Знайомимось ближче. Декілька цікавих фактів про нас

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Jusi, 6 Квітень 2016.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Нарешті і я зібралася з думками, щоб написати трохи про себе.
    Мене звати Наталя. На даний час я дружина і мама маленької дівчинки у декретній відпустці. Отже, про мене:

    • за освітою я економіст, працювала теж по спеціальності. До декрету змінила кілька місць праці. Хоча не скажу, що там де я зараз - робота моєї мрії. Тому хотілось би за час декрету подумати над змінами у своєму житті.
    • за знаком зодіаку я Діва. І багато з того, що пишуть про дів - у моєму випадку правда. Я пунктуальна, вимоглива до себе, перфекціоністка. Люблю романтику, хоча в реалі слідую «голосу розуму». Та і в принципі я реаліст. Люблю планувати і дотримуватися плану. Люблю порядок у всьому.
    • більше інтроверт, ніж екстраверт. Маю небагато друзів. Нові знайомства даються не легко. Мені важко довіряти людям (що знайомим, що незнайомим). Не люблю розмов «ні про що», хоча за необхідності можу підтримувати такі розмови.
    • мої хоббі на даний час - читання, скрапбукінг (хоча вже на етапі «кинутися тої справи»), вишивання, трохи садівництва (облаштування клумб біля дому).
    • готувати їсти більше не люблю , ніж люблю. І сама не сильний гурман. Хоча останнім часом сильно підсіла на шоколад і всякі солодощі.
    • недавно стала водієм, реалізувавши свою мрію про автомобіль.
    • люблю подорожувати і привозити з подорожей багато фотографій. Фотографувати теж люблю.
    • останнім часом почала дуже багато читати, зокрема про нове для мене - виховання дітей, сучасну художню літературу, книги про психологію та саморозвиток. В художній літературі люблю щасливий кінець. Оскільки в житті частіше буває навпаки, то хоч в книжках та фільмах хочу хепі енду.
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Happy Fiancee, я теж Наталя, за гороскоп Діва і по освіті економіст:) Отак можна виявити і спільні факти:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Поновлюю :)
    Я знову "мама в декреті" :), намріявся ще один синочок, тепер їх у мене двоє! А далі все те саме: книгоманка, солодкоїжка і кавоманка! Всіх лю!
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    клуб)) я теж
    Хочеться написати: "Привіт! Я Христина...і я економіст!"))) КЛУБ АЕ )))) анонімні економісти
    Теж економіст згідно диплому і частково по роботі. Зараз в декреті :d25:
    ...
    Маю чарівну донечку.
    Я інтроверт.
    люблю щирих і добрих людей, і завжди намагаюсь поводити себе так само.
    Люблю точність, хоч і не люблю математику і іжеснімі хоч і економіст))) але і не "гуманітарій".
    Цікавлюсь технікою, комп'ютерами, програмним забезпеченням і взагалі нові технології мене захоплюють як і все нове.
    Люблю вчитись.
    Зараз продовжую вчити англійську, добиваю водійські курси та IT курс.
    Не зважаючи на вище перечислене фанатію від косметики, всіляких ароматних штучок, корисностей для дому як всі дівчатка.:girl_cool:
    Люблю звісно і практичні речі.
    Також :girl_in_love: читати, але зараз не встигаю через дуже активну малечу) (не дуже люблю зовсім дамські романи і детективи (половину)))))))

    Люблю літо, море, тепло і комфорт, а ще всіх тварин))) Ще я блокнотний і канцелярський маніяк. Моїй колекції того добра може позаздрити невеличкий магазин мабуть))) Але то всьо треба :pardon::)))
    Також лю чаї, кави і страшенна солодкоїжка. :nyam2:
     
    Останнє редагування: 1 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 14
  5. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун



    З солодким далі дружу, але намагаюся рідше .
    Хендмейдити... ех...
    тепер практично весь час!
    Люблю чай. Одно або двокомпонентний. Або ж такий з домашньої мятки-румяночку. :nyam2:
    Аромат кориці, ванілі і... кокосу ))) як в кулінарних так і косметичних "виглядах".

    Щось більше нічого не спадає на думку щоб доповнити. :girl_bye:
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Смішно Смішно x 1
  6. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Мене звати Таня)
    Виховуємо маленьку донечку, нещодавно відсвяткували рочок :)
    Нарешті маю час, аби багато читати, гуляти, подорожувати, їсти гіркий шоколад і мріяти про щось, про що раніше і не мріяла))
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  7. terezka

    terezka котяка-вишивака

    ой, давно нічого не писала,
    отже, я й далі люблю каву, гіркий шоколад, зелений чай, ромашки, читати і рукоділлям займатись, танцювати (хоч і не танцюю уже), дуже люблю собак і котів.
    а ще люблю справжніх людей, Львів та весну:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

     
    • Смішно Смішно x 6
    • Подобається Подобається x 2
  9. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    "ес спешелі фор ю"!!! Чорний з цілими горіхами! Або просто чорний, такий аж з гіркотою. Або кайєнським перцем. Або лавандою....

