Зрада чоловіка, що робити? (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем buhgaltersha, 26 Серпень 2014.

  1. Lasti

    Lasti Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Не знаю які у вас стосунки із дочкою, але якби мені мама хоч щось радила із хлопцями -- я би не слухала. Я і подруг не слухала, нікого. Тут єдине, що можна зробити -- це розповісти про небажану вагітність і сказати, що як вона буде -- ви приймете будь-яке її рішення (ну я не про аборт, а про заміж-незаміж)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами



     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Lasti

    Lasti Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    Останнє редагування: 1 Березень 2018
  7. Lasti

    Lasti Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Lasti як на мене- Ви все добре робите на даний момент.Не накручуйте себе. Дитина справляється, каже Вам про це, знач- спостерігати тихенько).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    В мене істерика, шок, розпач. 11 років шлюбу , чоловік признався що полюбив іншу жінку...Зробив тату( колись говорив що хоче щось з іменами наших дітей), а зробив щось не зрозуміле мені, почала розпитувати чому і що воно означає, спочатку морозився,а потім випалив...що в нього є інша.
    в іншої своя сім‘я і діти, і загвоздка в тому що вона сказала що наразі свою сім‘ю розбивати не хоче. І він нікуди наразі не йде...
    в нас ніякої допомоги від бабів- дідів, і я останнім часом вся в дітях( школа,уроки, гуртки, садки...), набрала 10 лишніх кг, ніякої кар‘єри і самореалізації. Все як в всіх...
    Але це як ніж в спину.... що робити ?
     
    Останнє редагування: 31 Березень 2020
    • Співчуваю Співчуваю x 19
    • Смішно Смішно x 1
  10. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    це все триває пів року, він до того допустив що це переросло у почуття!!!! Так і сказав, то що колись відчував до тебе, тепер відчуваю до неї. Що робити? Шукати її? Міняти себе? Блін і так такі тяжкі часи , а тут ще і таке
    --- дописи об"єднано, 30 Березень 2020 ---
    Помоліться хто може за нашу сім‘ю. В нас двоє дітей. Так страшно що буде далі
    --- дописи об"єднано, 30 Березень 2020 ---
    Хто через таке пройшов, що робили? Як зберігали сім‘ю? Напишіть мені хтось якісь щасливі історії, що все ще можна змінити...
    Не можу ні перед ким виговоритись щоб отримати пораду... Мама мене винною зробить, я в неї завжди винна в всьому. Свекруха теж не знаю чи гірше не наробить. Подругам теж, бо пліток створять. Сама ревою аж запухла, чоловік винним таке враження себе не відчуває, навіть розмову не докінчити, зробив мене винною що я йому стала не цікава, що я застрягла між дітьми і баняками, а та інша я так зрозуміла з ним працює, прям неземне створіння, ясно що на роботу ходить доглянута, і по кабакам з ним теж в спортивках не ходить, і кричащу на дітей за уроки він її не бачив, чи невиспану, чи хвору...
     
    Останнє редагування: 31 Березень 2020
    • Співчуваю Співчуваю x 20
  11. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Ну як так могло статись? Він не з гуляк. Женились ми по великій любові.він мені пропозицію зробив через 3 місяці зустрічання. Може то якийсь кризис середнього віку? ( йому 38). Що мені робити? Забути і відпустити не можу. Жити далі як сусіди, як ні в чому не бувало, теж не хочу. Ну мусить бути якийсь варіант! Я хочу зберегти сім‘ю.
    Знала б хто то , забила б ту суку. Сама ж одружена і дітей своїх має. І як може так поступати? Наплювати на чужі сльози? Воно ж все їй вернеться!
     
    Останнє редагування: 31 Березень 2020
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  12. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Чесно , навіть якщо б він десь загуляв, прийшов, покаявся, сказав шо любить і більше не буде- я б забула і простила. А тут зовсім інша ситуація
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А як вона поступила? Виглядає, що вона нічого дуже і не робить, має свою сім'ю, про яку думає. Винен ваш чоловік. А ви його виправдовуєте і готові пробачити. Не туди агресію спрямували.

    В житті буває різне. Ніхто не знає як у вас все закінчиться. Як на мене багато залежить від вас обох. Заспокойтеся, відійдіть від шоку (кілька днів чи тижнів, скільки вам потрібно), сядьте і поговоріть по суті. А далі вирішуйте, що робити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  14. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дуже-дуже вам співчуваю, нічого нового певно не скажу, але чомусь в нашому житті таке стається. Не виніть себе ні вчому, це не ви, а він не витримав сімейного життя! Тримайтеся і не плачте, все зміниться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Я його не виправдовую, але я сама собі в молодості не дозволяла відносин з одруженими, і таких жінок не поважала. Все зло, всі сльози вертаються бумерангом, найстрашніше дітям
     
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Не бажайте дітям бумерангу. Кому що має вернутися, тому вернеться. Вашу сім'ю ця жінка ще поки не зруйнувала. І так виглядає, що не збирається руйнувати.
    Шанси все виправити є. В такому стані як ви зараз перебуваєте краще не приймати ніяких рішень.
    А ви працюєте чи знаходитеся в декреті?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А, ну прям - свята невинність. Чоловік ясно що винен, але коханка теж свою лепту внесла. От уявімо собі - чоловіку сподобалась його колега чисто візуально, сподобався запах її парфумів, її манера розмовляти... і коли він почав проявляти їй знаки уваги, вона відповіла йому:"Навіть не старайся, в мене сім'я, а в тебе нема жодних шансів!" То був би один сценарій. Але якщо вона почала йому відповідати взаємністю, прогулюватись з ним після роботи, при тому точно знаючи що вона не збирається покидати свою сім'ю, то як називається? А чоловіки істоти слабкі(більшість), ясно шо повівся за нею. Аж тату зробив! В цьому сценарії ми маємо розбиту сім'ю того чоловіка, і пекельні страждання його дружини.
    --- дописи об"єднано, 31 Березень 2020 ---
    Ще й як збиралась, от і добилася свого, то вона свою сім'ю не збиралась руйнувати.
    @bobryha дуже сильно співчуваю:sad:
     
    Останнє редагування: 31 Березень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Ні не працюю.
    Нічого дітям не бажаю, просто констатую правду життя. Діти відповідають за гріхи батьків
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Забула додати: МЕНІ так виглядає з написаного. Та хто зна як там було чи є насправді. Навіть @bobryha цього не знає. Вона знає лише те, що розповів чоловік. А це думка однієї сторони.
    Взагалі я за конструктивізм. Автор готова зберегти сім'ю. Якщо на душі стане легше звинувачуючи коханку, вперед. Якщо це допоможе зберегти сім'ю, я - за.

    Трохи шкода, бо нема на що дуже відволіктися зараз. Розумію, що таке сидіти вдома і постійно думати про проблеми. Та і ситуація така, що і нікуди не вийдеш (( Сумно то все...
     
  20. Tropikanka

    Tropikanka Active Member

    У вас немає сім'ї, тут треба починати все наново
    Я дуже вам співчуваю, але як можна пробачити "загуляв"? Почніть себе поважати!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1