Зрада чоловіка, що робити?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Іксік, 23 Жовтень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Ох... знову готова до капців :haha:)
    По-перше, те що ви описали в першому дописі - для мене не є зрадою. Флірт - не зрада. Так, це може означати, що в сім"ї щось не так і ваш чоловік шукає поза домівкою те, чогог не має вдома. Але то не обов"язково так, може для нього флірт - лише заради флірту не більше :)
    по-друге, що змінить те, що він скаже вам чи любить він вас? У вас є 100% гарантія, що це не лише слова, а правда? Чи ви за весь час подружнього життя так і не відчули любові (нелюбові)? Гадаю, що найбільшим доказом любові в першу чергу є дії, а не слова.
    І останнє. Дихайте глибше, відпустіть ситуацію. Спостерігайте, чи змінилася поведінка чоловіка. Саме основне - ГОВОРІТЬ! Є проблема - вирішуйте її РАЗОМ! Тим часом у голові прокрутіть 2 розвитка сценарія: якщо я піду від нього, то... і якщо я не піду від нього, то...
    Щасти вам! Бажаю вам прийняти правильне рішення! :)

    П.С. Каску та бронежилет одягнула, готова до обстрілу :)
     
    • Подобається Подобається x 12
  2. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Ну який же це флірт. Флірт це кава на роботі разом, посмішки, погляди і все, а тут почуття.
    Мені здається це схоже з ситуацією, коли чоловік вдарив жінку, а потім вибачається і обіцяє, що таке більш не повториться. І жінка перед вибором: пробачити чи піти. Якщо піти, а як же діти, а він обіцяв, а може все ж таки любить. А потім це повторюється другий, третій раз. Але в зраді ще гірше, бо не знаєш напевно і тільки мучишся здогадками
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    ну тоді мене дивує інше - твердження чоловіка, що фізичного зв"язку не було :confused: Це як? Якщо так любить, що готовий навіть ризикнути сім"єю - і ні-ні?... Нє вєрю! (с)
     
    • Подобається Подобається x 13
  4. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Я б мабуть не змогла продовжувати стосунки з чоловіком, який крім флірту (що звичайно не є приводом для розлучення, але має бути здорова межа) визнав, що любить іншу жінку, принаймі довіри як такої б не було. Я не думаю, що це нормально показувати перед дітьми ілюзію тих відносин здорових, які існували у сімї, рано чи пізно правда випливе. Плюс всі пишуть діти, діти..а про себе жінки ви подумали, діти виростуть, почнуть будувати власне життя, а ви до цього часу хто зна в яких думках і відносинах з половинкою будете жити. Чи варто жертвувати своїм життям так сильно, життя ж одне..Тимчасова сімейна криза це одне, але якщо ця криза затяглася на роки, думаю не має змісту дурити себе і навколишніх людей...
    Питання до автора, а ви любите свого чоловіка чи просто зарад дітей живете зараз? Якщо ви в цій ситуації зуміли все ж таки зберігти в серці кохання, я б на вашому місці попросила батьків доглянути дітей і поїхала б кудись на 2-3дні подумати де я є зараз і куди йду, чи зможу я пробачити це своєму чоловіку, чи зможу далі з ним жити і принаймі старатися відтворити або розпочати нові відносини..звичайно вам прийдеться докласти багато зусиль та терпіння, щоб знову повернути втрачену довіру..але так ви збережете сімю.
    Якщо ви хочете зберігти стосунки ради дітей, я навіть незнаю, що вам порадити..якщо нема любові між чоловіком і жінкою, для мене це вже не сімя, ці відносини будуть просто як мильна бульбашка, яка рано чи пізно лопне.
    Насправді тут все залежить від автора і вирішувати в цій ситуації лише вам, бажаю вам знайти розумне рішення в цій проблемі.
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Ok*

    Ok* Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    А можливо це зовсім і не ЛЮБОВ? Можливо це лише захоплення!? Можливо Ваш вогонь кохання трішки згас і чоловік захопився іншою - яка (не виключення) намагається його привабити.
    Для існування ЛЮБОВІ необхідна наявність багатьох чинників - поки з людиною не поживеш, не перейдеш разом горе (а не лише приємні хвилини) важко говорити про любов.
    З часом, коли людям набридає грати роль кращих за себе і вони стають самі собою, захоплення зникає.
    Бажаю Вам знайти найоптимальніший вихід із ситуації!:)
     
    • Подобається Подобається x 11
  6. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Так і зробіть.... Чому вона???? А чому свого часу були ви?? Мабуть шось він в ній знайшов таке чого немає в вас, може воно йому і не треба але воно його зацікавило... але знаєте зацікавило то не означає шо то любов на все життя.... Хоча то шо він каже шо любить її - зле, але вас він теж любив, отож нагадайте йому про те як сильно він вас любив, хай зрозуміє що б він міг втратити через якесь захоплення...Якщо каже шо ніц в них не було, то вернути його ше можна... Плюсом в даній ситуаціє є те що він чесно про все зізнався... Знаєте часом до нас приходять почуття яким ми не шукаємо... Ви можете його від них врятувати. Отож дійте....
    Я сама з тих людей які легко закохуються. І знаєте мене треба час від часу зупиняти бо можу через ті свої захоплення втратити справжні почуття... Я кажу шо ніц з собою в ту хвилину зробити не можу.... Можливо так і ваш чоловік, любов страшна сила, але є життя.... є сімя, дайте йому можливість зрозуміти що таке коли Любов знаходиться в сімї....
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Він мене зараз просто шантажує. Він з одної сторони каже що шлюб святе, що чоловік і жінка повинні бути разом а з другої на мене тисне що якщо я не піду у нього на поводу то він піде з хати. А про мене семене нехай збирає собі лахи і шнурує на всі чотири сторони.
     
    • Подобається Подобається x 13
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Тато був окремо кілька місяців. Він все кинув і поїхав в Україну лікувати свої причандаля. Він казав що як був в Україні то зрозумів що якщо ще довше посидить то втратить родину. Але після приїзду до нас поводиться арогантно і так ніби ми йому зобов*язані все пробачити і перекреслити минуле. Він вміє лишень мене звинувачувати у всьому. А я так не буду жити. Його доброго вистарчило лише на два дні.

    Я пробачила і тепер про це дуже жалію.:no:
     
    • Подобається Подобається x 12
  9. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Та чого ж? варіантів кілька - місця не було де фізичним зайнятись; та жінка не хотіла (може її у передклімактеричному стані просто на флірт потянуло); а може він все ж має почуття до дружини і не наважився на фізичне.

    Цілком може бути, що сімя для нього зараз стала рутиною, нехай тут добре, спокійно, ідеальна жінка.., але рутина. А тут підвернулась тьотя грайлива, і чоловіка захопило. Добре, що дружина (сподіваюсь) вчасно це помітила і припинила.

    А ще, на мою думку, коли кажуть - все нема чого жити зі зрадником, і заради дітей нема чого... - то це кажуть молоді дівчата, які ще недовгий час мають сімю і не мають діток. В молодості багато хто категоричний, але з часом приходить інше сприйняття.
     
    • Подобається Подобається x 9
  10. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Іксік, я Вас дуже добре розумію, розумію Ваші почуття і Ваш біль. На ЛФ у гілці "Життя після зради" я описувала свою історію. Все майже ідентично: взнала випадково з смс, потім сама про все розвідала, і виклала чоловікові всі факти. Я тоді зненавиділа його, може навіть не зненавиділа, а збайдужіла. Через деякий час ми розійшлися. Дитині було 5 років. (Ми не були одружені тому все пройшло дуже просто - прийшов , забрав речі і пішов). Я дуже важко пережила розлучення він був для мене всім, я не уявляла як я зможу жити без нього. Я три місяці проплакала в його футболку ночами. А потім я вирішила закопати свій біль глибоко ,глибоко, і почати нове життя. Я зробила в хаті ремонт , купила нові меблі (частково). На протязі всього часу чоловік приходив до дитини. Спочатку я з ним спілкувалкася крізь зуби. Потім стало легше. Я не забула того , що він зробив, я просто відпустила то всьо від себе. Минуло вже майже три роки. З весни ми почали разом їздити у подорожі, в Карпати в Долину Нарцисів , на водопади , пікніки і т д. За той час я змінилася , тепер, я впевнена в собі, і сильна жінка. Він почав говорити про те що він зрозумів, яку зробив помилку, вибачався, сказав , що зрозумів , що кохає мене, і хоче повернутися в сім'ю. Всі перепетії я упущу скажу коротко, ми вже майже два тижні живемо разом. Вам Іксік, я пораджу прислухатися до свого сердечка воно Вам підкаже правильне рішення, Я знаю як це боляче, Як важко переступити через себе. Але Ви маєте це пережити. Удачі Вам Розуму і терпіння.
     
    • Подобається Подобається x 27
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Хтось сказав одну гарну фразу, незнаю дослівно як вона звучить, але суть така: якшо відпустиш і воно вернеться то значить це твоє, а якшо ні то..... хай собі гуляє :confused: Хтось там за вік говорив, помоєму він тут ні до чого, є такі люди які в свої 20 більше в житті і доброго і погано побачили як хтось і в 50 не бачив. Моя така думка.:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. Тошеня

    Тошеня Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Скажу вам як дитина сімейної пари, яка пережила зраду. Затаїти від мене ту ситуацію, напевне, не було змоги. Так от, відчуття були такі, ніби то не мою маму зрадили, а всю родину. Пройшло багато років, а забути я того не можу. Батьки разом, але я б не сказала, що мені від того краще. Мамусі я вдячна за все, тільки не за те, що заради мене зберегла сім'ю. Я б набагато була щасливіша, якби вона зберегла своє здоров'я і сльози, які пролила тоді і ллє дотепер.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Мої батьки також розлучилися через зраду 20 років тому. Спочатку мені було дуже боляче. Я дуже важко то всо переживала, розходилися вони зі скандалами розборками і т. д. МКоли мені було років 15 я написала вірша: Мені маленькою тепла хотілося , і ласки батьківської і добра, але у мене все коханка вкрала, забрала батька у дитини і пішла (ділі не можу зараз згадати). Особливо важко було у вихідні ( ми жили у гуртожитку) коли всі сусідські діти з батьками ходили гуляти, а ми з братом сиділи в хаті , бо мама працювала. Зараз я батька не бачила вже років з 8. Знаю що він одружився вдруге, сплодив ще трьох дітей залишив і їх, а потім третя жінка, п'ята зарах я вже збилася з рахунку. Я щаслива що миз мамою жили самі такий батько мені не потрібний.
     
    • Подобається Подобається x 17
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    А я скажу от що, хоча напевно нарвусь на тапки....
    У зраді, у бідь якій її формі винні завжди двоє, і як би там що не говорили, жодна жінка не буде дивитись у сторону якщо їй добре з її чоловіком, і жоден чоловік не буде свідомо рушити сімью і гуляти якщо його все в його жінці влаштовує в у сім'ї загалом.
    І автору теми важко щось радити конкретне, бо ми не знаємо які в них з чоловіком відносини...... ми зараз знаємо історію тільки зі слів жінки. Тому... в даному випадку єдиною порадою може бути добре думати, не поспішати з рішеннями, можливо відверта розмова з чоловіком щось прояснить, принаймні двоє дорослих розумних людей які взаємно поважають один одного завжди можуть поговорити і вияснити сторунки у розмові.

