Зрада чоловіка, що робити?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Іксік, 23 Жовтень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Це ви ото все мені? Чим я Вас так заціпила???
    Я сказала тільки те що хотіла сказати... не треба шукати в моїх словах якісь потаємний смисл.
    Не треба жінці стелитися перед чоловіком, але і не треба бути страшенної стервою...треба у всьому знати розумні межі, але чоловіку має бути цікаво з жінкою....
    І найбільша дурість жінки... це коли вона думає що до сім*ї можна чимось привязати.... нічим і ніколи не привяжешь.
    І йти від жінки чи не йти це теж рішення яке для себе приймає чоловік, а от чи зважиться він на нього залежить від чоловіка і від відносин у сім*ї.
    абсолютно погоджуюсь, це велика проблема яку він створив зрадивши жінку і він винен саме у тому що на ту зраду наважився... НО якщо така в нього природа - на першу ліпшу жінку вилазити - то це бик осємєнітель, і не вартий він взагалі уваги.
    Але просто так...без причини... нормальна людина не йде з сім*ї і не зраджує На все має бути пояснення. А от знайти його - це вже інша справа.
    Все що я хотіла сказати я сказала...... без усіляких там фраз мєжду строк.

    П.С. була в моєму житті також зрада...... мене зрадили... і на тому наші стосунки розірвалися. Але !!! Тій зраді передували певні негаразди у відносинах які ми тоді не хотіли, чи не могли, чи не вміли вирішити. І до цього висновку ми прошли вже набагато пізніше... коли вже могли просто спілкуватися як добрі знайомі...коли в нас вже в кожного своя щаслива сімья і немає бажання ворушити минуле.
    Тож я знаю про що пишу.
    Але свою їсторію обговорювати тут не збираюсь
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Малесенька

    Малесенька Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    чоловік не буде свідомо рушити сімью і гуляти якщо його все в його жінці влаштовує

    а я знаю випадки, коли чоловік гуляє, але при цьому всьому любить свою дружину і не збирається розводитись.
    на моє питання чому?
    відповідь: незнаю
    і нажаль таке часто трапляється
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Справді, як для мене це дико не звучить, але чоловіки спершу думають отим своїм причандалом...Скільки разів ми з чоловіком не обговорювали оцю різницю у сприйнятті партнера жінкою та чоловіком, він мені постійно одне казав: для чоловіка секс важливіший. А ще чоловіки зараз стали геть безвідповідальними, вони не вміють дотримуватися обітниць та обов"язків. Бо ж до шлюбу йдуть, даючи клятву перед Господом, то не дурниці якісь...Зрада подружня-це порушення обітниці, порушення клятви перед Богом і людьми, але для сучасних чоловіків це лише порожній звук...
    Тому мені теж мало віриться, що до фізичного контакту не дійшло. І такі заяви, що він її любить, на порожньому місці не робляться...Але Іксик, вірте в хороше, хоча й вам тут вже купу всього страшного та негативного понарозказували...Лише ви можете вирішити, як вчинити, як жити з цим далі-чи вигнати, чи забути й вибачити. Мої батьки не раз пробували розлучитися (не через зраду, але не виключено, що й таке мало місце), то я тоді була категорично проти навіть попри те, що з батьком в мене стосунки були не дуже...Але зараз, з висоти років, думаю, що краще б мама тоді знайшла собі когось кращого (батько невдовзі помер, вона досі сама і вже занадто в віці, шоб когось шукати)...Я маю хорошого чоловіка і вірю, що ніколи з таким не зіткнуся, але наш шлюб також далеко не ідеальний, ми частенько сваримося, інколи я можу так його зненавидіти, що хочеться, аби він забрався геть і довго не з"являвся мені на очі...але ми дорослі люди і намагаємося все владнати через відверту розмову, діалог. Я висловлюю всі свої претензії, він свої, а потім намагаємося знайти компроміс та шлях до владнання конфлікту. Спробуйте так само відверто поговорити з чоловіком, ви ж не малі діти. Скажіть, що ви готові почути правду, якою б вона не була, нехай не боїться зізнатися у всьому. Бо йому зараз, напевне, дуже соромно, він боїться вашої реакції, тому може не відкривати всю правду до кінця. Поговоріть, подумайте, що робити далі, чи справді йому та жінка так потрібна, шо він полишить сім"ю заради неї. Чи може він схаменеться і зрозуміє, що ви разом пройшли через всяке, що маєте дітей (але не варто ставити дітей у центр цього питання; якщо чоловік захоче піти з сім"ї, діти його не спинять), що оте його раптове захоплення (старше від нього і заміжнє)-це на короткий час, що навряд чи вони разом зможуть створити щось...
    Одним словом, це лише ваша з чоловіком приватна справа, і ніхто за вас не вирішить, як вам вчинити...Терпіння вам, стійкості і хорошого результату, що б ви там не вирішили...
     
