Зрада чоловіка, що робити? (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем buhgaltersha, 26 Серпень 2014.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @shokoladochka оте відчуття людини поряд- воно в нас людях присутнє завжди. І, як хтось від'їздить/покидає/помирає, ми відчуваємо подібне- втрату. Але в любому випадку дивитись потрібно в майбутнє, нове і прекрасне.
    І за два/три тиждні, місяць чи 3 місяці місце, яке займала людина в серці і житті не заповниш тим прекрасним. Просто треба йти, вперто йти не оглядаючись. Па'мять не зітреш але те, що відчувається в найгірші часи з часом притуплюється і вже немає при спогадах відчуттів- це просто спогад.
    Сил Вам і терпіння.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    І ще ...моя бабуся була двічі одружена і обидва рази терпіла зради. Одного лишила,розлучилася, а з другим те саме. Терпіла,розходилась , пробачала. І що?? Тепер купа хворіб і проблем. Це все безслідно не проходить. Нервова система не залізна. Зараз вже здоров'я не те, часом нервується винить нас,а по факту оті не здорові стосунки стали причиною її хворіб. То подумайте сто разів чи воно вам треба.Ви на свому і при свому.Бережіть себе і дитину і нів якому разі не приймайте його назад...

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @shokoladochka те,що він отак легко пішоов одразу до неї жити,то для вас має багато чого показати.. Він не вартий того, аби за ним сумувати. Ви моложа, я впевнена, що приваблива, на все свій час. Чим швидше відпустите з серця його, тим швидше буде місце , щоб впустити туди якесь справжнє, взаємне кохання. Воно вас обов'язково спіткає! Просто зараз важко звичайно, світ ніби зламався. Сил вам!
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Шоколадочко, ви самі себе доводите до ручки!!! Чого спілкуєтесь з ним по тел? Та йолкі палкі!!! Та розсердіться накінець то! Підійдіть до зеркала! Гляньте на дитину! Як? Як? Як? Він міг так вчинити з такими класними дівчатками? Киньте тарілку в стіну!!!
    Вийдіть з того коматозу!!! Чи вам вже й самій подобається роль великомучениці?
    Правильно дівчата пишуть! Прийшов до дитини? А ви з дому на годину! Не хочеться вам? Женіть себе в шию!!! Заставляйте!!! Розбудіть трохи злості в собі!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Подобається Подобається x 4
  5. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    бо оця всепрощальна терпеливість насторожує, таке враження, рано чи пізно щось мусить вибухнути. Неможливо так довго такі емоції в собі стримувати.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Leila

    Leila Well-Known Member

    Шоколадочка, чим ви тішитеся, тим що він вам звонить? Ви тільки подумайте що чоловік живе в іншої жінки!!! не сам.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 1
  7. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Та йой, тримає "хлоп" собі запасний варіант, та й по всьому. Бо, як не зростеться, то є куди вернутись. І на жаль Шоколадочка дає йому зрозуміти, що готова прийняти. І пішов він пробувати, авось там краще. А от якби того не робила, а дала зрозуміти, що якщо йде, то назавжди. Може б тоді він так не поступив. Хитрий жук, блін. Одні матюки...

    Тут, інше. Цікаво, як надовго вистарчить коханки, щоб відпускати його до вас кожного дня?
    Потерпить трохи, а далі вискажить своє фе. Та бо жодна жінца не захоче, щоб її пасія ходила/бачилась з колишньою кожен день (навіть під прикриттям дитини)
    І тут події розвитатись можуть по-різному:
    1: вона взбунтує, і чоловік перестане ходити до дитини так часто;
    2: він зрозуміє, що вона не ідеальна, і...

