Зрада чоловіка, що робити? (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем buhgaltersha, 26 Серпень 2014.

  1. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Продовження. Початок теми тут
    *********************************************************************************************
    робота над собою - це чудово
    тільки нащо жити з людиною, яка тебе не любить? ну яка в цьому логіка?
    я - завжди за примирення, але любити себе не змусиш
    як мама дівчинки, я думаю, що, якщо чоловік мою доньку любити не буде, то навіщо їй такий чоловік?
    щоб вона жила і знала, що некохана і немила??
    я не для цього її народжувала
    і не треба мені зять - заморський принц
    але щоб любив її - треба
     
    Останнє редагування модератором: 27 Серпень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Тобто є більше й менше зло?
    А щодо того, щоби пробачити, то мені направду цікаво, як потім відпускати дитину на побачення до людини, якій не вибачили. Можна заборонити, відгородити, радіти, якщо сам забуде й не буде з'являтися, але що як та дитина потім дорослою сама тата почне шукати. Образи на дитину за це не буде?
    Власне про це говорити зарано. За пару років буде видно, які саме наслідки з того всього, якщо зараз просто забути.
    Хоча я взагалі не знаю, про яке "просто забути" ви говорите. Зраду, з чийого боку вона не була, друзів, чоловіка чи ще когось, неможливо забути. Це така рада, рубці від якої лишаються. Тому "просто забути" неможливо, навіть якби дуже хотілося.
    То мене не питайтеся. Я не вважаю, що треба жити з людиною, якщо вона завдає шкоди здоров'ю, а слова можуть ранити сильніше за фізичні удари. У такому випадку варто пожити окремо.
    Я говорила про те, що не варто приймати поспішних рішень. А заява на розлучення мені особисто виглядає як маніфест, бажання щось вирвати із себе й десь викинути. Це все емоції. Поки вони не вляжуться, мудрих рішень не буде. А якщо робити щось, поки вони вирують, потім буде більше речей, які треба буде виправляти, отоді й може початися таке самопожирання, що й не снилося.
    Щодо любові, то про те, чи любить, чи ні взагалі рано говорити. І то стосується обох сторін. І він заплутався, і вона заплуталася, обоє в емоціях і в болі. Тому й варто зараз просто взяти паузу, просто побути зі собою, зализати рани, втихомиритися.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Я недавно почула, що колись в церкві вимагали вісім років перерви/вдовування (чи як то правильно сказати) перед тим як людина дозволить собі на нові відносини. Аргументувалось, що людина має взяти паузі від старого перед тим як будувати нове.:girl_in_dreams:

    Не знаю чи треба аж вісім років, але якийсь час то таки напевне вартує.:girl_wink:
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Буде. Моя колишня) свекруха заборонила сину запросити тата на весілля(то так один з випадків в їх житті), хоч він з ним спілкувався.

    Ого-го)))
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Та колись були дуже строгі правила. Напевне тому багато прикладів в літературі як не про злу вдову то про гулящу вдову. :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
  6. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Чогось в мене таке враження складається, що багато дописів мало б починатися з фрази "в ідеалі мало б бути так-то":) На жаль в житті далеко все не так ідеально, і, нажаль, не всі люди мають настільки глибокий і багатий духовний світ, аби переосмислювати життя. Зараз можна багато говорити про почуття, і що заради них варто робити/не робити. Але певно не варто осуджувати людей, котрі не бажають стратити все життя на "без надії сподіваюся".
    Ну і про поспішність рішень. От чомусь багатьох не дивує, коли люди одружуються через місяць знайомства і живуть довгі щасливі роки разом. Якщо Анті прийняла вже своє рішення не в стані афекту чи глибокої сліпої образи - то її право. І дитина тут ні при чому. Адже це ж не означає, що Анті заборонятиме спілкування із батьком - лиш би він сам того спілкування хотів.
    Є правило, котре стосується багатьох життєвих ситуацій - аби людина змінилася, вона сама має цього захотіти - хоча б трішечки. Якщо Анті не відчула цього його бажання, і її спроби вплинути на ситуацію завершилися невдало? Зрештою, навіть бачу таку перевагу - чоловік зараз побачить серйозний намір Анті розірвати шлюб, і можливо саме це підштовхне його до самоаналізу та потреби нарешті остаточно визначитися - чого і кого саме він хоче бачити поряд у своєму житті. Бо саме в випадку Анті то так виглядає, що чоловік каже, що любить іншу, а жінку думає тримати "при собі" як запасний аеродром.
     
