Зрада чоловіка, що робити? (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем buhgaltersha, 26 Серпень 2014.

  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Lasti, вона заміж за нього не збирається? Я б не казала мабуть, якщо там все на соплях і так тримається, то хай розвалиться без Ваших підказок. А якби йшлося про серйозні рішення в житті, то дуже близькій людині я б сказала, що вважаю цей вибір негідним, може без конкретики.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ну якщо вони через нього вже декілька разів розходилися, то навряд чи його шось стримає знову її кинути, як йому захочеться. А вона якщо скільки разів його пробачала, приймала назад (не залежно яка причина була розтавання, але з його ж ініціативи правильно?) - то не дуже мала би розраховувати на його вірність , чесність, чи порядність. Я взагалі не розумію, як можна так дозволяти з собою поводитися! Ну щоб хлопець кидав, а потім вертався. Хоч теж знаю таку пару. Там дівчина вважає, що вона мусить з ним бути, бо так хоче Бог (якщо повертає її хлопця назад). Але вона зараз "перекинулася" до протестантів і вони її так налаштували (що вона ні за що не відповідає, і нічого не вирішує, а все вирішує за неї Бог).
     
  3. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Досвід - це завжди добре. Незалежно, чи буде він позитивним, чи негативним. Головне, щоб не було небажаних вагітностей, які б "змусили" їх таки залишитись разом і мучитись дальше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Ото ж бо і воно. Того і боюся, що дійде до чогось серйозного, а потім все життя тяганина туди-сюди(

    Ви кажете, масла хочу підлити.. Скоріше відро холодної води, щоб отямилася.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Siania

    Siania Love Life

    Сказати, але не прямо.
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я своїй інтуіції довіряю але перевіряю по-можливості. Очі, вуха- це ті органи, якими це роблю. Якщо у Вас з дівчиною хороші, довірливі, відверті стосунки, то думку свою можете з цього приводу якось подати.
     
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Lasti найгірше що підлітковий максималізм може вам не повірити і зробити з вас ворога.
    А якщо це дуже близька вам дівчина , то це може бути ще більшою проблемою ніж ці стосунки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    [USER/]@Lasti[/USER] йдеться про Вашу старшу доню?
    Якщо так - зрозуміло, як Ви почуваєтесь...
    Але якщо втрутитесь - будете "винні", в кожному разі.
    Мудрості Вам
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Погоджуюсь. Свого часу мені батьки всі вуха продзижчали про те, що він - найгірший варіант, який можна уявити. Факти реальні наводили. Але я була юна і закохана (останнє найбільш небезпечне). Тому відкидала навіть очевидні речі. Але. Зі своїм першим хлопцем (теж той ще фрукт - кілька разів зустрічались, а потім він просто зник, потім знову з"явився, ще кілька зустрічей, знову зник) я порвала через те, що на власні очі побачила його зраду. Ну як на власні очі... Мене він в мессенджері ігнорував. Тому я попросила хорошого знайомого написати йому ніби за комп"ютерною порадою. І так, між іншим, у розмові поцікавитись, чи має він дівчину. Він скинув мені переписку, де той горе-бойфренд писав, що його самотність зараз прикрашає чарівна блондинка. От тоді я й зрозуміла, що там нема за ким страждати і ридати.

    Чи має той хлопець аккаунт в соцмережі? Якщо має, можна спробувати написати йому з фейка і ненав"язливо з"ясувати його справжні наміри. Потім - продемонструвати дівчині. Заодно їй урок буде - як перевіряти чоловіка, якщо сумніваєшся.
     
  10. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Та ну, нє. Стосунки,в яких сумніваєшся-нема чого перевіряти та продовжувати, тим більше,коли вони починаються з цього.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Якщо це власна дитина, то я б була ще більш обережною з попередніми висновками про нібито побачене. Я от подумала, а що, ящо на правах мами поговорити з тим хлопцем? Чи це не зовсім вдала думка?
     
  12. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Спробувала підійти здалека, прозондувати т.с. Ну шо ж... Без варіантів. Відразу в штики. Нема на то ради - кожному треба пройти свій шлях, набити свої гулі. Моєї соломки ніхто не потребує, як би я не рвалася її стелити. На жаль(
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. AilataN

    AilataN жива

    Ніні, "нема на то ради "не варіант
    Якраз ваша соломка буде помічна: підтримка і співчуття, ні в якому разі, шо він поганий, просто варто своє , щось інше ..шукати
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так, але не винуватьте себе!
    Ви прекрасна мама, просто таким чином покоління оберігають своє право на свої рішення.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    і до речі, раз вже пару останніх сторінок тут офтоп :)
    Дуже часто в розмовах про особисте життя дітей чую "Та то 19 (20) років, та то взагалі ще діти" І своє втручання чи супервізію цих стосунків пояснюють саме віком дітей. А якби їм було "хоча б 23" (не знаю, чому 23, теж часто - саме ця цифра) - ну то вже інша справа.
    А нічого подібного. Якщо звикнути тримати на контролі особисте життя дітей різними дозволеними і недозволеними способами, то з віком дітей це не минає. Мої ще маленькі, мені ще легко. Але я дуже пам'ятаю ситуацію 4-річної давності, коли мама моя вчудила. Сестра молодша від мене на 3 роки, їй тоді було якрах тих сакраментальних 23. Вона давала уроки англійської, і у неї з'явився учень, до якого вона стала їздити додому. Ясна річ, це були вже не уроки, а побачення. Мама захотіла дізнатись точну адресу проживання того хлопця. Ясно, що сестра не сказала. Тоді мама стала брати таксі і стежити за нею, і сестра спіймала її на гарячому - мама йшла за нею за 10 метрів, хотіла сховатись у браму, а брама була зачинена. Тидищ :) Загалом, як в фільмі. А до чого це я - 23 роки не допомогли.
    І мама мого чоловіка, коли намагалась всіляко огородити його від небезпечної і погано впливаючої мене, також хотіла своєму синові лише добра.
    Це, напевно, найскладніша частина батьківства-материнства, але нема ради - особисте життя дітей = їхнє.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 2
  16. Kandya

    Kandya Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  20. Melian

    Melian Well-Known Member

    О, про "згубно впливати")))
    Ми з чоловіком коли повідомили його мамі про одруження, вона спочатку в сльози кинулась, а потім, коли я вийшла з кімнати, спитала в нього є: " то вона тебе підмовила одружуватись? Я знаю, вона-вона". Все наше зустрічання (а це близько 6 років), вона мене злісно не долюблювала, інколи цього й не приховуючи. А тепер...краща невістка в світі)
    Пі.сі. то тому, що свекруха живе за кількасот км від нас. А так, то теж була б поганою)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk