Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Sertce, 19 Квітень 2011.

  1. iragonzales

    iragonzales В декреті

  2. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Жах!((

    Але подумайте самі: йому 26, їй 38.
    Побачення було близько опівночі...
    Не розумію яка жінка могла на таке "купитись".

    Звичайно, що ризики є завжди.
    Знайомство в реалі від того не рятує(
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Він був судимий тюрми боявся як вогню.А вона почала погрожувати поліцією....Два не розумію, де вона мала ночувати.
     
  4. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Я з своїм чоловіком познайомилася саме через інтернет . Колись, будучи на морі, я познайомилася із однією хорошою дівчиною, чоловік якої на той час перебував за кордоном на роботі. Ми зтоваришувалися, бачилися час від часу, хоч і родом з різних міст. І от, коли коліжанка вибралася в гості до чоловіка , приїхала туди, вона познайомилася з хлопчиною який спільно винаймав житло з її чоловіком. Якось, в моєї коліжанки під час розмови зі мною по скайпі розрядився ноут. Зарядка була в кімнаті, де спала мала дитина, вона не хотіла її турбувати, аби не розбудити, тому запиталася в того хлопчини, чи може вона порозмовляти з його ноута зі мною. Він погодився)) ось так я і опинилася в друзях свого майбутнього чоловіка )))) правда, ми спочатку навіть і не пам'ятали одне про одного, аж раптом, через декілька місяців він сам мені почав писати... Спочатку, ми спілкувалися певний час лише переписками, згодом перейшли на скайп ... Буквально, за декілька місяців, я закохалася в свого чоловіка навіть не бачивши його ще ні разу в живу )) Ось так ми по інтернеті і зблизилися. Через декілька місяців, після інтернет-скайп знайомства, ми вперше зустрілися і одразу зрозуміли, що будемо продовжувати свій життєвий шлях вже разом ))
     
    Останнє редагування: 18 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  5. Spring Melos

    Spring Melos Member

    Моя думка що з того не може нічого серйозного вийти,але ж бувать і випадки, що жінки знайомлятся, і виходять потім заміж.Знаю одну свою знайому,це можна сказати моя колежанка по переписці ,яка живе в Білорусії,то вона познайомилася,по інтернету на одному сайті знайомств,з хлопцем з яким тепер разом живе, вже два роки, і він планує на ній одружуватись.А з власного досвіду можу сказати, що знайомилася вже пару разів по газетах,і по інтернеті на сайтах знайомств,і нічого серйозного з цього в мене не вийшло,писали одні або помішанні на сексі, або хворі на голову...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я познайомилась з чоловіком в Інтернеті. Вже 10 років разом, двоє діток.
    І в цій темі багато позитивних прикладів.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я от часто читаю, чую ніби в Інтернеті, зокрема на сайтах знайомств, сидять одні придурки і збоченці. Завжди дивувало мене оте кліше, тим більше я сама десь рік розважалася на такому сайті. А що? Весело, тобі 20, поставила кльову фотку, добу не заходила і вже назбиралось пів сотні повідомлень))) різних. Придурки і збоченці теж були, ігнор повний. Нічого серйозного не було, ну і я ,канєшно, всім казала, що не чекаю нічого серйозного, ну але в глибині душі ясне діло чекала на джек-пот. І вичекала))) В абсолютно неочікуваний для себе момент і спосіб.
    Тобто веду до того, що досвід на отих специфічних сайтах в мене позитивний, легкий, веселий.
    Цього року думали там куму женити. Кума красуня, ефектна така. Зареєструвались , ждьом... Ах ти ж йоханий бабай! Як налетіло отих придурків, збоченців, арабів і т. д. Шукаєш, на 200 сотні анкет одна нормальна і то з натяжкою....
    Оце думаю обміліла сфера знайомств, все скотилося до банальний пошуків сексу. А так же кльово було.
    Потім змінила вікову категорію на 20-25! Дівки!!!!!! Та всьо кльово! І контингент нормальний, і тих що розказують " та ми з жінкою вже давно не живемо, не розводимся бо малого шкода" взагалі нема!
    Так що все з тими сайтами Ок . Головне вчасно ними скористатись :girl_wink:
     
    Останнє редагування: 18 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Spring Melos

    Spring Melos Member

    То може просто вам так повезло,я також спочатку прикаловалась,розважалась писала тим хлопам різне і вони мені,але потім мені то надоїло,тому що як ви, хотіла когось там серйозного знайти,але можливо ще б і не видяляла своєї анкети ,якби мені один придурок не зіпсув аж так настрою, тому що обізвав мене дурою, що я стара діва, і що перебираю мужиками що тут нікого серйозного не знайду, що тут тільки можна познайомитися для інтиму,короче понаписував мені всякої хірні,і я його післала куда подальше і більше на ті сайти не рипаюся.Та мені також писали і араби і грузини і.т.д.,і різної вікової категорії від 18-60 років, хоча я ясно написала, що шукаю хлопця від 30-35 років.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Значить не настільки сильне було бажання, якщо слова якогось там лівого чувака вас збили з цілі. А шо такі хами можуть ще написати, якщо ви не ведетеся на такого "крутого перця"? Є і такі психотипи "не можу добитись, то хоч нахамлю". Ваша позиція виглядає ніби: мене образили, значить зараз видалюсь з сайту і сховаюсь від всього. А насправді ви зробили -1 крок до своєї цілі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Spring Melos

    Spring Melos Member

    Мене легко образити,я просто зрозуміла що ті сайти і газети це не моє,я там не знайду нікого серйозного.Розкажу свою історію але це може і не по темі,але я так познайомилася по абонентській скринці з розлученим чоловіком, в якого був син від колишньї дружини,і з ним зустрічалася два роки, і він мені казав що буде одружуватись зі мною,но коли я завагітніла від нього він мені сказав робити що собі хочу, він як то кажуть "умиває руки", короче мене покинув, і я з того всього почала пити алкоголь, і дитина народилася мертвою...Ті сайти,газети,абон.скриньки, я зрозуміла не моя ціль,треба десь якісь інші шляхи шукати, щоб познайомитися але не знаю які...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  11. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Співчуваю, що у вас так сталось.
    Але знайомство в реалі від такої ситуації не врятує, якщо не вміти розгледіти таких типів.
    Звичайно, зі сторони легше говорити, ніж бути в тій ситуації.

