Зовнішній вигляд взимку:-)

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем ratiana, 28 Листопад 2010.

  1. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Я готувалась до цього кроку років 6, але вперше занурювання мало здійснитись саме на Водохреща, тішила себе,що саме ТОДІ ніколи нічого поганого не може статись.Але...Жіночий організм така передбачувана штука,особливо те, що передбачається щомісяця)і я їздила на це свято з чоловіком і моєю мамою(яка теж занурювалась)із заздрістю подаючи їм рушники і допомагаючи швиденько одягатись)А цього року мені повезло)ЦЕ так захоплююче,нє,це такий скажений "пріход",як кажуть наркомани,що я повторила знову,з надією,що ці вихідні також пройдуть в такому ритмі)Дуже хочеться,відчуття якісь такі дивні,спокій і блаженство)
    По темі:якщо по зручності,легкості і теплоті найбільше подобається легка (по вазі) куртка.Порівнювала з теплим плащем, пальто,кожухом і шубкою. Так, моя статистика підтверджує, що в цьому сезоні найбільш ходовими були у мене саме куртки).Хоча сезон ще тільки в самому розпалі)
     
    Останнє редагування: 26 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Щоб візуально видовжити ноги, треба взуття з брюками підібрати одного кольору (десь читала про це), сама так ношу, ботинки кольору хакі і брюки приблизно такі ж. Так і з ботфортами - просто штани (чи колготи) повинні бути в один колір
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Так, угги дуже тепленькі, але хочуть сухої зими) а в нас кілька днів морозів, а потім відлига, дощі і т. п..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    я щось уггі не дуже люблю, розмір ноги не маленький, а в них нога ще більша здається
     
  5. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А я собі купила Уггі,хоча колись була впевнена ,що не одіну їх,бо виглядають громезними.Але купила досить акуратні не такі,як валянки широкі)) і хочу сказати,що вони дуже зручні і теплі.Тепер всю зиму з них не вилажу:girl_crazy:
    --- дописи об"єднано, 28 Січень 2016 ---
    Я така ж сама вічно жену,але що на низькому ,що на каблуках всеріно.Тому якщо десь на роботу чи по справах стараюсь одягати на низькому,бо не уявляю,як я буду виглядати на каблуках і в погоні)))))))Ото веселуха для людей би була:girl_haha::girl_crazy:Тому каблуки тільки на здибанки:girl_spruce_up:
     
    Останнє редагування: 28 Січень 2016
  6. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    взагалі не люблю зиму за те, що ходиш в важкому одязі, так це набридає, гаптувати на себе, тіло не дихає:girl_nea:
     
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ну, я не знаю, я файно ходжу на каблЮку і бігаю тоже.:girl_crazy: А взагалі в ідеалі для мене в зимовому взутті- це платформа, тільки шось я бачу вона не конче прижилася в зимових моделях взуття цього сезону.
    Деколи навіть буває, що в низькому взутті в мене таке відчуття, що падаю назад))) і через це буває трохи не комфортно, але ходжу звичайно як в високому, так і в низькому, бо не всюди на пцасах)) умісно ходити.)
    А щодо каблука то раз- це має бути стійкий, зручний каблук, не такий шо стаєш і нога ходить в різні сорони. два- чоботи не низькі зимові мають мати не слизьку підошву і три- кожен ходить так, як йому комфортно і це ключове.:)

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Клас!От в таких супер ходити,вони і зручні,стійкі і водночас на каблуку)
     
  9. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    я в минулому році купила в Міратоні такі чобітки на нат хутру всього 950 грн, дуже гарні, задоволена, дуже жаль, що такі ціни тепер можна тільки згадувати
     
  10. Ziben

    Ziben :)

    зараз є величезний вибір легеньких, але теплих курток/плащиків. головне правильно підібрати одяг, при сильних морозах мені зручно в термобілизні (в т.ч. термошкарпетки), зверху легкий одяг+тепла, але
    як згадаю своє старе зимове пальто... фууу, одягала і почувалась як в бушлаті
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    судячи по прогнозу погоди, до нас наближається весна:) може скоро можна буде і на легший одяг перейти:)
     
  12. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Я ходжу в дублянці короткій (на блузку), на вулиці холодно, на роботі дуже жарко. Термобілизна не підійде ніяк(
     
  13. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    я вже не дочекаюся))
     
  14. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    От і я люблю зручний і легкий одяг взимку.Моя мама колись мала таку дублянку,що якби на мене в дитинстві впала то придушила би):girl_crazy:Зато тепла дуже.Хоча зараз навчились гарно виправляти і дублянки легесенькі і теплі при цьому)
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В мене така була в студентські роки. Аж плечі від неї боліли, коли ходила довго:wacko: Дай Бог здоров'я тому, хто легкі пуховики придумав:girl_yes2: Я цього року перейшла на зручні черевики і коротку куртку:girl_claping:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    От і для мене взимку це найкращий варіант,тепло і зручно)
     
  17. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    я щось пуховики не поважаю, ті, що подобаються, дуже дорогі, а дешеві - подушка подушкою
     
  18. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    по великому рахунку, то на зиму згодилося б мати й шубку і пуховик і дублянку, погода в нас різна, зима довга))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Звичайно я підтримую, але залежно де, кому, і скільки ходити?
     
  20. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Від шубки я б теж не відмовилась)Але дивлячись на ціни дуже не розженешся.:girl_in_dreams:А аби що,не хочеться.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1