    Шоколадочко, дівчата добре радять, не плекайте надії. Зверніться до психолога, і почніть поважати себе.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Вийшов вірш)
    --- дописи об"єднано, 13 Липень 2016 ---
    Я теж думаю, що то дуже важливий момент. Якби хотів розібратись - жив би сам. А він виявився просто пристосованим, який шукає де йому зручно. Ви дали шанс, він не скористався, тому поізд має піти назавжди. І Ви то маєте зрозуміти та постановити собі за істину, і йому то твердо довести. Все! Тепер тільки нове життя, без слабаків і тюхтіів з минулого життя.
    Захоплююсь Вашим даром пробачати, то дійсно зараз велика рідкість. Але Бог дав нам ще й розум, і Ви мусите ним користуватись.
    Ну і він - батько, і відносно дитини Ви все правильно робите. Він має мати доньку, а донька - батька.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Шоколадочка, xочу написати вам щось у підтримку. Знаю, що вам зараз дуже і дуже тяжко. І легше стане не скоро, лиш час може полікувати. Але xочу написати ось таке: уявіть що ваша малеча зробила якусь капость, взяла до рота какашки, вона не розуміе, що це погано, а ви намагаетесь іі оберігти, бо розуміете, що це погано. Як буде поводитись ваша дитина - правильно, плакати і не слуxатись вас, але ви ж розуміете, що ви праві, бо бачите на пару кроків вперед. Так і зараз, от тільки ви - це дитина, а Бог ваша мама. Ви не можете зараз усвідомити, що е краще для вас, ви не бачите, що там вас у майбутньому, а Бог бачить, що от там за поворотом - коxання, взаеморозуміння, повага, тверде чоловіче плече, яке вам так потрібно. Так, ви зараз плачите (можливо, лише в середині, але вам ой, як боляче), ви не можете сприйняти розумом, що ось ця людина, яка була і ще е для вас усім світом зрадила вам і пішла геть. Для того, щоб це зрозуміти, потрібен час, зараз серце не здатне на це, бо у ньому велика рана. Це не ваша людина, йому не по дорозі з вами, але на вас чекае краще майбутне, і ви його знайдете, лиш тільки зможете відпустити з свого серця цей біль. Десь зовсім поряд е та людина, яка буде любити і вас, і вашу дитину, при чому любити саме таку вас, якою ви е. Не з умовами "причепурись, ти зараз негарна, ти мені такою не подобаешся", це все відмазки, коли людина не може відкрито в очі сказати "я тебе не люблю". Ви повинні виплакатись і прийняти все, що сталось, і зрозуміти - по-старому більше не буде, але це не біда, а навпаки лиш перемога. Бо жити з людиною, яка не любить - велика мука. Ви вартуете кращого, лиш тільки відпустіть старе. Пройде час і ви зрозуміете, що те, що було - це пекло, а те, що е - рай. Едине, ніxто не знае, скільки часу мусить пройти, щоб серце запоскоілось, може рік, може три роки, а може через пару місяців попустить. Постарайтесь зменшити будь-які розмови та зустрічі з чоловіком, бо це все лиш як сіль на рану. Постарайтесь все сприйняти як доконаний факт і йти далі... не надіятись на повернення, лиш іти далі - там за поворотом нове життя, як будете весь час озиратись на старе, то не замітите нове. Успіxу Вам, великого терпіння і витривалості, відволічіться від старого чим тільки можете, побільше будьте біля дочки, гуляйте, читайте, вишивайте, якось займіть себе, тільки щоб спогади не лізли у серце, мае пройти час і все буде добре, віддайте все у Божі руки, Бог нас дуже любить і лиш Він знае, що е краще для нас саме в цю мить.
     
    • Подобається Подобається x 21
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ви, знаєте, шоколадочка, довго не хотіла писати. Але все ж напишу -
    1. Ви сильна, розумна, гарна жінка, бо .... тут є багато варіантів, але для мене очевидно, що житло ваше, гроші ви заробити можете, то чого терпіти того мудака.
    2.Ви зараз хочете Його бо він вас не хоче. Це ж логічно, що ви в ролі покинутої жертви і це неприємно. Якби він сам приповз і просив пробачення, то ви би вже могли керувати ситуацією і вирішувати. І невідомо, чи би захотіли його назад.
    3. Він у вас - чмо, яких ще треба пошукати. Хочете ображайтеся, хочете ні. Прийде час і ви зрозумієте, що він просто МАНУПУЛЮЄ вами, вашими емоціями, почуттями і т.д. Ще може початися шантаж і т.д.
    4. Я розумію вас, як і кожна жінка. Все, що ми тут пишемо, то пишемо лише з бажання вам допомогти поглянути на то збоку. Повірте, в одну із найтемніших ночей, ви таки зрозумієте, що він вам не потрібен. Такий як зараз є. Звісно, ми не знаємо всю ситуацію у вас в сім'ї, але те, що ви пишете, не вкладається в жодні рамки.
    5. Подумайте, як би на вашому місці була ваша подруга близька, ваша сестра, чи звісно, не бажаю такого, але ваша доця. Що би ви їй порадили? Терпіти, надіятися?
    Чесно, все буде у вас добре! Не зразу, але буде йти час, ви все зрозумієте і побачите, що так і мало статися.
    ПС. Не ображайтеся на мій допис.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  11. Anty