    • Подобається Подобається x 11
  4. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Мені здається шо людині ніколи не вгодиш і тут я маю на увазі не тільки чоловіків. Балуєш їх потім виявляється шо вони від нас йдуть бо занадто балували, не приділяєш уваги - та сама картина. Хоч з нами та сама історія... Може це така людська натура, шо їй завжди хочеться шось новенького. Просто видно коли люди живуть довго і завжди одне те саме: робота, хата, вона на кухні, він біля телевізора... і так день, вдень. всі вдають шо все нормально, рано чи пізно надоїдає і хтось починає шукати шось новеньке. Може в тому і полягає вина двох :no: А жінки напевно виноваті тільки в одному... ми надто емоційні :confused: Ясно шо чоловік скаже шо винувата жінка, ми ж так само говоримо шо винуватий чоловік :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    тут можна багато говорити і радити, але кожна ситуація неповторна, і статистика тут ні до чого.
    мені здається, що найкращим помічником буде час, з часом Ви сама зрозумієте, чи є бажання і сила бути далі разом, чи вже все втрачено, головне говорити про цю проблему з чоловіком і не замикатись в собі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Саме тому що людині зле я не кажу що саме їй робити... бо для кожного вихід з ситуації є різний.
    Я ще раз наголошую..відверта розмова з чоловіком і його бачення ситуації що склалась, і якісь спільні прийнятні для обох рішення, важливіші за всі обговорення і різні точки зоку.

    Дякую за повагу. Я теж поважаю Вашу точку зору :y:
     
    Останнє редагування: 24 Жовтень 2008
  7. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Нічим..Поперло:) Я не переходжу на особистості. Мені не зраджував чоловік, я не зраджувала. Ніби все гаразд:) Мені не подобається, що хочуть знайти проблеми в жінках, коли наше жіноцтво й без того є певно найбільш в світі гнобленим, ментально нижче самоідентифікованим і т.д. Кубіти як стається така криза - починають думати - мо я сама винна? Це ненормально. Гіперненормально. Бо на роботі вони так не подумають. в магазині не подумають, в транспорті - вони ж самі бачать де фігня робиться, а коли чоловік зле вчинив - починають вести себе як зазомбовані - "я щось не так зробила". І нас дійсно довго зомбували на це - "поплакала і пішла далі їсти варити". Тре кидати того ровера. І дивитись в корінь проблеми а не в себе.

    А стерву чоловік легко може кинути без жодних зобов"язань - країна така, де тільки совість чоловікам суддя. Не треба тому чоловіків де дружина-стерва в такій ситуації шкодувати - самі справляться.
    Тим паче, що він Іксіку сам каже - ти ідеальна дружина. Тре ту тезу додавити - тоді мусиш і ТИ дорости до мене:)
     