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  10. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Ну , нє )))
    Я стільки про себе не напишу точно )))
    Отже, я мама двох діток (не скажу, що з великою букви , а просто така собі мама).
    Як каже моя донечка , тато в нас котик , вона зайчик , а мама - тарантул ))))
    Я - це вибухова суміш сангвініка з холериком !!!!
    Там , де я - завжди рух, сміх і , в сімейному житті - бразильський серіал.
    Але мій запальний темперамент вдало поєднався з спокоєм і розважністю мого чоловіка.Як то кажуть + на - ))))
    Не люблю зайвих речей , ні в житті, ні в побуті, Ви не побачите в мене вдома фігурок, магнітів і т.д- не терплю цього. Люблю чистоту і щоб дотримуватись всіх правил , мною , для себе і встановлених.
    Дітей виховую в свободі , з правом вибору в більшості питань.
    Обожнюю своє життя , але мрію про те, щоб діти виросли і я знов могла повернутися до того шаленого ритму життя , до якого я звикла і якого мені так бракує в декреті .
    Словом ,я такий собі домашній тиран, тарантул і Скорпіон )))
    Йой , забула
    Обожнюю шоколад і чорний чай.
    Також , оскільки за день мушу спалити багато енергії , то і солодкого вживаю багато)))
    Дякую Богу , що створив мене не схильною до повноти з прекрасним метаболізмом.
     
    • Подобається Подобається x 10
  11. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Кілька фактів:)як колись в дитячих анкета, аж цікаво стало писати:
    1. Улюблений колір: червоний і рожевий.
    2. Улюблена киця - моя Русалінда:)
    3. Улюблене заняття зараз, яке мене трохи відволікає і захоплює - читання книжок
    4. Улюблений фрукт - хурма і зараз мандаринки:)
    5. Улюблений напій : зараз чай Greenfield Christmas mystery
    6. Люблю пекти і готувати, але для цього потрібне натхнення, ну і звичайно потрібні продукти:)
    7. Люблю робити людям приємне, подарунки - просто кайфую від цього.
    8. Вчуся кайфувати від кожного дня.
    9. Люблю ставити цілі і кайфую від того коли все виходить.
    10. І знаєте від чого ще отримую кайф?...
    От коли ти знаєш чого ти хочеш, як воно має бути і Ти точно в цьому впевнений!
    Щойно дійшла до думки, що я просто Кайфушніца.:) незнаю, напевно нема такого слова в українській мові, але в мене буде.
    От так 10 пунктів майже коротко про себе.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Смішно Смішно x 1
  12. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member


    Мене звати Настя. Я мама двох чудових діток: синочка-другокласника Артема та маленької дворічної донечки Варвари. Вони в мене активні, веселі розбишаки з чарівними посмішками) На даний час,відповідно, не працюю.
    Люблю практичні, функціональні речі. Люблю створювати затишок в домі, прикрашати інтер'єр, мене дико нервують речі, які лежать не на своїх місцях))) тому завжди маю вдома роботу) Обожнюю куховарити, особливо цікавить випічка і різні цікаві прості рецепти, які не вимагають провести пів дня на кухні.
    Улюблений колір - білий, блакитний, синій.
    Улюблений напій - лате, сухе рожеве вино.
    Обожнюю свята, дуже люблю приймати гостей, обожнюю придумувати і дарувати подарунки.
    Люблю наші сімейні вечори з чоловіком, з бокалом вина/чашкою чаю і переглядом хороших фільмів.
    Дуже люблю творчих людей, людей в яких мені є чому повчитись.
    Небагато вийшло, але, напевно, краще ніж нічого
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Оновлення даних.
    Рік як дружина, два місяці як мама.
    Материнство стало моєю пристрастю, природне і екологічне. Вивчаю цю тему, дослухаюсь до себе і, найголовніше, до синочка.
    Годуюча мама, але не на дієті. Обожнюю солодощі, крім чорного шоколаду.
    Кави, як не пила, так і не п'ю. Все інше вітається.
    Перестала користуватися декоративною косметикою, зовсім. Тільки натуральна чиста краса.
    Читати досі люблю, це ніколи не зникне з мого життя.
    Цікавлюся психологією, в захваті від причин і наслідків. Вірю в безмежний людський потенціал і необмежені можливості. Варто лиш віднайти ключ.
    Досі відкрита і вже зовсім по-іншому щаслива.
     

    Вкладення:

    • мімімі мімімі x 13
    • Подобається Подобається x 9
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Напишу трішки про себе.:cofee:
    Я - Тетяна.
    Тетянка-харків'янка.
    Люблю свою родину. Мої чоловік та син - великі молодці, вважаю родину найбільшою цінністю в житті (прийшла до цього розуміння не одразу).
    Люблю подорожувати Україною і надихати на те ж саме інших. Це моє давнє хобі, захоплення і любов. Особлива любов - це західна Україна і замки. Одні з найулюбленіших фортифікацій - замок в Хусті (звідти й форумний нік такий) і Тараканівський форт. На мій (і не лише мій, а і моїх знайомих) подив я працюю не в туристичній сфері. Але можливо, що все попереду.
    Люблю книги. Близько 10 років я пропрацювала в сфері книговидавнитцва, і це було круто. І буде круто, бо маю плани. А якщо я щось напланувала, то ховайся)) всьо буде.:d23:
    Хочу розібратись в інтернет-маркетингу.
    Виходить, що робота моєї мрії - реклама книжок. Я дійсно люблю, коли люди знаходять щось до душі в книжках.

    Я обожнюю якісну українську поезію, прозу. Люблю слухати вірші Сергія Жадана і Андрія Любки. Подобається філософська і пригодницька проза Мирослава Дочинця, книги про любов львів'янки Наталі Гурницької.
    Вважаю однією з найбільш класних українських книг останнього десятиріччя - роман Анни Хоми "Лемберг. Під знаменами сонця". Це детектив. Здається, Львів там 19 сторіччя.

    Люблю українську мову - вона дуже милозвучна, просто ллється, романтичні зізнання моєму чоловікові найкраще вдаються саме нею.
    Люблю вишивати ниточками і бісером, наразі вишиваю хрестиком квіточки і бісером - картину з Острозьким замком.:d64:
    Солоденьке люблю все, каву і чай, тістечка, шоколадки, муррр.:angel:

    Моє багатолітнє захоплення - це поштові листівки з зображеннями цікавих міст. Практикую обміни поштою з друзями з інших країн, і сама купую де бачу цікавенькі набори або одинарки, до колекції.

    Люблю робити приємні сюрпризи. Та я вся якась така зненацька, якщо чесно.

    Мрію стати водієм і мамою ще одної дитинки, сходити всією родиною на Говерлу. Це з таких, нагальних справ на найближчі 3-5 років.

    :good2:
     
    Останнє редагування: 19 Вересень 2019
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • мімімі мімімі x 1
  15. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    То точна така тема:girl_smile:
    Напишу трохи про себе:
    Мене звати Галя, мені 26 років, проектант. Вийшла рано заміж - 20 років (і не шкодую, бо люблю свого чоловіка), хоча думала не раніше 25-ти років одружуся. Робота подобається, одне не подобається - сидіти по 8 годин в офісі (болить спина). Люблю багато ходити. По характеру інтроверт та перфекціоніст, друзів маю тільки 2. Хоча люблю нові знайомства з добрими та щирими людьми. Домосідка, хоча люблю подорожувати. Дуже люблю вазони - вирощувати, продавати, доглядати. Коли була в декреті, то полюбила вишивати нитками та бісером. Не люблю готовити їсти. Маю синочка - 4 рочки. Хоча мрію ще про донечку.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Щодо книг, то люблю читати детективи, трилери, сімейні саги. Улюблені автори Стівен Кінг, Макс Кідрук(усі книги якого вже перечитала, навіть цьогорічну новинку), Сергій Жадан, Юрій Іздрик, Тесс Геррітсен....Не люблю читати фантастику.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. maavka

    maavka Well-Known Member

    І я напишу трошки про себе :)
    Я Галина, мені 24, маю синочка 4 рочки і коханого чоловіка.
    Загалом в двох словах мені може і складно про себе писати. Я от тільки недавно починаю розуміти, чому я така, яка є .
    Бо мене поправді частина людей вважає дивною (навіть ще з дитинства). Я просто все думаю (і роблю) навпаки, як думають пересічні люди. Просто я така людина, що дуже вникає в суть, якщо для мене якась тема, важлива, то я на ту тему копаю багато інформації, читаю книги про це. В шкільні роки наприклад читала езотерику :) Мій улюблений книжковий магазин у Львові був і досі є "Алхімік".
    Потім після одруження і появи дитини я звісно перелопатила купу інформації літератури про все що мене цікавить. Тому я не роблю прививки, я не збиваю температуру дитині (якщо норм переноситься), тобто температура буває і 39 і я не збиваю, і температура проходить за одну або дві нічки (вдень вона знижується). Я не надіваю шапку дитині (якщо сама ще без шапки хожу), я вдягаю дитину легше, ніж себе, я не купую мясо, заміняю його рибою, я п'ю воду з джерела, навожу порядок по методу Кон Марі і перехожу щодо речей у мінімалізм. Ще я не користуюся декоративною косметикою взагалі. Не дивлюся телевізора, не даю дитині дивитися мультиков взагалі (раніше дивився, але десь з 2 років не дивиться). І ще багато таких див я маю:) І що цікаво, я інтроверт-меланхолік, і мені важко пояснити свої вчинки, лаконічно, тому, що дуже багато інформації я маю на цю тему, і свою думку я не дуже вмію відстоювати, тому уникаю розмов на суперечливі теми.
    А ще я недавно почачила такий пост про вчл


    І справа в тому, що кожен рядок це про мене. Я з дитинства не люблю гучних звуків, мені просто від них погано, в школі чекала, щоб перерва вже закінчилась і настала тиша, спати я не могла, якщо був легкий шум, навтіь як була маленька мама розказувада, що в тролейбусі немодилво було зі мною їхати. через гучні двері. Ще не люблю гучну музику, завжди тихенько включаю
    А ще я не можу дивитися фільми жахів, мама моя дивитсья час від часу, я якщо якийсь уривок побачу з того фільму, то вже всьо)) мені страшно). І не люблю драматичні фільми чи фільми де є сцени насильства чи які поано закінчуються, не люблю цей поганой післяприсмак. Бо я потім довго то все перетравлюю. Щось подібне і з книгами. Мені краше читати позитивні книги.
    Загалом з книг люблю читати про саморозвиток, езотерику, психологію, прикладні книги (на якусь тему). Зараз я читаю "Радощі мінімалізму", та "Диво 5 ранку". Маю ще куплені "Любов та бюджет" і "Найбагатший чоловік Вавилону". Бо я з фінансами не дружу. тому запланувала такі книги. А ще недавно прочитала Майкла Ньютона "Путешествие души", прочитане просто вражає. Під настрій можу щось і художнє почитати.
    До їжі відношусь як до палива, але не без слабкостей) солодке полюбляю. Правда шоколад розлюбила, справа в тому, що під час вагітності мені не можна було його їсти, потім під час гв, то ж за 3 роки, я просто від нього відвикла.
    І ще я за життя каву пила лише один раз за компанію, але вона мені не сподобалася, мені цикорій набагато смачніший. Бо я привикла з дитинства пити цикорій
    Не вмію сварити і кричати) хіба треба ну дууууже постаратися
    Ще люблю робити людям подарунки.
    Люблю своє місто Львів, не хочу з ньго переїжджати.
    Люблю свободу (вільний графік роботи)
    Люблю тишу
    Люблю природу

    Якось так :)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Lovelife

    Lovelife Member

    Всім привіт!
    Я - Яна :) Працюю в ІТ сфері, завдяки якій змогла відкрити для себе не лише нових цікавих людей, але й знайти свого майбутнього коханого чоловіка, з яким виховуємо нашого синочка. Часто відвідуємо концерти, подорожуємо та мріємо! Любіть життя та воно полюбить вас!:)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Agnessa

    Agnessa Member

    Всім добра.
    Я - галичанка з діда прадіда :uaflag:.
    Обожнюю мандри, затишні вечори, душевні розмови і пристрасне фламенко:girl_claping:
    Трішечки романтична, трішечки прагматична .
    Моя стихія це гори :heart:.
    Гори – це сила, яка заряджає особисто мене на нові звершення, на відкриття, на ідеї.
    Осінніми вечорами люблю готувати яблучні смаколики, а потім насолоджуватися з філіжанкою міцного чаю.
    Весною я ловець емоцій і позитивних відчуттів.
    А літом люблю відпочивати на березі гірської ріки.
    Взимку обожнюю читати захоплюючі книги.
    Люблю вивчати незвідані території (особливо рідного краю та не тільки), розвивати нові вміння та навички .
     
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 1
  20. ElinaRozova

    ElinaRozova New Member

    Не полюбляю великі компанії, відразу стаю тихою і намагаюся просто слухати і спостерігати. Важко відкриватися людям і для цього потрібно щоб я сильно довіряла.
    Люблю прогулянки, займатися кардіо, читати.
    Люблю готувати щось нове і незвичне, люблю поєднувати між собою різні смаки. Часто буває по типу того, що починаю готувати яєчню, а потім виходить запіканка.
    Та найбільше люблю вивчати медицину!