    Anty Well-Known Member

    shokoladochka, мені дуже знайома ваша ситуація і я прекрасно розумію що ви зараз відчуваєте. мені вас шкода, як шкода зараз і себе тодішню, коли я надіялась ще бути з чоловіком, який давно був того не вартий. ви це все переживете і станете сильнішою. не дозволяйте чоловікові розглядати вас як запасний варіант, не шукайте йому виправдань, не звинувачуйте себе. якщо він вас не любить, то це така сама відповідальність його, як і ваша. горить тільки той вогонь, в який підкидають дрова. двоє.
    добре відноситься до доньки - чудово. підтримуйте їхній зв'язок, але не за рахунок своїх душевних сил. ви не зобов'язані вести розмови з тим, хто вас зрадив, хто зробив боляче і свідомо зробив вибір на користь іншої. скажіть йому прямо: ти хороший тато, я не проти твого спілкування з донечкою, але ти мені зробив дуже боляче. я хочу зробити паузу і не спілкуватись з тобою, розібратись в собі.
    ви повинні в цій бурі емоцій почути Себе. себе-Людину. не себе-маму, не себе-дружину, не себе-щолюдискажуть, а відрити своє Я. напевно до одруження у вас були якісь принципи, уявлення про сімейне життя, дівочі мрії... скажіть, та дівчина могла собі уявити, що хотітиме відновити відносини з тим, хто її зрадить?
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    це крапка..... навіть не кома. Будь-ласка полюбіть себе!!! Не давайте себе принижувати! Хай йде, відпустіть і покажіть, що Вам все одно, йде він чи залишиться. Змініть зачіску, зробіть манік"юр і полюбіть себе.
    --- дописи об"єднано, 29 Липень 2016 ---
    не для нього!!!! Для себе це все робіть! Для себе!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  13. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Шоколадочко, як ви там? Як в вас справи? Чим займаєтеся?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Доброго вечора! Я от кожен день заходжу але непишу( бо немаю що написати.( Поки що живемо окремо, він живе в друзів, але кожного дня приїжає в гості до малої і до мене. Про те все уникає розмови бо ще нерозібрався в собі, а я не наполягаю хоча дуже вже хочеться розкласти крапки над і. Ходжу до психолога, займаюся дитиною, йогою, собою, дома себе чимось займаю....якось ті дні йдуть, але буває дуже тяжко. Бо я так зрозуміла те все я сприйняла дуже легко бо невключила всі емоції......а зараз почалося( емоції деколи, як найдуть( то складно робиться( всетаки зраду не легко пережити і знати, що тебе проміняли на іншу тяжко( знаю, що я краща і мені не обовязково макіяж робити) хоча на вулицю зараз просто так не йду) виробила деякі звички, які спочатку були для мене складні, а зараз без них неможу) трішки стала якась вибагливіша і я б сказала стервозніша( що мене лякає, бо незвична я така для себе. Переглянула своє життя, багато чого зрозуміла для себе, багато в чому допомагає психолог). Зараз я небоюся залишитися сама, і якщо чоловік не захоче вернутися то так і буде. Я боюся зараз, що як вернеться то нічого не зміниться, що він вернеться до тої до якої має захоплення( що не змінить своє ставлення до мене, я розумію що довіряти йому я не зможу хоча думала що зможу( я помилялася, всеодно є недовіра і він повинен буде вибороти довіру. Можу сказати, що чоловік живе окремо змінив ставлення до мене, мені зараз навіть деколи подобається його поведінка і ставлення до мене, зараз він проводить багато часу з дитиною і я маю більше часу на себе. Ще я недавно згадала що в мене є якісь бажання і що є "Я" і що я щось хочу для себе не для сім'ї, не для чоловіка чи будь кого а для себе. Незнаю як закінчиться це все і коли, але обовязково напишу, бо потрібний час. Думаю все буде добре в любому випадку) Згадую тут дівчата писали, посуд побити щось зробити...так от виявляється таки є злість в мене))) то я не била нічого...але роблю постійно якусь перестановку в хаті...і з такою злістю деколи пересуваю тяжкі меблі....стає лекше) і обстановка нова) дякую що незабуваєте про мене) так приємно) дякую що Ви є.
     
    • Подобається Подобається x 30
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. Sadie

    Sadie Active Member

    Можу сказати, що нічорта він не змінив. І не змінить ніколи, бо ви себе кинули йому під ноги і на момент написання своїх слів там і лежите. І якщо ще й жити і сподіватись, що таке чмо повернеться, то з часом буде ставати все тільки гірше, поки жінка сама не відчує себе тою шматою, якою її вважає чоловік! якщо чоловік бачить, що жінка сидить чекає його, то він собі дозволяє "подумати", "розібратись в собі" ще всяку фігню на вуа вішає, бо він до тої жінки ставиться так само як до простиутки придорожної! поваги стільки ж! бо до неї так можна! бо якщо він жінку поважає, то він не дозволить собі такого! Ну а поважаючи себе жінка точно не стане чекати на такого мудака, а буде гнати його поганою мітлою щоб і дух не пах, бо з нею так не можна! Чоловіки ведуть себе з нами так, як ми їм дозволяємо!
     
    • Тупо! Тупо! x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ви особисто знаєте форумлянку і її чоловіка? Звідки така впевненість?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Sadie

    Sadie Active Member

    @Happy Fiancee а вам цього не видно? можу обгрунтувати, але не знаю, чи в цій темі чи де
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ви не відповіли на моє запитання. Я вважаю, що не можна судити про людину, яку ви не знаєте. І всі люди (в т.ч. чоловіки) різні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Sadie у вас вийшов такий агресивний допис...Аж неприємно стало після прочитання. Не знаю ваших причин для такого настрою, але сподіваюсь, що форумлянка не візьме близько до серця ваших слів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7