Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Sertce, 19 Квітень 2011.

  1. Natur

    Natur Well-Known Member

    Я б для приколу щось придумала і його розвела.

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
  2. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Коли так, то не тратьте куме сили, думаю коли аферист, він не вартий Вашого часу, сили та енергії..
     
  3. Ptasa

    Ptasa Member

    я так і думаю. Сьогодні
    сьоогодні нічого відповідати не буду, щось на завтра... Може напишу, що я думаю про нього. А може напишу якусь адресу, за якою знаходиться якась специфічна організація, хай висилає. Правда, він має мій номер телефону, але то нічого. В принципі з однієї сторони рада, що розрулила цю ситуацію. З іншої неприємно, що є такі, що хочуть скористатися чиїмось почуттями, або чиєюсь жадібністю, хто надіється "ах, подарунку рада завжди!". В принципі таке буває і в реалі, нема чого нарікати на інтернетзнайомства. Просто в інтернетзнайомствах треба бути більш обачними.
    --- дописи об"єднано, 24 Січень 2016 ---
    як людина не вартий, та й часу шкода. Але здалося би хоч трохи тикнути, як кота нагадившого, в його какашки, щоб наука була. Але таких мабуть не провчити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Не варто, тільки нерви собі потріпаєте, ні то ні, ідіть далі попереду Вас чекає Ваша доля.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Natur

    Natur Well-Known Member

    Варіант з адресою хороший. Дорбре все обдумайте і робіть, як знаєте.
    Але я вважаю, що таких "романтиків" хоч якось треба провчити.
    А у Вас обов'язково все буде добре, і Ваше кохання прийде до Вас.


    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ptasa

    Ptasa Member

    Ех, надіюся, що прийде. ))) З адресою може і передумаю. Бо хотіла щось вліпити, наприклад місцеперебування псіхлікарні, або якийсь монастир, або щось таке. Але хто його знає на що він здатний, або навіть вони. Вирахують моє місце перебування по моїй сімці з номером, який він має, і загребуть мене, як аферистку. )))
    --- дописи об"єднано, 24 Січень 2016 ---
    мабуть, що так. Але є якась образа за тих, хто купляється на таке. Коротше за таких во самотніх наївних і романтичних натур, які, як і я, надіються на особисте щастя.
    --- дописи об"єднано, 24 Січень 2016 ---
    Зато сайт ДП сподобався )))
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. divadivulya

    divadivulya Member

    Всі знайомі які мали стосунки до інтернет знайомст, розійшлися до весілля, або розлучились вже після! Я думаю, це як повезе, бо на початках всі хороші, хоч до рани прикладай:)))
     
  8. Ptasa

    Ptasa Member

    вони, хлопаки, про нас тоже так кажуть. :) А ми просто затикаєм рот своїй жіночій інтуіції, коли замуж хочеться, з думкою "всі інші ж якось живуть"
     
  9. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Може й так, але то є справді реальна проблема знайти ідеально підходящого чоловіка. Я знаю одиниці дівчат, які знайшли хоча б приближено до того, що потребували. Чи то справді хорошого мужа треба самій робити, а не чекати готовим?
     
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    а потім буває, що дівчата кажуть: що не думали шо він таким буде. чи думали, що він зміниться. очі не треба закривати, і рот інтуїції затикати теж:) просто так виходити заміж, бо хочеться, чи вже немолода (в мене знайома так казала), а потім якось надіятися на "все якось буде" - нерозумно і собі не на щастя)
    познайомилися люди чи на вулиці, чи в кафе, чи в інтернеті - далі треба будувати стосунки, вивчати один одного, а потім вже задумуватися чи створювати сім'ю чи ні.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Ptasa

    Ptasa Member

    Я не шукаю ідеального, але я сама. Ставлюся з розумінням до всіх людей, бо впевнена, що в кожного таракан в голові може поселитися. Але, як казав один мій вумний знайомий, у мене аналітичний склад розуму. І я бачу їх, дорогеньких, наскрізь. Саме гірше, то коли він ліпить із себе то, чого нема, а ти винувата. Та ні, ви не подумайте, в мене кохання тоже буває, сліпе, навіть велике. Але рано чи пізно, мозги стають на місце, аналізуючи що до чого. А він, дорогенький, залишається при думці, що я ідеального мужчини не зрозуміла. А хлопцям, які подобаються, ніколи невміла на шию вішатися.
     
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    о я би з цим погодилася) а шукати ідеального, і чекати тільки його можна і до старості:) можна собі намалювати в уяві одного, але ж не значить, що якщо такий і з'явиться, то життя з ним буде теж ідеальним. ідеальний - це той, який буде любити, підтримувати, поважати, і буде з тобою поруч. ну і звісно, якого ти теж будеш любити:)
    колись почула таку фразу "любов приходить тихо" (чи це фільм такий був?). треба дати час любові, щоб вона стала сильною, тоді може і з першого погляду неідеальний хлопець стане для тебе найкращим:)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Ptasa