    Тут принцип який - в реалі немає особливо достойного кола знайомих чоловічої статі, значить треба це компенсувати.
    Комусь підходять варіанти: хтось познайомить, клуби по інтересах (типу танці, спорт), дискотеки, авось колись на вулиці підійде "принц" або постукає у вікно...
    Як на мене, інтернет - хороша альтернатива. Там легше і швидше фільтрувати кандидатів.
    Окрім того, зараз з розвитком соцмереж набагато легше скласти перше враження про людину.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  12. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Для настрою [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 2
  13. Spring Melos

    Spring Melos Member

    Дякую.Та я і на дискотеках також знайомилася, і на вулиці на лавочках в парках сиділа, чи на стометровці,я вже все це перейшла.А моя двойорідна сестра так і не взнала з яким вона типом зустрічалася 1.6 року, він їй лапшу на вуха вішав що її любить,а потім вона взнала від своїх знайомих, що він одружений і має сина.І хоч любила його вже, але мусіла кидати, тому що роль коханки її не влаштовувала,та і він їй потім сам розповів, що таких як вона в нього багато, і жінка знає що він їй зраджує,але живе з ним ради сина...А познайомилася вона з ним в одній соц.мережі.Так що то важко щось про людину сказати,він може так придурятися, так гарно грати роль, бути таким професійним актором як в фільмі.Це треба мати ще щастя, познайомитися з нормальним мужчиною в соц мережах,не кожному везе.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  14. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Ну не знаю...
    Як мінімум тут мало б насторожити: не запрошує до себе вгості (бо там жінка з дитиною), не знайомить з батьками та друзями, рідко дзвонить, щось не договорює...
    Думаю, таке можна виявити максимум за пару місяців знайомства.
    Ну не вірю я шо чувак за 1,6 роки ні разу не проколеться!
    Наприклад, жінка ні разу не подзвонить "не в той момент". Таємне завжди стає явним.
    Тим більше якщо "таких як вона в нього багато", то він не міг нормально час приділяти.

    Ясно шо голову треба включати, особливо на початку знайомства, аналізувати, не ідеалізувати.
    Якщо одразу видно, шо є підводне каміння - треба лишатись ровера.

    Скажу вам так, в будь-чому можна шукати мінуси і відговорки, а можна можливості. І що самі захочете - те і знайдете.
    Щастя вам!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Spring Melos

    Spring Melos Member

    Та вона і догадувалась,що тут щось не так, що в вихідні в суботу і в неділю він її не пропонував зустрічей, а тільки в будні дні,та і я їй не раз говорила щоб вона його запитала чи в нього хтось є,чи він може одружений, але вона не хотіла мене слухати, а завжди казала -"Та що ти таке Галька дурне говориш, немає в нього нікого"...Аж потім сама все взнала і переконалася.А на рахунок паспорта це гарна ідея,але є такі що тих паспортів можуть мати декілька(звичайно що підроблених).А познайомилася вона тоді коли вже розчарувалася в тих мужчинах, які їй розбивали серце і душу,і казала що вже ніколи не вийде заміж, і нікого нормального не знайде.Познайомилася вона в своєї колежанки на дні народженню,з своїм чоловіком з яким тепер живе в Німеччині(він наполовину росіянин, а наполовину німець) Але в неї не все так гладко, як вона собі хотіла, і мріяла,не почуває себе щасливою жінкою.Хоч все має, всім забезпечена,і красивий будинок, і два автомобілі,і дітей,але жіночого щастя не має...І мені її жаль,але це її доля була така, її життя.Вона була моєю не тільки сестрою, а найкращою подругою, з якою я дружила 10 років.
     
    Останнє редагування: 19 Вересень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. Spring Melos

    Spring Melos Member

    Та вона і догадувалась що тут щось не так,що в вихідні він їй не пропунував зустрічей,та і я її багато разів казала, щоб його запитала чи він когось ще крім неї має,але вона не хотіла навіть мене слухати,аж сама все не взнала.От іменно що жінка його пару разів якраз і дзвонила не в той момент,але він ніколи не відповідав на її дзвінки,а казав моїй сестрі що це його друг дзвоне...Короче маскувався як міг,але шило з мішка все одно вийшло.Як на мене то я б за пару зустрічей догадалася що тут щось не так, і кидала би такого кавалера.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    А на якому саме сайті познайомились?
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    ну не знаю...важко таки не помітити "одруженість" чоловіка, та ще й за стільки часу. А якщо з батьками/друзями не знайомив, тримався відсторонено, в людних місцях не гуляв з нею, і т.д., та ще купа "нюансів", то це мало відразу насторожити, а тягнутися стільки часу. Сумно(, не можна бути такою наївною, не можна приймати бажане за дійсність, як би нам того не хотілося...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2