  7. Anty

    Anty Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    дівчата, я чекала з розлученням до останнього. навіть, коли поверталась в рідне місто, то з думкою, шо чоловік до нас ще переїде.
    а він подзвонив і запитав: ти шо ше не подала на розвод? а шо тягнути?

    от пішла і подала. не хоче він шось виправляти, розумієте? таке буває :) не просить пробачення. радіє, шо закохався. ці вихідні з нею їздив на концерт ОЕ до Львова.
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    А чому він не подавав?
    Ті, кого таке не дивує, і щодо інших поспішних рішень не дивуються.
    Я і від одного відраджую, й від іншого.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Рятувати можна і треба тоді, коли є що рятувати. Коли обидвоє усвідомлюють, що припустилися помилки, і обидвоє роблять кроки назустріч один одному. Коли ж одна половина каже, що " яне люблю", " у мене є інша", "я не хочу бути з тобою", після чого забирається і йде сама із сім ї і в наступний період не з являється і не робить кроків до налагодження стосунків- що тоді рятувати? Те, чого немає? Як на мене, відпустити , зробити висновки і для себе ( досвід- цінна штука, хоч у шкода, що на своїх помилках) і просто жити далі з урахуванням вже власної роботи над власними пмилками. А далі життя саме розсудить.
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    От не розумію я того. Якісь подвійні стандарти. Якщо говоримо про жінку, то їй самоаналіз не потрібен, бо "не всі люди мають настільки глибокий і багатий духовний світ, аби переосмислювати життя", а якщо говоримо про чоловіка, то раптом чекаємо від нього самоаналізу. Чому так?
     
  11. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    мені здається, що якщо жінка вже подала на розлучення, то самоаналіз був. Може. не такий аж надто глибокий, але все таки "подумала головою".
    щоб в старості сказати дитині: "твоя мама мене лишила...", маю кілька прикладів саме такого розвитку сценарію.

    ---------- Додано в 20:46 ---------- Попередній допис був написаний в 20:44 ----------

    +100!!!
    Рятувати можна і ТРЕБА тоді, коли обидвоє цього хочуть. А не тоді, коли "тобі в писок плюють, а ти кажеш що то дощ". І не важливо хто зрадив, а хто зраджений.
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Якби я не знала масу випадків, де подавалося заяву без "думання головою", то би ніц не казала. Зрештою мова не про такий самоаналіз, про примирення зі собою.

    Аби тут зразу звинувачення не сипалися, поясню, чому пишу певні речі. Бувають різні сценарії, в певних речах сидять серйозні небезпеки для людини, а особливо для жінки. Якщо конкретного випадку не стосується, то добре. Тоді варто сприймати написане як плацебо - якщо не поможе, то хоч не пошкодить.

    Я вже мільйон разів писала, що біль зради - це не те, що легко пережити й забути.
    І ще тут дуже мудро зауважили, що подавати на розлучення завеликий тягар для жінки. Хай подає той, кому це треба, а не перекидає на жінку.
    Я теж маю, але вирішила того не озвучувати. Це така дуже конкретна шпилька, яка завжди влучить в слабке місце. Давати комусь у руки таку зброю - непродумано.
    А подавати заяву на розлучення, коли тобі кажуть: "ти шо ше не подала на розвод?" Можна і треба?
    І з огляду на це, знову ж таки виникає питання, чи був самоаналіз. Але самоаналіз, а не самокартання, самопожирання і т.п.
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    подання заяви на розлучення- це вже формальний факт "опосля". І якщо жінка дійсно її подає, то аж ніяк не під впливом того, що так сказав чоловік. А тому, що вона сама прийняла це рішення. По іншому, якби не було її власного рішення, то і не подавали би- чекала поки це зробить чоловік.

    пережити можна зраду. Але не відсутність стосунків як таких. Зрада - це теж лише факт. А те, що є після неї- це інше. Якщо після зради чоловік прийняв рішення бути поруч із дружиною- це одне. А коли після зради чоловік забирає речі і йде жити до іншої і до дружини аж ніяк не хоче повертатися- це вже не зрада, а нові стосунки.

    Інколи замість двох нещасних в одній сім ї може бути четверо щасливих у двох нових. Але це вже не просто зрада. Це- інше життя.

    п.с. Відпустити буває важче, ніж утримати.
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Я якось після допису про подання заяви почала писати без думки про чоловіка. Про нього вже наговорили багато. Тобто ситуація, яка є зараз, це жінка, зранена й зраджена жінка, якій треба жити далі. І не поспішати жити, а зупинитися, побачити себе, якою є, любити себе, якою є, а тоді вже далі рухатися.
    А щодо заяви, то згідна із дуже слушним зауваженням, яке прозвучало раніше в дописах, що це великий тягар для жінки.
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Також вважаю, що таки тягар. Хоч, коли під впливом емоцій (ЯК ВІН ТАК МІГ!!!) то біжиться до адвоката чи до суду з заявою на розлучення, малом ся не шпортає. Он тільки жінка не думає головою, особливо в ТАКИЙ період.
     
  16. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Для мене є, світ навколо не є поєднанням чорного і білого. А має ше багатсько різних кольорів. І так є менше зло, як от вкрасти палку ковбаси і більше зло, як от вбити людину.
    А при чому тут дитина, є роль чоловіка як власне чоловіка а є як батька. Як чоловік він повівся жалюгідно, але це не означає шо він є поганим батьком для дитини. Чоловіка сестра вже рік пісяля розлучення і досі свого колишнього не вибачила, бо він повівся як остання сволоч. Але, вона кожного тижня відпускає дитину до нього і ніколи не говорить про нього зле при малому. Як чоловік він виявився негідним, але як тато він хороший. Це різні суспільні ролі.
    Тут напевно варто сказати шо не зациклюватися, звичайно шо отак сісти і забути будь яку подію неможливо, але переступити і піти дальше цілком. І чесно я говорю з тим шо я це пережила, то не був чоловік, але то були дуже довгі стосунки з хлопцем. і я знаю шо означає оте переступити і піти дальше, я знаю шо це коли копиться копиться копиться, а потім отак хлюп і чаша терпіння перелилася і отак в один момент людина, яка ше вчора була дорога стає байдужою. От просто не відчуваєш до неї вже нічого, бо кількість образи в сумі вбила всі світлі почуття які були. Тому я розумію Анті, вона багато чекала і терпіла.
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Зло є зло. Інші кольори зла не стосуються.
    Якщо говорити про більше й менше зло, тоді виходить, що можна оправдати все, що заманеться. Бо ніби вбити людину й зло, але от допомогти їй померти, позбавити її страждань через убивство - це вже менше зло. Але результат і дія одна - вбивство.
    Багато залежить від мами, з якою дитина залишається. Не всі роблять однаковий вибір у таких ситуаціях. І тому пробачити тим більше треба буде, бо діти все відчувають.
     
  18. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Лілю, то був загальний приклад, коли не варто себе ламати і намагатись щось склеїти. Взагалі звичайно, що ми беремо шлюб і даємо обітницю і часом треба трохи змінитись, щось стерпіти і підстроїтись, але деколи це буває неможливо. Суспільство йде вперід і я вважаю, що ми живемо не в середні віки, коли любиш чи не любиш а терпиш того чоловіка, бо батьки домовились. І не говорю про якійсь образи, просто часом краще перегорнути цю сторінку і жити собі далі і не шукати в собі ніяких причин, бо їх може і не бути.
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Часами мені здається, що воно дуже регресує з тим своїм прогресом.

    ПС. Сорі за флудик. :girl_flag_of_truce:
     
  20. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    затаєні обрАзи перетворюються в серйозні хвороби.. дехто каже, що обрАзи, які люди несуть протягом багатьох років можуть як наслідок спричинювати онкологічні захворювання..

    вибачати корисно для власного ж здоровя.. вибачати то не те саме що повертати стосунки в те саме русло яке й було.. довіру не так легко відновити, а деколи й не потрібно.. але власне вибачити в душі - варто..
     
    Останнє редагування: 27 Серпень 2014