    Останнє редагування: 24 Жовтень 2008
    • Подобається Подобається x 17
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    В мене є знайомий.... знаю його дуже давно..... настільки що можемо ділитися навіть певними інтимними проблемами.
    Так от в нього є сім*я, діти, дружина яку він дуже любить і не думає розлучатися чи десь там йти.
    Але він гуляє..... регулярно гуляє..... і причина банальна як світ.
    В ньго з його з дружиною різні сексуальні темпераменти.
    Їй припустимо достатньо пару раз на місяць, а йому пару раз на тиждень мало. І якщо він ту свою сексуальну енергію десь не подіне...його ковбасить серьезно. І він дуже погано почуває себе при цьому... чекає поки може чекати а потім в нього секс. І він сам каже що якби в нього з жінкою співпадали температменти то він би був найщасливішим чоловіком на землі..... але не склалось.
    При цьому він на дружину свою мало не молиться..... дуже її кохає і взагалі розвод не допускає навіть..... вот така історія. Це як приклад на питання "чому"


    Ще один приклад згадала. Також з близького оточення. Але вже ту історію знаю бо чоловік мені розповів.
    Сім*я, чоловік, жінка і дитина.
    Чоловік як кінь паше аби в дитини і жінки було все... а жінка його кожен раз пиляє чого ти так піздно...он у всіх чоловіки вже повечеряли а ті ще працюєш... а потом її перелинило і вона почала його підозрювати у всіх гріхах...особливо у зраді. І всі розумні доводи, що бач кохана... аби в нас було все що ми маєм я мушу багато працювати, бо ж інакше ніхто нам нічого не дасть безколштовно... а запроси там дай боже... жінка була невміняєма... і все його підозрювала.... смсм перечитувала шукаючи там підтведження. Так... це клініка однозначно, але і таке буває.
    Чоловік втомившись від щоденних пояснень і відзвітовувань собі подумав... якщо мене пиляють чи так чи інакше, може мені дійсно на стороні когось завести. Хоча б моральная якась віддушина буде.... хоч не зря сварити будуть.
    Так і зробив.
    Тепер ніц не змінилось... він так само паше на благо сім*ї..... жінка його так само за все на світі пиляє..... а він не сильно переймається бо є завжди людина яка його втішить.
    Це другий приклад.
    І жінка там як людина дійсно непогана, і господиня гарна... і мама гарна.... але щось в їх стосунках зрушилось....... і винні вони обоє. Бо вона зайво пиляла а він не втримався. А може ще причини якісь є... про які я не знаю.

    Не дай боже комусь щось подібне мати в сім*ї
     
    Останнє редагування: 24 Жовтень 2008
    • Подобається Подобається x 4
  9. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    А ви рахуєте це нормальна сім"я??? :8:мені волосся дибки стає як подумає шо мій чоловік може мене так сильно любити шо періодично ходити по бабах.:bad:
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    А що, так виглядає що рахую нормальною :eek: ?
    Навпаки це дуже ненормальна сім*я......і нездорова сім*я.
    Але Малесенька питала чому так.. тож я написала приклади.

    Біда в тому що деякі мужики замість того аби як у пісенці " и желание свое завязать узелком" йдуть на поводу свого бажання а потім рушаться сім*ї.
     
  11. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    то як на мене кобелюки :bad: порвала б як тузик тряпку :feminist::feminist::feminist:
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    молодець, Боро, гарно розписали:tanksmile: Самобичування в ситуації Іксіка зовсім не потрібне... не хватало чоловікові уваги - приділити, може більше себе, кохану, полюбити...

    Якщо чоловік намагається виправитися - оцінити і не згадувати без потреби ту леді, зробити наголос на хорошому у вашій сім"ї.
    Чоловіки дуже бояться втратити стабільність, може і ваш чоловік усвідомив ЩО його чекає з тою, іншою... подумав-подумав і залишився в сім"ї... а може і не збирався йти, не думав... дуже часто чоловіки інфантильні в таких ситуаціях, перекладають рішення на жінку.