    Ptasa Member

    моя знайома в 20 років казала, що стара. Вийшла по зальоту, розлучилася. "всі мужики сво..." :)
    --- дописи об"єднано, 25 Січень 2016 ---
    мабать, що так. Чула історії, що дебоширив, жінку бив. Вигнала. Його "підібрали", шовковий став.
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    От це так, бо відразу важко сказати як воно буде. Та й не все відразу побачиш. І як щось є дуже негативне, то однозначно не варто ризикувати. Але ідеальних не буває. В кращому випадку можна знайти когось схожого, на того про кого мрієш, і або він приємно здивує, або ж розчарує, то вже час покаже. А взагалі я ще не чула про такі сім'ї, щоб було все завжди гладко. Так буває, що в основному добре, це певно і є позитивний приклад сім'ї, але і у них бувають непорозуміння і труднощі, просто вони якось швидше і легше їх вирішують. Коротше кажучи, вчусь, я трохи пофігізму, а там видно буде)))
    --- дописи об"єднано, 25 Січень 2016 ---
    Таки від жінки багато залежить, але думаю не в хронічних випадках.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    читала я ще якось одну історію, вже так точно не згадаю всю.) жила одна пара, і дожили вони шось чи до "золотого" весілля, чи ще довше, і за той час ніколи не сварилися. і питаються їх, як їм це вдалося. тоді жінка повела до себе в кімнату (того шо питався), і сказала, що коли їй хотілося розізлитися, сваритися, чи плакати вона в'язала чи плела якісь ляльки. і тих ляльок виявилася чуть не ціла кімната:)мораль - на перший погляд ідеальна сім'я , а вже як розібратися глибше, то не так все просто. якщо мовчати і ніколи не виясняти стосунки - то тільки ілюзія хорошого життя може бути. а яке ж життя без труднощів, без образ і сварок?:) я не в тому сенсі, що це добре. я про те, що таке буває. і можна теж не сваритися і в'язати собі тихесенько тих ляльок, а можна говорити про те, що хочеш.
    до речі чоловіки ну дуже нездогадливі (ну мій принаймні), і тому краще без натяків, а прямо казати що непокоїть. я ще це не дуже навчилася, але по-трошки вчусь)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    О до речі, чула, що якщо пара свариться, то не є зле. Це навіть добре, тобто вони не мовчать, а обговорюють ті моменти, які їх не влаштовують. Тому в принципі нічого поганого в сварках нема, головне щоб вони не переходили за межі адекватності і не вели до грандіозних щоденних скандалів, чи то ще чогось гіршого.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    розкажу прикол, який стався з подругою моєї подруги. написав їй такий британець на фб. мертва фейкова сторінка з типовим британським іменем - типу Девід Джонс. одне фото його сумнівної якості. теж прямо в неті клявся, що хоче женитися, закохався,бла-бла-бла. написав, що приїде до неї в Київ, але зараз кличе її разом в Емірати відпочивати. вона сказала - ясєн пєнь, що ні. я тебе не знаю, в очі не бачила і з чоловіками нікуди не їжджу по закордонах. він сказав, ок. я зараз їду в Емірати у відрядження, дай мені свою адресу і номер телефону, я вишлю тобі подарунок. вона дала здуру. приходить їй скан декларації від кур"єрської служби. там перелік "подарунків" - ноутбук, айфон 6, сукні, туфлі, золотий годинник, парфуми і увага! 8 тис доларів кешом!!!:girl_haha:все виглядає дуже правдоподібно, його імя, прізвище, адреса готелю в Дубаях, її адреса, мобільний. почала вона відстежувати ту "посилку" по сайту кур"єрської служби. все ніби законно, показано, коли відправлена, через які країни буде йти (Сінгапур, Малайзія) і коли буде в Києві. він їй дзвонить і каже: там 8 штук баксів кешом в ноутбуці, які я не задекларував, то не відкривай посилку при кур"єру. вона в шоці, каже нафіга мені 8 штук баксів,а він - рілекс бейбі, то гроші мені, коли я в Київ приїду, забронюєш мені гарний готель, ресторани. короче, результат. "кур"єрська служба" виявилась фейковою. суть розводу в тому, що тобі телефонують в Києві "митники" або "кур"єр", приносять посилку (ти ж, дура, її не відриваєш, бо там кеш незадекларований), і кажуть тобі сплатити на місці пару сотень баксів податку. щастя, що вона знайшла в неті інформацію, що то розвод і послала його нахєр. Так що, дівчата, знімайте лапшу трохи
     
    • Інформативно Інформативно x 6
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    оце так, цікаво, але це ж і так ясно, що іноземці не дурні люди розкидатися подарунками для дівчат, котрих ніколи не бачили. я так гадаю. що вони обачніші, ніж ми, в цих питаннях
     
  19. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Розкажу і я про свій недавній досвід. Перші два побачення пройшли стандартно, я усміхалась і була милою, але більше на зустріч із ними не йшла. А от третє побачення була незвичайним. Ми перекинулись на сайті буквально трьома репліками, домовились зустрітись. Перше моє враження було не дуже, не мій сексотип, як то кажуть. Але хлопець мав надзвичайно приємний тембр голосу і манери. Ми дуже легко спілкувались, давно мені не було так добре в компанії хлопця. Потім гуляли в парку, що я не робила вже мільйон років. Зайшли ще в один ресторан, пили вино і їли сир. Це було ідеальне побачення, найкраще в моєму житті :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. kristas

    kristas Well-Known Member

    Мене цікавить, а от як ви припиняєте спілкування? Бо то для мене теж проблемка :)
    І ще теми для розмови, от я не завжди знаю про що говорити...