо моєї мами - ви, Yaremko, нічого не знаєте, тому, перепрошую, не триндіть - була б я біля вас, то після слів про відрізані груди, просто врізала б в пику! Дуже не люблю, коли подібні речі говорять про незнайомих людей - груди відрізають при срйозних проблемах! І я волію, аби до здорових людей цього не приплітали!
    До речі, справжні фахівці-педіатри (їх список можу додати) виступають за допоювання дітей водичкою (особливо влітку) і за пустушки (не можна на кожен плач давати груди - шлуночок має відпочивати!). І якщо мамам не вистачає молока (не всі є дійними коровами і це не залежить просто від бажання), то не треба казати, що вони не прислухаються до своїх материнських відчуттів!
    П.С. Я знаю багато мам - дуже прекрасних, дбайливих і люблячих - любов - це не тільки кількість випитого молока!
     
    Останнє редагування: 14 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Ну чого ви так категорично? Є жінки, які хочуть годувати, але нема кому підказати і показати.
    До речі, буває так, що нема молока. Я завжди уявляла собі, що буду годувати свою лялю. Але не вийшло. Не було в мене молока. Взагалі. Ні каплі. Лікарі очам не вірили, але таке буває теж. Але лікарі сказали, що швидше за все це через мої "нестандартні" пологи.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Lucy

    Lucy Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Знаєте, Megan, в моєї баби з татом молока теж не було - пусті груди і все, прикладай-не прикладай... А от з дядьком було стільки, що зціджувала і віддавала сусідському малому, в якого мами не було. Нам на курсах перед пологами розказували, що такі випадки (відсутності молока) бувають, нечасто, але бувають.
    Але, нічого страшного, з другою дитинкою будете мати багато-багато молочка ;)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Може Вам до мене ближче? Я теж повторюю класичну фразу, що
    "ГВ неможливе лише для жінок з ампутованими обома грудьми".
    Щодо приплітання. Цю класичну фразу не обов'язково приплітати до себе особисто.
     
    Останнє редагування: 14 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    Lucy.
    Та я вас розумію. Знаю що таке є. Моя свекруха всіх дітей годувала кашами. А от її дочка так класно годує, що ще в пологовому підгодовувала хлопчика.
    Я надіюсь що з другою мацьопою я нарешті зможу насолодитися ГВ. Але до того ще тре дочекати.

    Не будьте такими категоричними.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    А Ви їм (лікарям) вірили?

    Я подумаю. Добре? :)
     
  11. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Сама в шоці була, але молоко так і не з"явилось.
     
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    І шо? [​IMG]
    Може той "шок" і став причиною?
     
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Канєшно. Для вас "любе-голубе":bazar:

    Ні, не той шок шок став причиною. Попередній. Краще почитайте мою розповідь про пологи, щоб я не писала те саме вдруге.
     
    Останнє редагування модератором: 14 Серпень 2009
  14. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Щоб когось переконати потрібно наводити вагомі факти яких у вас в дописах немає
    не повірите а скільки я знаю мамів які говорили що вони не молочні,а коли з ними трохи попрацювати то зразу забувають про свою не молочність бо молоко виробляється в голові якщо ви хочете його мати ви його будете мати не хочете то і надалі шукайте відмовки типу таких міфів
    А медчасть потрібно знати якщо ви її даєте в коментах. Гормон окситоцин - ще інша назва гормон щастя (так само як гормон прогестерон-гормон метеринства). Він відіграє дуже важливу роль у пологах та у грудному вигодовуванні. Без цього гормону матка не відкриється в з грудей не витиче ні краплі молока.
    ну ви напевно дуже довго думали перш ніж таке написати.
    Я не жартую і говорю на повному серйозі що дійсно є такі жінки які не можуть мати молока по медичним даним їх є на планеті Земля до 3% а це жінки в яких:
    1.ендокринні захворюваня (части з них має часткову лактацію),
    2. мали операції на грудях (як наприклад їх вирізали чи обрізали зв'язок проток із соском)
    3. мають якусь паталогію молочної залози
    а всі інші можуть спокійно годувати. Хіба що вони не хочуть і спеціально п'ють таблетки щоб згорнути лактацію

    Ще є група жінок які мають молоко але через певне захворювання неможуть годувати а це жінки які мають:
    1. ВІЛ-позитивний статус (за останіми даними можуть давати зціджене перекіп'ячене молоко);

    2. активна форма туберкульозу з бактеріовиділенням;
    3. гострі психічні розлади; 4. лікування цитостатичними, антитиреоїдними препаратами

    також є жінки які тимчасово не можуть годувати а це:
    1. стан декомпенсації життєво-важливих органів і систем організму
    2. та коли жінка вживає певні медичні препарати 5-6 ступенів сумісності з ГВ.

    Ну-ну розкажіть мені про тих "справжніх фахівців"
    взагалі не дотримання медичних протоколів лікарями тягне за собою до досить тяжких наслідків а ж до позбавлення ліцензії
    одже прочитайте буть ласка пару наказів де чорне по білому написано повна відмова від дураків, сосок і пляшок а також не догодовувати і не допоювати дитину до 6 місяців (якщо вона здорова) навіть у жарку при жарку днину.

    Наказ від 04.04.2005 № 152 Про затвердження Протоколу медичного догляду за здоровою новонародженою дитиною

    Наказ від 10.05.2007 № 234 Про організацію профілактики внутрішньо лікарняних інфекцій в акушерських стаціонарах

    Наказ від 31.07.2006 № 529/49 Про затвердження галузевої програми "Підтримка грудного вигодовування дітей в Україні на 2006-2010 роки"

    Наказ від 20.03.2008 № 149 Про затвердження Клінічного протоколу медичного догляду за здоровою дитиною віком до 3 років

    Наказ від 04.08.2006 № 540 Про затвердження принципів підтримки грудного вигодовування, критеріїв та порядку оцінки закладу охорони здоров'я на відповідність статусу "Лікарня, доброзичлива до дитини"


    якщо хочете я ще наведу багато досліджень лікарів стоматологів про дійно поганий вплив дурака і пляшки на формування дихальних шляхів, стравоходу та ротової порожнини.
    А про воду настільки багато є досліджень. Якщо в тропічних країнах так само є норми що до 6 місяців дитину не догодовують і не допоюють то нашим стидно говорити про якесь допоювання бо ми не маємо таких температур як там.


    Ну про те що шлуночок має відпочивати то це вже не смішно і вказує на досить і досить низький рівень медика бо в склад молока входить компоненти які самі молоко розчеплюють і травна система дитини у травлені майже не задіюється і тому чому вона має відпочивати якщо вона майже не працює, на відмінні від сумішей які крім того що повністю змивають захист молозива так і дають велике навантаження на недозрілу травна систему та нирки і інші органи.

    ГВ це основа здоров'я дитини. Без ГВ це як без фундаменту хата скільки вона простоїть ніхто нескаже.
    Інша справа коли суміш потрібна для виживання дитини а зовсім інша якщо мама думає що вона немолочна а насправді такою не є бо молоко виробляється в голові і якщо в це вірити так і буде.
    Так це категорично бо дуже прикро якщо до тебе мама звертається із тої малої групи жінок в яких дійсно немає можливості годувати а вона дійсно хоче а тут мами які мають всі шанси годувати говорять про свою немолочність. Прикро.
    Так дійсно жінкам дуже мало хто підкаже як правильно годувати і це дійсно прикро.
    Хочете знати що було у вас? через пологи у вас відсточилась подача молока так досить часто буває.
    Так дійсно в таких випадка потрібно досить бути обережним щоб дитина не перейшла межу за 10% від ваги при народжені але якщо ви не пили паблетків які зупиняють лактацію то ви могли спокійно відновити собі її скільки би дитина не перебувала на ШВ але це треба хтіти і це називається релактація яку зараз дуже часто використовують особисто які хочуть відчути ту радість ГВ.
     
    • Подобається Подобається x 19
  15. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    вплентаюся я у розмову, може і недоречно, але розкажу про себе.
    моя Яна першою попробувала суміш. Великих затрат сили і енергії мені в силу емоційних стресів коштувало повернути молоко і заставити його вироблятися (про присутнісь якого гормону щастя можна говории, коли ніхто не каже чи житиме твоя дитина). Викликала гіперлактацію. Яні навіть смоктати не треба було, просто тримати ротик відкритим і злегка натискати на соски і молоко само лилося... Ну так вона його їла, а потім йшли фонтани страшного зригування. Проживши тижнень на одному ГВ вона почала втрачати вагу і доволі багато (вона постійно відразу зригувала, я навіть її не встигала стовпчиком підняти, навіть толком від грудей незабирала) Нам лікар порекомендувала змішане вигодовування. Повернулися ми знову до сіміші. Суміш їсть і просто зригує грам 10-15, а молоко - фонтаном. Хоч бери і плач або скотчом рота зразу після груді заклеююй (ЖАРТ). Потім вона просто почала відвертатися і кривитися. І тут щоб не пропала лактація знову пішло цідження. Молоко давала з пляшечки, також зригувала фонтанами. Лікарка сказала шо то тому шо вона звикла до густішої суміші, а молоко є рідким.
    Але зараз я дуже тішуся шо у мене не пропала лактація я на власному молоці варю Яні каші. Рисова, гречана, вівсяна і кокурудзяна кашка у нас на грудному молоці. Зригує каші навіть 10 грам, але всім видно який то пампух. Їсть добре. Вночі коли забираю в неї соску то грудь запихаю, троха шось навіть цямкає і не зригує.
    Незважаючи на таке катастрофічно проблєматичне ГВ я маю надію шо в здоров*ї мого сонечка є нічим гірший фундамент ніж у тих хто повністю на ГВ.
    Не знаю кікі часу цідитися для каші я ше витримаю (хто цідився знає як то), але якби Яні чогось бракувало то вона не виглядала так як виглядає :)
     
    Останнє редагування: 14 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Може, в неї справді непереносимість лактози? У немовлят таке рідко буває, але ж буває...
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    був такий варіант, але тоді і молочні суміші чекала б та сама участь що і молока...
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Вона ж їх теж зригує, як я зрозуміла, ні? А не проносить її?
     
  19. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    10-15 грам молочної суміші які вона зригує то не 150 грам (приблизно) молока якими обпльовано всі стіни і залито всю хату.
    Одного разу мала пронос від бананів, а враховуючи що зара в неї готовий до вилізання правий верхній зуб (я вже навіть троха білого вижу) то пронос для неї простітєльний, як і верески і все з тим пов*язане. Навіть з ложки відмовляється їсти, а коли випадково зачеплю десну, то всьо валися хато - Яся плаче.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Шановна Яремко! От я дуже хочу годувати дитину своїм молоком, але щоб я не робила - молока в мене ЗАМАЛО! Весь останній місяць я тільки і робила, що рахувала, скільки малий пісяє. Я буду дуже щаслива, якщо дотягну до одного року.
    Може, то в мене комплекс, бо старшого сина змогла прогодувати за ЗВ тільки до 3-х місяців, а коли йому виповнилось 3 роки - в грудях було молоко. Я до сих пір думаю, чому не вдалось ГВ зберегти, чому так довго в грудях при цьому зберігалось молоко.... От тепер і не здаюсь вже з другою дитиною.
     
    • Подобається Подобається x 1