Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Sertce, 19 Квітень 2011.

  1. Spring Melos

    Spring Melos Member

    Але може вона десь там в глибині душі це все знала, але розум відмовлявся вірити ,я так думаю,тому що любила його і надіялася на щось.Але потім сама випадково, через його друзів дізналася, що він одружений.І як би їй боляче не було, але мусіла його кидати...
     
  2. Poppet

    Poppet Member

    Кілька днів тому прочитала цей допис і від того часу не дає він мене спокою.
    Не так давно познайомилася я через інтернет з хлопчиною і наче все ок, (переписуємося протягом всього дня, і зустрічаємось не тільки по буднях чи до конкретної години, і вдома у нього була (ознак дівчини не помітила)), але на тому сайті, де ми познайомилися, фотки міняє ледь не кожні три дня..... тому сиджу і думаю, якщо його все влаштовує, то якого біса він то робить?!?, а як ні, то навіщо мені писати з ранку до ночі, пропонувати зустрітися.....

    Тому пропоную писати про такі випадки, з описом "підкату", іменами, може навіть з посиланнями на сайти і номерами телефонів...
    Оскільки (навіть не хочеться ЦЕ назвати ЧОЛОВІКОМ) особина чоловічого роду знайшовши наївну дівчину навішає з три короба, а як його розкриють, піде далі "покоряти" нові горизонти лишаючи по собі розбиті серця. При тому, підозрюю, не міняючи методів/тактик і навіть слів (а для чого напрягатися, якщо і так ведуться). Може хоч на одну-дві розчаровані дівчини стане менше.
    Я розумію, що не кожному хочеться зізнаватися, але своє ім'я писати не обов'язково, можна трохи прославити тільки козла)))
     
    Останнє редагування: 22 Вересень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    А сенс тоді писати з іменами, фото і так далі? Ви напишете один його аккаунт, а він ще з десяток собі зробить інакших - ви й знати не будете.

    До речі, а ви не пробували отак прямо його спитати "якого біса він то робить?!?"
     
  4. Poppet

    Poppet Member

    Ще ні, якось налаштуватися на сварливу ноту не можу)) та й цікаво чим то все закінчиться)

    Ім'я можна вказати інше, а от з фото може спрацювати, навряд чи хтось наважиться виставляти чуже фото і домовлятися про зустріч при тому.
    На сайті , наприклад є якась там верифікація чи щось у тому роді, треба зробити (а не завантажити) фото + картинки завантажити як своє фото не дає, тільки реальні фото.... тому багато профілів не створиш))))

    Можливо, ідея й дурна, але якось обідно читати багато однотипних історій.
    Таке враження наче ми якісь дурніші за чоловіків, що нас можна "розводити"((
     
    Останнє редагування: 22 Вересень 2017
  5. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    А, ну тоді, мабуть, спрацює. Я не знала про таку верифікацію.

    Деякі дівчата теж хлопців розводять на "поїсти-погуляти". Звідси й хибні враження про більшість дівчат як про "меркантильних стерв". Спробуй доведи, що ти хочеш в кафе не щоб на гроші розкрутити, а щоб банально чаю випити, бо змерзла.

    Якщо він фото постійно оновлює, може, просто нарцис? Себе дуже любить і ніяк натішитись не може? Або селфоман? =) У мене є кілька знайомих дівчат, які щодня фоткаються і викладають на сторінку.
     
  6. Poppet

    Poppet Member

    На любителя селфі не схожий, та й змінює, всього лише головне фото (з трьох що уже були, нових не завантажує).
    На нарциса також не схожий, з вигляду звичайний хлопець , доволі симпатичний, щоправда:girl_blush2:

    я давно уже не зустрічала хлопців, які запрошують просто погуляти по парку..... усі попадалися, що самі перші питали у який заклад підемо))
     
  7. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Poppet нічого дивного, Ви повинні лише правильно считувати інформацію і робити висновки. Те що хлопець ще активно перебуває на сайті знайомств, означає лише, що він ще перебуває в пошуку. І ваша кандидатура для нього не є остаточна, або він взагалі не планує будувати жодних серйозних стосунків. Він вже вам в коханні і вірності не божився?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Poppet

    Poppet Member

  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ой, та ладно. Скільки він на тому сайті зареєстрований? Скільки в нього там пен френдів? Скільки часу ви знайомі? Та і скільки йому років?
    @Poppet ви дивіться по тому як він себе поводить оффлайн, якщо все буде ок то через трошки самі запропонуєте закрити акаунти на таких сайтах, тоді й видно буде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Poppet

    Poppet Member

    про вік і тривалість знайомства писала вище, а про перші два питання.... навіть не знаю що це)))))
     
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    не так давно - то для кожного своя величина. перші два питання вели до того,що якщо він давно прописаний на тому сайті, то швидше за все має там товаришів по переписці, тобто товаришок))), з якими не плануються зустрічі, але до спілкування звиклось.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Оба на, а я вважала, що це нормально і по парках водять хіба бідні студенти, які ще не працюють) А як мужчина не може заробити грошей чи просто не хоче тратитись, щоб повести дівчину на банальний чай/каву і десерт, то перепрошую, але це таки жлоб. Більшість дівчат нічого надзвичайного не вимагають.
     
