Зрада чоловіка, що робити? (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем buhgaltersha, 26 Серпень 2014.

  1. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Шоколадочка, читала раніше Вашу ситуацію. Як Ви зараз? Як з чоловіком склалось?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  2. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Привіт. Дякую, що цікавитесь. У мене все чудово, бувають складнощі ( побутові, фінансові....), але я щаслива, що саме так усе пішло. Я зараз в декретній відпустці маю чудового 6міс малюка, працюю онлайн, але мало, бо це дуже складно зараз поєднати ( на базові потреби вистачає). З чоловіком ми розійшлися там не було чого зберігати (він будує нові відносини і нещодавно у нього родилася ще одна дитина.... він не змінився, але то на мою думку). Зараз він проводить більше часу з дітьми ніж це було коли ми жили разом ( можливо відчуття провини, але це мої міркування), фінансово допомагає хоча я б на ті кошти не вижила без особистого заробітку, приймає участь у вихованні доньки. Я цю всю ситуацію розцінюю, як досвід і я в цей період дуже змінилася та розвинулася. Я доволі позитивно на все дивлюся, але тут не обійшлося без допомоги психолога, та психологічної групи в яку я ходила. Я дуже рада що в свій час тут була можливість виговоритися, і мене хтось підтримував це було дуже цінно для мене. Дякую дівчата що ви є))!
     
    • Подобається Подобається x 27
    • Оптимістично Оптимістично x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • мімімі мімімі x 8
  3. Ollexxa

    Ollexxa New Member

    Бажаю вам щастя! Ви сильна дівчина!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Evynya

    Evynya Member

    не можна всіх міряти однаково. Всі ми різні. Комусь одне буде добре те що іншому- смерть. Я всім завжди раджу у складних ситуаціях -робіть як підказує вам ваше серце. І це завжди єдино правильне рішення, як на мене... Рада що у ще однієї світлої жінки все склалося на краще... Будуть попереду ще не одні щасливі моменти. Треба вірити і чекати. І все прийде. У Бога на кожного з нас свої плани. Я б без своїх дітей не винесла б життя. то точно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    @bobryha
    А чи дійсно потрібно вам це, щоб він був з вами заради дітей? Не тримайте його, хоче піти - хай іде, але він має знати чітко, шо ви за ним бігти не будете. Захоче повернутися, буде проситися - воля ваша, якщо будете готові прийняти. Але це дуже важкий і складний шлях. Тримайтеся.
     
  6. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Прочитала ваші старі дописи, про те що теж пережили схоже. Як склались ваші стосунки тепер?
     
  7. maty

    maty Well-Known Member

    @bobryha вибачте , але не можу змовчати. Я розумію, що це звучить цинічно і навіть аморально з точки зору християнства, але будьте обережні, щоб у свому прагненні врятувати сім'ю ви не забули про себе.Насправді, нікому не потрібні наші жертви. Читаючи ваше повідомлення, процитоване в попередньому дописі, я згадала себе, 15 років тому, мені теж було 30, щоправда , в нас проблеми були не зі зрадою, а більше з алкоголем. Я дала йому останній шанс, так , він виправився....я розумію, що якби я тоді його вигнала, він би став пропащою людиною, а так-діти мають батька, є ілюзія хорошої сім'і)... в нього є робота, не надзвичайна, але та, яка йому подобається, , має можливість бачити світ... а що я? всі ці роки я жила його потребами, його інтересами, його колом спілкування. А зараз мені 45 і що є в мене? нічого... я трохи відійшла від теми.
    Так от, навіть якщо зараз ваш спам'ятається і повернеться в сім'ю, то через пару років в нього нагряне криза середнього віку і що тоді? Вам вже буде теж за 40 , а це далеко не те саме, що за 30. Тому, попри все, не бійтеся бути трохи егоїсткою, бо високі слова і правильні фрази- то добре, але життя для того ,щоб жити .
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  8. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Дякую за ваш допис. Так опамятався, так вернувся. Чесно, розумію що то Божа заслуга, скільки людей молилось за нього , за нашу сім‘ю.
    Але тепер мене накрило. В міру своїх можливостей він старається, але мені всього мало. Сама не розумію що він має зробити щоб мене попустило. І що я маю робити щоб не розгубити себе в цій ситуаціі...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
    • Подобається Подобається x 1
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @bobryha, схоже, що він одумався, але Ви його не простили. Це таке щось глибинне, що не дасть спокою в сім`і.
    Я теж не знаю що б таке влучне порадити, хоч з практики, хоч в теорії... Та погоджуюсь з @maty, що здоровий егоїзм (є і в християнстві поняття гідність (не гордість, тому все ок)) мусить бути. Можливо, пора переключитись на молитви щодо виходу з цією кризи, конкретно у Вас.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. maty

    maty Well-Known Member

    Він вже зробив, що міг...далі- питання часу. Втрачена довіра- то як розбите горнятко. склеїти можна, але сліди залишаться.
    Ви писали раніше
    ну от,маєте простір для роботи над собою, дітей має тато виховувати також, подумайте, що б ви насправді хотіли, шукайте можливість працювати, навіть , якщо він достатньо заробляє. Ви ж напевно не мрієте все життя бути домогосподаркою
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    100% з вами погоджуюся. це розумієш, коли вже бі 40+. Що нічого не варте , щоб загубити себе. Свої мрії та прагнення. Хіба вам просто "в кайф" розчинитися " в проблемах і житті інших. Але діти виростають, а стартові позиції в 40+ не ті, що навіть в 30. Часу залишається менше. І якщо думається, що от хай діти виростуть, хай чоловік там на ноги стане в бізнесі чи ще в чомусь, а я почекаю, то потім ви хіба собі грамоту на стінку за це повісите. За терпіння і мужність.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    На жаль, Ви як про мене написали...40+, все життя для сім‘ї, постійне незадоволення собою, діти відлітають у власне життя, не має бажання ні вчитись чогось, ні йти працювати. Отака служанка для всіх- зранку зробити всім сніданок, вигуляти собаку, закинути прання, прибрати, попрасувати вчорашнє, що висохло, обід, когось кудась завезти, привезти, купити продукти, закинути посуд в посудомийку, попити каву, приготувати вечерю....і нию, нию, нию, що в той час, коли могла щось поміняти в життті, я таки дала задню і залишилась там, де зараз є...
    Я розумію, що на це треба сміливість і, можливо чиясь підтримка, але на це треба наважуватись, як тільки є шанс, потім його не буде(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 12
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    не в контексті зради чоловіка, а загалом... що у вашому розумінні у 45 "мати щось"? Ви про кар'єрні досягнення чи загалом про власні інтереси? Мені сорок буде, постою послухаю. Ну і отак згрубша, думаю, що будь-якої людини настає вік, коли вона вважає, що могло би все скластись цікавіше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я от наведу приклад своєї мами. Людина все життя пропрацювала керівником відділу кадрів величезного підприємства, на одному місці до пенсії, користувалась повагою у колег, була завжди активною. Рано розлучилась, і на жаль, через дуже невдалі спроби налагодити особисте життя, свого часу кинулась того ровера. Багато і часто ходила в гості, мала гарні веселі компанії(деколи аж занадто), щороку на морі відпочивала, театри, книги. Чесно, я маму бачила рідко. І от зараз, в 65, я бачу, що мама шкодує, що щось склалось не так, не тільке особисте, "а от я була дурна там-то і там-то", "а от треба було б отак робити..." і т.д. Я не знаю, що я буду думати в 65, бо навіть зараз, в 39, моє життя і на половину не така активне як у неї)))
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Online

    Online Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Складається враження, що таких жінок 80%, а може і більше)) просто почали більше про це говорити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Йти за відчуттями серця. Багато нав‘язаних стереотипів заважають нам відчувати щастя, радість від моменту. Думки, які часто є чужими, розділяють наші бажання на «так хочу», «так має бути»...а ще, «що подумають інші».
    Почуйте себе!
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  18. maty

    maty Well-Known Member

    я залюбки відповім, але то вже буде надто офтоп.
    Дівчата нам треба шукати відповідну тему , щоб про це говорити, бо насправді для мене, наприклад. то було б дуже доречно і навіть необхідно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • мімімі мімімі x 1
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ходіть сюди - це воно
    Криза середнього віку
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у кожного своє. Для когось це питання кар\єри як такої, для когось- можливість просто хоч реалізувати свої бажання вирощувати 30 сортів лілій на власній ділянці. Але не виростиш, бо є завжди інші потреби і витраи, ніж на чергову квітку. Для когось- це можливість займатися тим, чого прагнула. Безліч жінок , які не пов'язалися в домашніх клопотах в 20 років , до цього часу мали вже якийсь рух, якісь перспективи. Але далі або потреби дітей перекривали можливість своїх або необхідність слідувати весь час за чоловіком. Бо зараз йому треба в бізнесі розвиватися, завтра - отримати призначення в новому місті післязавтра - соплі витерти в депресії. І діти - там малі, які потребують особливого догляду і несадочкові, там - стопятсот гурків у школі і "яка ти мать", якщо не оплачується три репетитора і сто гуртків, там - родичі, які кажуть, що "не час думати про себе, бо ти ж мать." І хтось іде на неулюблену роботу, щоб заробляти просто гроші, бо треба, а хтось - навпаки не має можливості навіть зайнятися онлайн якимось крусами для себе чи ніших, бо цього хочеться самій. Для когось - це і матеріальне питання. Коли в 40 років бачить, що , в принципі, сама по собі ти нічого то не маєш. Це або батьківське, або чоловікове, або спільне. А для когось - це дійсно питання кар'єри чи бодай хорошої роботи, відповідно до спеціальності. В 40 і 20 років геть інші стартові позиції для того ж лікаря чи юриста. Ти або до тог вже чогось досяг, або "суши весла". Максимум - третій юрисконсульт на п'ятому підприємсві або асистент лікаря. І то ще подумають. А якщо у жінки від 25 до 40 років час йшов на виховання 3 діток, без нянь, бабусь і все на ній - то навряд чи за ці 15 років вона мала можливість повноцінно працювати і реалізовуватися. п.с. якщо для жінки нормально себе відчувати щасливою просто між банячками і розвивалками дітей, жити в залежності від матеріального положення чи бажань чоловіка і не мати ніяких власних хотілок чи планів- це теж нормально . Кожному своє
    --- дописи об"єднано, 10 Червень 2020 ---
    то трішки інше, ніж просто криза середнього віку і переосмислення.
     
    • Подобається Подобається x 2