Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Sertce, 19 Квітень 2011.

  1. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Kayla Ви заступник директора? Та він ваш.
     
    • Смішно Смішно x 2
  2. Siania

    Siania Love Life

    Ні з того ні з сього то буде кумедно. Для початку би зачіпитись спільною темою, подружитись. Ну і погляди (очі) - наше все. Хороший парфум, легкість, посмішка, щасливі сяючі очі - ось що подобається чоловікам ;)
    А про бабу з дитиною - то не аргумент взагалі, викиньте ті дурні думки з голови :) А там як має бути так і буде.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    якщо схоче просунутися по сходинкам далі :). От в тому то і біч жінок-керівників- ніколи наперд не вгадаєш істинних намірів. особливо, якщо ще хтось шепне на вушко, що панянка без чоловіка. Бери голими руками
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Та він би з мого кабінету не виходив, стільки би мав завдань)))).
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    я заступник директора одного з департаментів. чувак більше мене заробляє, дівчата. я адміністативний департамент, він - програміст. цікаво, де брати спільні теми, якщо поняття не маєш, чим він цікавиться. буду щось думати. але чи не сприйме він то просто за ввічливість? каже мені колега - та запроси його кудись, та скажи йому. для мене нема гіршого. навіть якби він був останнім на планеті. як то має виглядати? Іван, йдем на пиво/в кіно? слухаю тих всіх тренерів, Вожеватов теж каже, що жінка має проявляти ініціативу. але для мене то якийсь брєд. виглядає, що жінка в печалі і то її останній шанс
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  6. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Кайла, а може він в курсі, що Ви розлучена і маєте дитину, а для нього це можливо пунктик, тому і не сприймає Вас. Або може ви йому симпатичні, але в нього були невдалі стосунки і він взагалі ніяких відносин зараз не хоче починати? Або взагалі в нього на думці зовсім інше, то не вгадаєш....А взагалі розслабтесь) Серйозно) Це так приємно коли мужчина сам вас добивається і робить все, щоб ви були з ним. Тоді він ці стосунки буде цінувати і ви будете себе жінкою почувати, а не мисливцем. Доглядайте за собою, насолоджуйтесь життям і вас те кохання саме знайде. Бо то немає більш невдячної справи бігати за хлопами...А про вік забудьте, в моєї тьоті співробітниця має на 10 років молодшого за себе чоловіка. Вона його спочатку взагалі не сприймала, бо 10 років то не 2 чи 3, то таки суттєва різниця, особливо коли ще й жінка старша. Але він так в неї закохався і переконав і її, і її батьків, їй на той час було 30, а йому 20 у серйозності свої намірів. І знаєте, вони вже 10 років живуть щасливо. Так що за вік не напрягайтесь, в вас не така велика різниця.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  7. Kayla

    Kayla Well-Known Member

     
  8. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    @Kayla я б радила дуже сильно на соцмережі не покладатися ;) з власного досвіду, коли ми з моїм чоловіком зустрічалися, то просто з соцмереж це виявити складно. Ну не є ми активними фейсбукерами, ні не відзначаємо членів сім'ї, ні що в стосунках, ні фоточок спільних ніколи і т д. Максимум хтось запостить десь з якоїсь події і нас там відмітить, і то зараз вже буде видно що прізвище одне ;) Обручки чоловік не носить, інтраверт. А ми разом вже 8 років. Тому, те що в соцмережах нічого не нарили, не означає що нічого немає. Вам там радять спільні інтереси - ідеально було б зайнятися якоюсь спільною справою і ближче познайомитися. Може волонтерство якесь, чи щось придумати, що там у Вас на фірмі заведено ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    від цього багато дівчат постраждало. Та смішно -- то класно! Мій чоловік, коли ще був моїм колегою, казав: класна дупа, але як із такою довбонутою можна зустрічатись. Ви пстійно пишете: доросла, при посаді, заступник директора, не пасує... Та чого ви собі то придумали? Мені 35 і я себе дорослою не відчуваю. Так, 20 років -- не більше. Я би просто сказала: йдем на пиво. От не на каву -- бо то раз-два, випив -- і розбіглись по кабінетам. Не на вечерю, бо то вже реальний підкат. Не на обід, бо то теж так, сядете будете жувати... А от так: на пиво! Типу, треба срочно розслабитись. І тут одним постілом на 2 запитання відповідь отримаєте: піде -- знач класно. не піде -- ну тоді будем далі думати. А після пляшки пива взагалі язик класно розв"язується
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Kayla спробуйте використати його за прямим призначенням:girl_crazy:
    Напишіть йому, що Ви плануєте або зважуєте покупку нового ноутбука чи планшета(ну так щоб можна було потім гарно спригнути з тої теми і не довелось купувати ноутбук), але не дуже в цьому питанні розбираєтесь, не знаєте з якої сторони до цього підійти і не маєте з ким порадитись. Чи не міг би він Вас проконсультувати, підказати на що варто звернути особливу увагу і т.д. А з Вас могорич за консультацію.
    Вбиваєте як мінімум 5 "зайців":
    1. побачите його реакцію на Ваше прохання і розставите для себе деякі крапки над "І"
    2. похвалите його приховано - типу: ти ж такий розумний і я довіряю твоїм знанням. А чоловіки люблять коли їх хвалять
    3. покажете, що Ви не заступник директора, а "я же дєвочка" і потребую чоловічої допомоги.
    4. отримаєте підгрунтя для подальшого активнішого спілкування.
    5. отримаєте можливість його кудись запросити - ну бо могорич же ж винні.
     
    Останнє редагування: 30 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 9
    • Креативно Креативно x 1
  11. Juls

    Juls Member

    Ідея гарна, але працювати в ІТ компанії і не мати з ким порадитися, трохи одне з одним не клеїться)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Galunja

    Galunja New Member

    зна
    дякую))) ти знаєш, ніби аж легше стало, я вчора почувалася дуже ображена....
     
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я щось ніде не знайшла, що це саме ІТ-компанія. В профілі форумлянки пише HR і реклама.
    Але, навіть якщо ІТ, все одно "легенда" купи тримається. Ну і що, що є ще кілька таких самих розумних ІТшників. Дівчина вибрала його. І навіть, якщо в нього закрадеться думка, що вона намагається до нього "підкотити", то піде тільки в +, бо він допетрає, що він їй сподобався.
     
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Kayla
    А я вас розумію , я би теж підкотити не змогла, хіба у випадку, коли видно , що ти чоловіку подобаєшся, а він на перший крок не наважується. А смс то взагалі, навіть про таке не думайте . То плоско)
    У вас, як на мене, правильна поступовість - з людиною для початку треба побалакати просто так , а потім видно буде.
    Я би , напевно, підтасувала зустріч при виході на обід, типу " о, привіт , ти обідати, ну смачного ! А де ти обідаєш? Я щось не можу знайти поруч закладу щоб кухня смачна була" і т. д. в такому дусі. Тоді друга розмова піде легше.
    І не треба кидатись того ровера. Треба роздивитись той ровер з усіх сторін, перевірити на дефекти, чи не крадений, може навіть прокататися, як попередні пункти Ок :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  15. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Запропонувала варіант смс,бо знаю,що завдяки такому способу одна сім`я існує. Тобто спосіб працює. Єдине но. що люди були набагато молодші, а не за 30. Чим він добрий, по-перше людина тут нічого не втрачає, ніхто не скаже що хтось там до когось не пристає. А чітко ясно можна розставити всі крапки над і. Далі, коли чоловік не був в лунапарку, то мега.Бо там купа адреналіну можна получити, а кохання то також адреналін. Суміш гормонів в крові,можуть зіграти такий жарт, що чувак повірить що він закохався! Тільки треба тоді бути на висоті, бути своєрідним сонечком щоб утворилася правильна ланка в його голівці. Бо погодьтеся, коли бути на такій зустрічі нитиком то ніхто не подумає,що день вдався завдяки нитику.
    Тому дівчата придумайтетакий підкат,щоб більше підійшов форумчанці по статусу. ЩОб було оригінально, незвично, і купа емоцій. Щоб він, не міг коли що не так патякати на всю фірму,що начальнаця до нього підкачується...
    Друга важлива штука. Кайля, ви подумайте, чи готові Ви пожертвувати робтою, заради цієї спроби. Бо я знаю випадки, щослужбові романи закінчувалися позором, що жінки мусили йти з тої роботи. Хоча і щасливі історії також бувають.
     
  16. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ну це у
    тому випадку, коли роман між одруженими. тобто це вже не роман, а бля**тво. А в іншому випадку -- то яка різниця, особливо, коли роман не заважає роботі?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Все залежить від людини, що він і як розказуватиме колегам...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    От зараз сиджу на сайті знайомств.:girl_curtsey:Вбиваю час. :girl_blush2:Переконуюсь наскільки одноманітна чоловіча фантазія.:girl_impossible:Одне й те ж фото зареєструвати під різними іменами.:bayan:Цікаво до чого ся досиджу :girl_angel::laugh1: Час вб'ю і на людей подивлюсь.:cofee:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Kayla, якщо таки хлопець Вам дійсно подобається, то не наробіть дурниць, за які згодом буде соромно. Що у 20 років не дивно, те вже у 30 не то. Тому я за погляди), усмішки, гарні парфуми, модну зачіску, невимушені розмови на загальні теми, "випадкові" зустрічі тощо. Без радикалізму, тим більше, що працюєте разом. Я теж з тих "неправильних", що чекають на перший крок зі сторони чоловіка. І не переживайте за молодших конкуренток, а тим більше наявність дитини - як людина дійсно подобається, то це вже не так і важливо). Але от для мене напевно на даному етапі було б вияснити чи має він когось. І вже від того йти.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    О,дало одне чудо адресу щоб в скайпі побалакати(хоча я і не просила).Узяла я та й загнала в гугл,думаю може щось цікаве про нього почитаю.В гуглі вибрала зображення. :d23:Одним словом тут таке повивалювалось.:girl_blush2: Вуйко явно дав маху.:girl_haha:Весела штука інтернет. Сім'я не сім'я,а поржати можна.:girl_wink: