Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Sertce, 19 Квітень 2011.

  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    повірте, це не показник. Я всюди герміонка, всі пошти, скайп, соцмережі...але гугл за цим запитом точно не мої фото видасть. Навіть якщо напишу свої реальні ПІП, то зі всіх картинок - лише одне моє фото. Так що не судіть з того що знайли про людину, треба часом і фільтрувати інфу. Я правда один раз маючи лише фото людини, знайшла дуже багато інфи про ту людину...але я на це потратила ой-йо скільки часу, бо інфа була ну дуже різношерстна і невідомо чому вірити.
     
  2. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Я його питала.А він:"Ну а шо такого?Тепер так всі живуть":girl_cool:
     
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    @Kayla , zк сама айтішниця, я вам от що скажу - не вигадуйте ровера. З нами айтішниками то погано працює. Можем гарненько все побачити (я про мотиви), і успішно морозитися. Чи прямо сказати людині що нецікаво. Тому моя вам порада - нагло запросіть на каву/пиво після роботи. Отак і скажіть: "А пішли-но на каву(пиво) ввечері?" І дивіться так лукаво. Буде йому цікаво - то погодиться. Можете сходити і в результаті розчаруватися потім в людині. А може відмовитися - і хоч облом, та вже не мучитимете себе.
     
    Останнє редагування: 19 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Galunja

    Galunja New Member

    привіт дівочки))) і як вирішилася, та твоя справа з чоловіком??
    --- дописи об"єднано, 21 Травень 2017 ---
    запросила його на побачення?
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    оо, я згідна з Рудою Лисицею, запросіть і будете знати варта чи ні
     
  6. Galunja

    Galunja New Member

    привіт )) давно з тобою не спілкувалася))ти знаєш, що ще було?? я заспокоїлася і все помалу втерлаося, а десь буквально через два тижні він телефонує до мене і каже , чи я на нього не ображена, бо я йому написала смс тоді ще... а далі ще смішне: каже що буде на тижні неподалік від мене і хоче , щоб ми побачилися.. і я сказала, що я вдома.. і він каже я наберу тобі на тижні ... і все... і пропав далі........... аж до сьогодні(( так сиджу і думаю, що дуру знайшов, чи перевіряв мене?? але до тепер мовчить, заходить на мою сторінку в соц мережі , дивисться мої фото і мовчить(( :girl_bye2:нема що сказати..
    --- дописи об"єднано, 9 Червень 2017 ---
    та знаєш, тепер я це так не сприймаю болісно як тоді.......... після цього мала ще спілкування і повір коли порівняти то небо і земля)) .. просто дивина якась з логікою чоловіків, тим більше вже немолодого віку
     
  7. Oksinka

    Oksinka миється в бані

    За те, що через спілкування в соц мережах, людям простіше відкритится. А проти те, що не знаєш може він маньяк якийсь
     
  8. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Так є ризик.Виходжу з того положення просто:зустрічаюсь лише вдень,сутеніє і я додому:girl_bye:.Чоловіки тепер взагалі стали "гнилі" до залицянь.Даєш?А не даєш,то друга дасть:girl_in_dreams:.Дибільна логіка.Життя надто коротке,щоб витрачати його на дурнів :girl_wink:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Galunja

    Galunja New Member

    так, ви праві) але нащо травити душу іншій людині якщо ти навіть близько не маєш на умі з нею спілкуватися..і що далі пише, тепер не знає як зачепити, то каже що образився на мене, бо я його заблокувала в мережі .. капец якийсь
     
  10. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    На ображених воду возять:d23:.Чоловік якому жінка справді подобається таке знайде спосіб завоювати жінку.Мені власне такі чоловіки імпонюють:girl_cool:.Я також заблоковувала,а він іншу сторінку відкрив бо сказав не любить телиць які одразу здаються:angel::beach:.От нагнав собі апетиту:laugh1:.Тепер стільки можливостей знайти людину,що було б лише бажання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Це правда, але це не означає, що саме цей чоловік підходить. В мене колись була історія, що хлопець знайшов мене у соцмережі знаючи лише моє ім'я (без прізвища). Ви уявіть собі скільки в одному місті може проживати дівчат з дуже навіть поширеним ім'ям?))Ото настирність:girl_crazy:Але він мені не підходив взагалі, тому історія не мала продовження))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Alina Aleks

    Alina Aleks New Member

    Привіт, дівчатка! Час від часу читала форум, але зареєстрована не була. Ось вирішила розказати свою історію і запитатись поради.
    Була у стосунках 5 років + 2 роки шлюбу. Він зрадив поки я його чекала з військової служби, лишалось місяць служити. Сказав, що полюбив іншу. Розлучилась.
    Намагалась знайомити з хлопцями онлайн, оскільки рідко десь ходжу, не люблю усілякі гучні туси та вечірки. Попадались різні, але нормального жодного. Усі, кому я казала за спілкування на сайті знайомств, називали або дурою, або взагалі шлюхою. Але ж просто хочеться знайти гарного хлопця і бути щасливою! На жаль, складається таке враження, що нормальних уже розібрали...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Не звертайте уваги хто що говорить, ось тут в темі писали, що познайомились зі своїми коханими по інтернету ))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Ті, хто таке каже, не йдуть в ногу з часом...
    В наш час це нормально. І більше вам скажу, маю знайомих, які знайшли свою долю саме таким чином.
    І я також до них належу.

    У мережі, як і у житті, трапляються різні люди. У мене також були сумніви та відчай... Це нормально.
    Якраз під час конкретного відчаю мені написав мій чоловік теперішній і ше й на сайті, з якого я думала видалятись (була зареєстрована на 3 здається), бо був малообіцяючий.

    Не падайте духом! Вірте! Йдіть до своєї цілі!
    Якщо ви щось робите для свого щастя - ви його варті!

    П.С. Але спершу треба обов'язково розібратися в собі, щоб не наступити на ті ж граблі. Визначити для себе яку саме людину прагнете знайти (написати повний психологічний портрет, зовнішній теж можна).
    Навчитись почуватись гармонійно тут і зараз, просто на самоті з собою.
     
    Останнє редагування: 26 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  15. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    А на якому сайті?:girl_smile:
    --- дописи об"єднано, 26 Липень 2017 ---
    А на якому саме сайті?:girl_flirt:
     
  16. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    На жаль, там основний контингент саме таких. В основному через найнятих ботів, які пишуть чоловікам від імені повій і пропонують інтим-послуги. Тому й уявлення про дівчат, які на таких сайтах зарєстровані, відповідне. Не будеш же кожному доводити, що "я не така". Сама була зареєстрована. І спочатку щиро дивувалась, чого це мене, дівчину з самими серйозними намірами, сприймають, як легко доступну дівку. А хлопці у відповідь дивувались - якщо я не по цих справах, то нащо я взагалі на сайті знайомств сиджу. З купи переписок і знайомств, перенесених з монітору в реальне життя, не зустріла там жодного нормального. Можливо, в когось є успішний досвід на подібних сайтах і навіть міцна сім"я. Але у мене з тими сайтами не склалось.

    Знайомтеся у соцмережах. Підпишіться на цікаві вам спільноти і активно коментуйте там пости. Не бійтеся вступати у дискусії. Можливо, якомусь чоловікові сподобається хід ваших думок. Потім - переписка у приватних повідомленнях, телефонні розмови. І на момент зустрічі ви вже знаєте один одного дуже добре. Принаймні точно розумієте, чи підходите один одному. Ну, а при зустрічі уже всі крапки над і можна розставити - спільне проживання, шлюб і так далі.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  17. Galunja

    Galunja New Member

    На жаль, складається таке враження, що нормальних уже розібрали...[/QUOTE]
    я про те саме, коли знайомишся ніби непоганий, спілкуєшся , а коли приходить час , щоб побачитися, то відразу бачиш якісь його мінуси... і все відміняєш , в мене так вже багато разів було((Але я вірю, і ти вір , що наше ще десь є.. і ходить також так само нас шукає))
     
  18. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    От на якому чоловіка зустріла дотепер точно не пам'ятаю( Здається "Ukr dates" або щось схоже (точно були букви "Ukr").
    А ще була зареєстрована на: Мамбі, пізніше з'явилось Badoo.
    Ну і додатки у вк (2012 рік) Совпад, фб (не пам'ятаю назви).

    Загалом "на каву" ходила я багатенько - не менше 10 разів.
    Найрезультативнішим по кількості зустрічей був Мамба.
    Зустрічала там часом дуже адекватних і хороших хлопців - просто не було відчуття мого...

    Той, на якому чоловіка, зустріла позиціонував себе як сайт для пошуку іноземців.
    До того мені лише іноземці там писали, то я прибалділа коли українця побачила. Чоловік казав, що він реєструвався не як іноземець і на іншому сайті - мабуть там якась спільна база даних у кількох сайтів... Там ще потрібно платити за переписку...

    Поділюсь з вами своїми основними правилами поведінки на таких сайтах:
    - Неадекватів ігнорити одразу
    - Першій не писати (ну хіба би вже розривало на часті)
    - Спочатку переписка хоча б декілька днів (по ній часто видно чи є на кого витрачати час)
    - По можливості перевести спілкування у соцмережу (переважно ті, кому є що приховувати так не захочуть)
    - Одразу показати, що ви тут з серйозними намірами
    - Не виставляти звабливі фото

    Питайте, якщо щось )
    Буду рада допомогти!
    Бажаю всім зустріти того єдиного!
    П.С. Психологічний та зовнішній портрет - не фігня!
     
    Останнє редагування: 28 Липень 2017
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 2
  19. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Мені найбільше імпонувало.Але тепер хочуть особисте підтвердження фото і не пускає мене на сайт.В мене звичайний телефон.Зустріла там хлопця одного.Наче адекватний але там і ботів багато.
    --- дописи об"єднано, 27 Липень 2017 ---
    Щось мені зразу не сподобалось.
    --- дописи об"єднано, 27 Липень 2017 ---
    Правила в мене такі ж.Ніколи не розуміла для чого в інтернеті задницю виставляти:girl_cool:
     
  20. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Ну якщо ми вже залізли в ту тему.Як Ви відрізняєте чи то не бот,чи ще якась радість?:girl_devil:Для прикладу:одне "чудо" телефонує кожен день,а як пише,то по 7-10 разів повторює той самий текст.Бачу що не копіює його,а саме набирає.