    от дуже шкода, що виселили нас в Дівочі посиденьки, так би і чоловіча аудиторія щось порадила, а то одні дами:confused:
     
    Останнє редагування: 25 Жовтень 2008
    • Подобається Подобається x 13
  13. Малесенька

    Малесенька Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    на мою думку, якщо ви зможете йому пробачити і жити дальше щасливо, то так і зробіть і ніколи більше не згадуйте про це, адже від цього не лекшає. якщо видно що чоловік каїться і визнає свою вину, вибачте
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    я стовідсотково погоджуюся що чоловіки кабелі, що часом вони думають більше одним місцем замість голови, що їм ніяк не вгодиш, але хіба в жінків схожих ситуацій не буває???? Якщо в когось такого не було, то це не означає шо такого не може бути... Знаєте я досить скептично ставлюся до тих людей, які бють себе в груди і кажуть що я ніколи не зраджу свого чоловіка, байдуже, морально чи фізично... Слово "ніколи" взагалі таке дуже суперечливе. Я розумію, що часом в моєму житті або житті мого чоловіка може зявитися хтось, розумію що цей хтось, може стати дуже близьким... НЕ хочу цього... але таке життя... Але ми ж розумні істоти і можемо визначитися що для нас є справді важливим... часом такі випадки навіть можуть допомогти нам розставити свої пріоритети і більше не хотіти спробувати оте "райське яблучко", якщо ж навпаки то ми не є оті дві половинки, то чого даремно витрачати свій час.
    НА вихідних переглянула Адмірал, то там дружина отого ж адмірала, коли побачила його з іншою жінкою, сказала мамі:" Сашенька часто влюбляетса но ето у него ненадолго". Я в ту хвилину подумала, ото мудра жінка.... А зрештою що тут такого, вона знає свого чоловіка, знає... і любить... Ну чим це все закінчилося не будемо описувати... але висновок такий проти долі не попреш, а нам треба в кожній ситуації поводитися достойно. Отож, шановні жінки, не забуваймо, що основне це те аби ми не втратили з тими чоловіками - себе, свою гідність....
     
    • Подобається Подобається x 11
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    І не прогавили своє щастя;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Цілком згідна....;)
     
  17. Іксік

    Іксік Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Дякую усім за поради, є над чим подумати.

    Мене не було, їздили в гори, гарно відпочили і мені вже навіть подумалось, що жахіття закінчились, ось він, мій чоловік, - ніжний, турботливий, очі світяться. "Мамадам" не дзвонила і я щиро повірила що вже все позаду.

    Чоловік пішов на роботу і почалось... спочатку пропущені дзвінки, через 2 дні він здався, дальше тривають розмови. Звичайно, він може сказати що розмови по роботі, але щось не віриться.

    Я в безвиході, хочу спасти сім"ю, бо спасати є що, але сил нема. Що робити далі?

    Стосунки зараз нормальні, з роботи не запізнюється, секс в нас завжди був на висоті. Він або суперовий актор або слабак, який іде на поводу у неї. Що далі????????
     
  18. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    всі чоловіки зраджують
    одні говорять про це, інші-ні
    що краще для нас?:confused:

    та й зрада, ммм, як би це сказати, є різною
    от мій чоловік любитель "поспостерігати" за дівчатками - і нема на то ради
    для мене то є зрада, я з тим живу-і мирюсь
    тому що мені комфортно знати, що поки на цьому всьо закінчується
    чи переросте це захоплення у щось більше - можливо
    але якшо такі міні-зради не змінюють всього того, що я так люблю у свому чоловікові - не бачу приводу для шкандалю
     
  19. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Нагадало уривок з Масяні

    "Все мужики козлыыыыыыыыыыыыыыыыыыы"

    Та ну, якщо ізначально отак усіх чесати, нафіга тоді заміж виходити?:confused:
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    та ні, нікого я не чесу
    просто спілкуюсь з чоловіками на відверті теми

    жоден з них ще не сказав, що жодного разу не зраджував дружині:cesored:
    як кажуть: прєдупрєждьон-значіт вааружон

    а одружувалась з чоловіком я не для того, аби приватизувати його і заклеймити моє
    якшо він буде бараном, і захоче мені зрадити - то його воля
     
Статус теми:
Закрита.