    І оця фраза чоловіка який каже що він її любить але сімью не покине....... чесне слово, смішно.
    бо колим це ЛЮБОВ.... то за нею нічого не бачиш, і люди розлучаються і створюють нові сім*ї з коханими людьми.
    Якщо це симпатія..... то це однозначно не любов.
    Якщо це пристрасть.... то мабуть розумом розуміє що воно минеться... а сімья це набагато цінніше.
    Фраза що "він її любить і хотів би бути з нею" це теж така собі загальна фраза, на мою думку це означає що вона йому подобається, збуджує його........ багато хто з чоловіків хотів би бути з Анжеліною Джолі...... але кожен при цьому має свою жінку яку кохає.
    Ну і на останок...... в жінки як правиль спочатку до чоловіка якісь романтичні почуття, щось подібне до любові скажімо..... а потім вже секс.
    В чоловіків навпаки - спочатку секс... а потім вже кохання.
    Нормальний здоровий чоловік ніколи не буде любити щось віртуальне...він любить реальне. Тому або зрада була фізичною....або ні про яке кохання взагалі мови немає і не може бути.
    Ще раз автора теми прошу не поспішати з висновками і з діями. Це така делікатна ситуація де треба керуватися не думками з форуму, а своїм серцем.... бо в кожного різні ситуації і те що підходить одному не підходить іншому.
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Мені теж так здається, хоч досвіду в мене небагато, але розлучення це самий останній вихід. Дітям потрібний тато, але постає питання чи варто жити з зрадником? Якщо його жінці не хочеться жити з зрадником, то вона не повинна цього робити тільки заради діток, дітям добре тільки тоді, коли і добре їхній мамусі....
    Не знаю, що би я робила на її місці. Можливо перше, про що б і думала, так це про розлучення. Зрада для мене недопустимо, а можливо і пробачила. Всякеі обставини є.
    А на рахунок, що в них нічого не було - бреше все він в очі жінки, ну не діти ж вони, що між ними нічого не може бути. Просто напевно боїться втратити сімю, а то хто знати, як там буде якщо піде від Вас, а назад хто знати, чи приймете!!!!!
    Поговоріть ще раз серйозно з чоловіком. Можливо і варто вибачити?:confused:
     
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Думаю якщо сталася зрада ніхто однозначно не відповість правильно - чи кидати його чи зберегти сім"ю. Але що є беззаперечним - у стосунках з"явилася тріщина. І просто продовжувати жити так ніби нічого не сталося після того - не можна. Не можна бо в такому разі ви себе добровільно заганяєте в якесь таке рабство за гроші. А може й навіть просто так. А це ненормально. І цне не має відношення до прощення - воно не передбачає своєю бездіяльністю підтримувати гріхи чоловіка.
    Отже. однозначно необхідно щось змінити в стосунках. Звідси варіантів море - якщо стосунки трималися на Вас, зрозуміти свою помилку і перекинути на чоловіка частину ВСІХ турбот НАРЕШТІ. Щоб він відчував, що вже не є неодруженим батяром, а має обов"язки та відповідальність перед сім"єю. Або ж якщо Ви відчували погане ставлення - можете як Меліса, позбуватися комплексу меншовартості окремо від нього, щоб жити повноцінно і надалі - нормальною сім"єю. Але не варто кидатись у те, що потім самій буде противно. В постійні депресії теж. Хто таку плачучу жінку полюбить?Тільки тиран який любить коли хтось поруч страждає. І т.д.
    Я просто нерідко чую як жінки прощають і далі тягнуть те саме ярмо.. бо сім"єю такі відносини назвати важко. Просто так - прощати не можна. треба працювати над стосунками, змінювати їх, нерідко через переосмислення себе.
    До речі рідні. Вони злого не побажають. але оцініть і їх об"єктивно. Якщо Ваші прабабусі терпіли побої дідів з покін віку приміром. чи можуть жінки цієї родини вчити ЯК САМЕ Ви маєте працювати над збереженням своєї сім"?

    Ви заперечуєте природу, якою так звані полігамні чоловіки і прикриваються. А він може любити і кількох, і з обома йому буде добре. Я знаю такого. А бачили Щоденник червоного черевичка? Там так жінка щиро вірила що з обома їй добре. Не треба все максимілізувати і зводити до простого. Життя не завжди таке однозначне.
    ІМХО, таке може статися з кожним. Різниця - у відношенні кожного до сім"ї, чи переступить людина цю межу, звабиться, чи не зробить цього кроку.
     
    Останнє редагування: 24 Жовтень 2008
    • Подобається Подобається x 7
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Я тоже знаю такого...але то скорше одиничні випадки аніж норма.
    А то що я висловлювала... це була не особисто моя думка, а думка може 5 чоловіків... з якими в певний час це питання обговорювалось.
    І це були чоловіки одружені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?


    :) П"ять чоловіків для соціологів - це навіть не вибірка:) Цього НАДмало, щоб вимальовувати тенденцію або робити якийсь висновок) А ще подача. Даруйте, я зараз знайду легко навіть нічого не змінюючи в тексті 10 одружених які скажуть зовсім інше.:) Не бавтеся в свободу слова. Це чиєсь життя.

    Звісно мужики казатимуть жінці - якщо пішов наліво значить вдома було зле. А Ви що від НИХ хотіли почути?:)

    А якщо Ви просто хотіли сказати - змініть щось в стосунках, може Ви його і не намагалися сім"єю прив"язати, забагато дали непотрібної свободи чи щось в тому стилі - то ТАК і кажіть. Бо знаєте я проти коли наші ментальні жіночки кричать - та то вона все винна, вона не добре готувала - не прала шкарпетки- не стелилася перед ним - не давала ночами на пиво ходити (а чо? мій ходить. най і той шляється. щоб не я одна вдома скиглила) - сварилася що щодня на дивані лежить - хтіла щоб поміг в нечоловічій роботі. Як на мене - це заздрість ображених жінок, в яких надтлумки чоловіки і їм таке життя вже здається нормою. Я проти саме такого. Не хотілось би просто щоб автор зрозуміла саме подібне - треба вгоджати мужчині у всьому і тоді він її не кине. Дзуськи. Він тоді змінить її на останнє стерво. Бо - не відчуваттиме що має кимось опікуватись і матиме надто багато дурного часу, перестане цікавитись надпокладистою жінкою та шукатиме "з перчиком". Цього я вже надивилась. І на жаль чим більшим жертвувала жінка тим більшу потвору чоловік вибирав коханкою. Розумієте? Не треба переборщувати. Чоловік так само мусить розуміти - що зрада це його велика проблема, а не - "вона спровокувала".
     
    Останнє редагування: 24 Жовтень 2008
    • Подобається Подобається x 17
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Я ні в шо не бавлюсь...якщо Ви зауважили я в попередніх дописах автору тепи радила добюре подумати перед тим як приймати рішення, самій подумати!
    Ці чоловіки казали це не особисто мені, ми питали на роботі в своїх колег бо якось обговорювали цю тему.
    І це форум... обговорення проблеми.. я висловичла свою дімку так само як і Ви, виходячи з тої інформації яку надала автор теми. І жодна з нас не є меньш чи більш правою, бо ніхто точно ситуації всієї не знає.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Ви заявили це як доведену аксіому:) Так само як і оце -
    Якраз автор побоювалася, якраз могла подумати, що дійсно може сама винна - і Ви взяли підкинули жару бо 5 осіб так думають:) Тре більше ІМХО вказувати і менше претензійних заяв - 5 чоловіків знають ТОЧНО:) Я тому з Вами і переписуюсь, що - форум. Але тут людині зле. Хотілось би щоб на це зважали.

    І все. Я поважаю Вашу думку.
     
    Останнє редагування: 24 Жовтень 2008
    • Подобається Подобається x 4
Статус теми:
Закрита.