    Останнє редагування: 23 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  13. iragonzales

    iragonzales В декреті

    То Ви знаєте, на що йдете. Мабуть чоловік ближчим часом не планує впітатися в зобов`язання, бо йому то не потрібно, тому активно світиться на сайті знайомств. Тобто нічого серйозного. Коли то Вас влаштовує, то вперед. Але судяче з вашого роздратування ймовірно ні. Тоді не лізте туди , де попечетеся. Максимум , що можу порадити не спішіть стрибати з ним в гречку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ну тут ще залежить від того , в яку пору року почати зустрічатися, і як часто:) Якщо на вулиці ще тепло, то можна і парками прогулятися, поїсти морозиво на лавочці, піти на Високий Замок. І якщо кожен день бачитися, то щоденні походити в кафе можуть таки трохи розорити хлопця:) Ну а якщо раз на тиждень взимку зустрітися, то тоді звісно парк з морозивом відпадає)
    Може він теж на то розраховував. Або побачив, що ви не сильно серйозно налаштовані
     
    Останнє редагування: 23 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Poppet

    Poppet Member

    Я попередила, що . Сприйняв адекватно))

    Я замітила, що якщо у чоловіка до 30 не було хоч одних більш-менш серйозних стосунків, то вони або нарциси або ще якісь бзіки у них. А якщо ще й забезпечений то все це множиться на 10....
    Ну не про всіх, звісно але кількох таких знаю.
     
    Останнє редагування: 23 Вересень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Poppet

    Poppet Member

    Не спішу питати, бо не хочу відкривати, що заходжу на той сайт.
    Якщо запитаю, то доведеться зізнатися, що заходила подивитися чи він й досі там((
     
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Poppet ви,звичайно, придивляйтесь, пильнуйте, але я не думаю, що його активна присутність на сайті є аж таким приводом до переживань. Вас це дратує, мене б також дратувало. Але йому 30, досвід є всякий-різний думаю. А ви знайомі лиш місяць. Людина придивляється, оцінює і невпевнена в вас і своїх почуттях,що дуже і дуже нормально. А ще багато сайтів знайомств зараз прив`язані до соціальних мереж, знаю, що людям які в тіндері знайомляться зручніше спілкуватись в фейсбуці і т.д. все не проконтролюєте.
    Ну і ви самі не можете наважитись з ним про це поговорити, бо відчуваєте, що ще не вправі про таке просити. От коли настане доречний момент тоді і поговорите
     
  18. Poppet

    Poppet Member

    Ви цілком праві, я це розумію і не хочу все контролювати, якщо б спочатку не зайшла з цікавості, то б і не переймалася, а от тепер знаю і прокинулась, очевидно, недовірлива жіноча сутність))
    та й не належу я, до дівчат, які після місяця переписок і побачень думають, що у них серйозні стосунки)
     
  19. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Та може ще бути, що він не тільки на одному сайті зареєстрований. Або видалиться з цього, а потім зареєструється на іншому.
    А як часто ви з ним бачитесь? Може то справді в нього там друзі тільки по переписці, а зустрічається тільки з вами?
    Хоч я колись теж зустрічалася з хлопцем з сайту. Я там не довго була, майже зразу видалилася, а він продовжував сидіти. Казав,що просто з друзями, з якими ніколи не побачиться, бо вони в інших містах живуть, просто спілкування. Знайомив мене зі своїми друзями, разом з моїми друзями зустрічали Новий Рік, потім запросив до себе день народження, де і з його мамою познайомилася. А після того дня народження написав, що не планував по гостях ходити , а хотів просто погуляти , чи разом десь поїхати. Ну трохи смішно з того було, трохи обідно. Потім прікалувалась, що він напевно чекав до дня народження, щоб подарунок ще отримати, а вже потім сказати, що не хоче в гості ходити:)) Ну на сайті він продовжував сидіти (теж заходила дивилася), та ще почав в соц. мережі (він був в мене в друзях) масово дівчат до друзів додавати. Я його з друзів видалила, а через 2 місяці познайомилася з своїм чоловіком. Теж до речі через інтернет, але вже не через сайт знайомств. А там той підозрюю ще досі сидить на сайті:))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Poppet поміняйте і своє фото, а через тиждень ще раз:girl_smile: а як запитає, то скажіть правду, але в жартівливій формі, без притикань і напрягань
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1