Змішані шлюби

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Supernatural, 1 Грудень 2016.

?

Змішані шлюби : за чи проти?

  1. За - головне любов у парі !

  2. Проти - в наш час треба берегти свій народ і традиції

  3. Світ і так йде до змішування рас і культур хочемо ми цього чи ні

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. Retaret

    Retaret Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Marlada

    Marlada Well-Known Member

    Чомусь, коли мова йде про змішані шлюби, більшість уявляє собі щось типу українка та нігерієць або християнка та мусульманин. А східний та західний українець/українка, або 50-річний він та 20-річна вона, або пара інтелігент + проста людина з села, або багатий + бідний - це рівні шлюби? Думаю, що останні приклади в нашому суспільстві сприймаються легше, ніж ті, які я надала в першому реченні. Я веду до того, що часто наше несприйняття нерівних шлюбів - це ніщо інше, як ксенофобія.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ксенофобія то ще трохи інше, то вже нездорові крайнощі (та ксенофоби точно шлюбів з іншими не сприймають) :girl_in_dreams:
     
  4. shelev

    shelev Member

    Цікаве питання. Такі відносини подарували нам багато націй. Не бачу нічого погано в тому, щоб мати сімю від разних націй. Тут більш має рацію питання виживання людини в певних умовах. В кожній нації свої звички у їжі,віросповідання, поведінці, та певному життевому ритмі. Слід завчасно все продумати, щоб потім не виникало недоліків та негативних наслідків у шлюбі. А взагалі - головне це кохання та розуміння між чоловіком та жінкою.