Зрада чоловіка, що робити?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Іксік, 23 Жовтень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Щиро кажучи, шокував мене ваш приклад. Не розумію, для чого впадати в драстичні випадки, якщо можна дивитися на життя з позитивом. Я теж можу писати про випадки, коли в тієї самої жінки чоловіки спивалися, чи інший, де кожен чоловік ішов наліво, а коли доходило до розлучення, діти зі сльозами просили тата забрати їх до себе. Але для чого про таке писати? Мені здавалося, що говоримо про тут не про клінічні випадки, а про більш-менш нормальних людей.
    І про "перекроювання" - це теж зосередження на негативі.
    А про те, що всі "не знали" й навіть "не підозрювали" я не вірю. Швидше повірю, що не хотіли слухати "внутрішнього хробачка".

    Коли жінка залишається сама, то суть праці над собою та змін щодо сприйняття себе в тому, аби полюбити себе, не звинувачувати в тому, в чому не винна, прийняти те, в чому винна. Зуміти подивитися на ситуацію реально.
    Часто виходить так, що жінка виходить заміж із переконанням, що вона змінить чоловіка. Шкода, що статистики на ту тему не підраховують, але таких жінок дуже й дуже багато. У свою чергу сказати такій жінці про те, що варто би й над собою працювати, то її чомусь охоплює панічний страх. У роботі над собою нема нічого страшного, навпаки, це дуже допомагає в житті, бо ми так чи інакше міняємося, бо стаємо дорослішими, бо все та всі, хто біля нас, мають на нас вплив. І відчуття та розуміння себе допоможе в тому, аби бути щасливою незалежно від іншої людини (батьків, чоловіка, друзів, співпрацівників, начальника, дітей тощо).

    Після розриву відносин є багато ризиків. Якщо вчасно не подивитися в очі своїм емоціям, образі, всьому недоговореному, то воно рано чи пізно вилізе, і найімовірніше, що вилізе боком. А якщо є діти, то їм доведеться страждати від того, що мама не розібралася зі своїми образами та емоціями, бо тоді вони будуть слухати, який тато був поганий, мама буде підкреслювати все, що тато забув чи пропустив, чи не зробив, бо фактично мама в своїй голові буде далі вести якусь боротьбу з колишнім чоловіком, за чим може не помітити, що ранить свою дитину.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Ми чоловічої сторони взагалі ніколи не почуємо, тому погляд на речі цілковито суб'єктивний та односторонній. Плюс, багато хто просто пропускає ситуацію через своє сприйняття й свої емоції та відповідно моделює ситуацію, тому реакція кожного дуже різна на ту саму ситуацію.
    І взагалі незрозуміло, чому щастя так сильно прив'язане до чоловіка. Інша людина не може й не здатна зробити нас цілковито щасливими, при тому жодна інша.
    Ви дуже правильно сформулювали "знайде саме того, свого, якого прийме таким як він є". Якщо жінка вже раз думала при виборі, що "може я його зміню", то щоб зробити наступного разу інакше, треба спершу розібратися в собі.

    ------------
    У момент, коли вже вирішено, що відносини закінчено, подана заява на розлучення, не варто говорити про наступні відносини. Жінка, яка пережила зраду, образу й біль, взагалі до інших відносин ЗРАЗУ не буде готова. Властиво, якщо поспішати, то ризик вступити в таке саме ... ще більший, бо ще нема здатності оцінювати ситуацію тверезо.
     
  3. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    А може вона зустріне такого, якого не захоче міняти, і дійде до цього без надзусиль?) Я пишу до того, що не вірю в те що кожні наступні відносини будуть тільки гірші. Ясно, що жінці після розлучення необхідно переосмислити багато чого, але впевнена, Anty справиться :girl_tender:
     
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Виникло в мене питання:
    Якщо до відносин я почувалася цілком щасливою, а в стосунках нещасливою, то хто тоді робить мене нещасливою? Я згідна, що не можна думати, що от зараз мені так погано, я зустріну другу половинку і стану щасливою. А в мене все навпаки. Не може мій обранець підтримувати в мені відчуття щастя, нажаль
     
  5. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Як вона його знайде, якщо у неї підсвідомо буде образа. Вона знайде гіршого. І це не категоричність а правда життя і психології. Можете не погоджуватись, ваше право.

    ---------- Додано в 15:23 ---------- Попередній допис був написаний в 15:20 ----------

    Ви сама себе. Якщо у вас установка на те, що "он прийде барін і барін нас рассудіт" (Некрасов) той раптом в відносинах у вас з’явиться вагончик претензій до того баріна. А він не винен в тому, що ви стали нещасливою.
     
  7. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Різне в житті буває. Зустріне його, і зникне браза, наприклад, т ситуацій багато)
    Психологія то добре, але до цього треба дійти. А тут зараз anty переконуть що у всьому винна вона! І щаслива більше не буде, якщо не займеться самокопанням і смозїданням.
    Anty, живіть і вчіться любити себе, але ні в якому разі себе не виніть. А час покаже що буде далі.

    Надіслано від мого LG-P765, використовуючи Tapatalk
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Я такого не побачила. Правду кажуть, що кожен читає з призми свого світосприйняття. :girl_wink:

    Я побачила, що говориться, що рішення було поспішне - і з цим погоджуюсь. Ламать, нє стоїть - також правда. Мусить пройти час, щоб переосмислити свою поведінку і пропрацювати образу. Ось це говориться, про це пишеться. Ніхто ніде не писав, що конкретна особа буде нещаслива. Це її особистий вибір. Як собі постелить, так і спатиме!
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Згідна на всі. Але, як би не було інша людина- інші стосунки)

    Ой, посмію сумніватись в цьому. То так глибоко психологічне), що інша людина таку образу навряд чи усуне. Тут, треба працювати з собою і Господом Богом.
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Я сподіваюсь, що воно буде трошки інше, але суть не зміниться бо основні принципи відносин не зміняться. ХІБА, все буде переосмислено, пропрацьовано і виникне глибока повага до того, хто ТАК зранив. Важко любити "ворогів", але недарма Ісус заповідав нам це робити.
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Ну, я б не сказала, що то є "ворог", навіть в лапках). Але до того
    треба хоча б спробувати йти, то дуже важко моментами, і здається, що таки легше зненавидіти але ні, якщо думати про своє щасливе майбутнє, якого в любому випадку хочеться- варто йти.
     
  12. Siania

    Siania Love Life

    Re: Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Судити людину можна тільки взувши її взуття і пройшовши її стежину. Це раз.
    А два - ми всі різні. Те що підходить Вам - не означає що підходить комусь іншому.
    Якщо вивчаєте психологію, то маєте знати що нема чорного чи білого.
    Як можна жити з людиною яка тобі каже "Я не люблю тебе, бо люблю іншу", що переосмислювати? Може піти до іншої, нехай поділиться секретом?

    Зрештою, життя не передбачувана річ. І завжди можна повернутись, якщо вони мають бути разом, то ДВОЄ переосмислять і склеють колись розбите.
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Хто судить? І відкіля знаєте, що стежину не проходили ті хто тут дописує?

    Далі, не бачу сенсу говорити, бо вже починаються якісь високопарні фрази. :girl_wink::girl_blum:
     
  14. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Anty, бажаю щоб Ваше рішення принесло Вам спокій і гармонію. Щиро бажаю, від всієї душі.


    Хочу сказати, що знаю сімю, де жінка зраджувала кілька років, потайки, і чоловік коли дізнався про це - готовий був пробачити. Тільки жінка не готова була далі жити з ним.

    Я не кажу, що потрібно пробачати. І не кажу що потрібно розлучатись. Чомусь побутує стереотипна думка, що в подружжя при складних труднощах є два виходи: або терпіти, або розлучатись. Але ж то не так. Якщо є бажання, то можна пошукати інші виходи: пожити окремо кілька місяців, сходити до психолога, почати застосовувати знання на практиці.. це те, що мені спало на думку без довгих роздумів.. Насправді, багато людей читають поради, багато всього знають як має поводитись жінка, як має поводитись чоловік, але тільки знають. А знати і робити то дві різні речі. Anty, я зараз не про Вас говорю, бо не знаю Вас особисто. Просто, подумайте чи Ви все робите з того, що знаєте, з того що Вам радили. Бо те, що Ви багато знаєте - це точно ))) Дайте відповідь самій собі. Щоб бути спокійною.

    То важливе рішення, то мегавідповідальність.. Дуже важко жінці брати на себе відповідальність за таке рішення. Основне, щоб воно було добре обдумане і прийняте без емоцій.

    В будь-якому випадку - бажаю щастя!!
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Оце і називається "зосередження на негативі", бо такого ніхто не сказав, це інтерпретація. Я тому й кажу, що є багато суб'єктивних коментарів, де власний досвід не дає побачити іншу людину та її ситуацію. Це, до речі, дуже нормально для нас, людей, намагатися виправити чужу ситуацію, таким чином ніби виправляючи власну. Яскравим прикладом є батьки, які на дитині намагаються щось компенсувати. Тут те саме. Якщо ми самі перейшли через ситуацію, де близькі люди нас не розуміли, звинувачували й не давали дихнути, то звичайне слово "задумайтеся" буде сприйняте вштики, бо є ота модель із власного минулого. Це добре, коли хочеться захистити іншу людину від негативу, який ми самі пережили, але тоді впадаємо в другу крайність - рожевих окулярів, а це теж погано, бо середина власне в тому, аби розібрати окремо мухи й котлети, прийняти це - і піти далі, а не волочити за собою минуле, як мультяшні консервні банки на хвості в кота.
    Щиро кажучи, з цього краще почати, бо можна дійти тоді, коли розбирати треба в кілька разів більше, або й не дійти взагалі і закопатися.
    То так здається. Не буває так, щоби щось просто зникло. Забулося на якийсь час - так, а просто зникнути само по собі - ні. Особливо якщо людина не черства.

    І ще раз повторю те, що писала вище, бо власне не говорилося, що хтось один у всьому винен, як не говорилося, що треба займатися самопоїданням.
    Судити людину не можна. крапка!

    Про це тут на форумі часто розмова спливає, коли нема ні сліду осуду. А коли осуд є - мовчанка.
    Наприклад, нема ані найменшого сумніву, що зрада - це гріх, і ми всі це засуджуємо. Але ніхто не має ні найменшого права говорити щось погане про того, хто вчинив зраду, бо не нам його судити. Проте собі таке на форумі дозволяють, буває.
    Дуже просто говорити слова "не судіть", дуже просто, але таки треба розібратися в різниці між осудом гріха та осудом людини, бо тоді дискусії не вийде, вийде суперечка.
     
  16. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Власне про що йдеться, бо ніхто не може прожити життя іншого. Тому фрази типу "зарано розлучиласть" вважаю недоречними і несправедливим осудженням.
     
  17. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Ви мене звичайно вибачте, але коли людина виявилася гівном, то з якого дива я її маю ГЛИБОКО поважати?
    Коли людина допекла, вже доїла жо кісточок то краще від неї піти і забути. Не ненавидіти, бо злість і ненависть зїдає нас зі середини, але і не глибоко поважати.А просто забути. Анті,ця людина вичерпала в вашому житті свою місію, подякуйте йому в умі за те що зробив вас сильнішою, переступили і пішли дальше.

    З історій тут розказаних Анті мені видається ітак дууууууже терплячою жінкою. Бо якшо просто фізичну зраду можна пробачити, то ті слова про любов і марення іншою, ну то вже взагалі був перебір.
     
  18. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Ну так, хто пише на форумі про особисте, мусить бути готовим до засудження, завжди є різні думки. Просто дивно коли так впевнено пишуть що якийсь конкретний вчинок є поганим. Навіть психологи не говорять конкретно що робити, бо людина має сама дійти до дій і аналізу своїх вчинків.
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Я заволочила свого коханого до психолога. Була одна сесія - знайомство, з якої він вилетів як куля. Я, як правдива жінка, йому то випімнула якось... Он тільки після тої сесії у нас ніби щось змінилось. Можливо я почала йому пробачати онте, що ми за його рішенням пожили окремо кілька місяців багато років тому. Я була впевнена, що образа вже минула, але щоразу як згадую той час, то сльози просто душать і я власне тому психологу відверто визнала - не знаю чому, але я йому цього так і не пробачила. Кілька місяців тому таке було відчуття, а сьогодні вже попустило. І це тільки завдяки мому духовному росту, який знаходиться в глибокому зародку.

    Правду написала Наталя вище - без Господа Бога цього не побачити.

    Власне, що це все дуже односторонньо, і я собі дозволю не обирати сторони.
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    А можете показати цитату, де є слова про "поганий вчинок"?
    Якщо ми говоримо про "не судіть", то власне й про поспішні рішення говориться в тому самому ключі.
    Фактично, людина, яка робить радикальне рішення, коли все є в розпалі, емоції навіть трохи не вляглися, все у вогні, як внутрішньо, так і зовнішньо, то власне вона й поставила хрестика, чи засудила, якщо інакше сказати. Засудила без права на прощення.
    І в тому випадку, коли людина в пориві емоцій вирішує одружитися, і в тому, коли вона в пориві емоцій розриває стосунки, мова про поспішні рішення не є осудом.
    Рішення прийняті на емоціях, чи вони позитивні, чи негативні, рішення прийняті в стані великого щастя та великого болю, смутку, є зазвичай неправильними та поспішними рішеннями. І це говорять не лише психологи, а й духовні отці, які дивляться вглиб, у корінь, у суть людської природи.

    Бажання спалити мости зрозуміле, але воно не принесе полегшення.

    Я теж так колись думала. Але довідалася одну цікаву річ, яка мені мої уявлення перевернула з ніг на голову.
    Тут при в'язницях існує організація, яка допомагає сім'ям примиритися із наприклад убивцею. Для мене це звучало як божевілля. Людина вбила чоловіка, а тепер дружина й діти, і батьки вбитого мають примиритися із убивцею? Але історії людей, які проходять через це, змушують задуматися, бо їм це допомагає пережити їхню втрату, перебороти ненависть до вбивці й продовжувати жити в мирі зі собою й оплакувати втрачену кохану особу без затаєної злості, яка є великим тягарем. Отакий от парадокс.
    Я, правда, не впевнена, чи розумію повагу, але любов до ворога звучить ще складнішою до осягнення, ніж повага.
    *********************************************************************************************
    Продовження теми тут
     
    Останнє редагування модератором: 27 Серпень 2014
Статус теми:
Закрита.