Зрада чоловіка, що робити?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Іксік, 23 Жовтень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    нагадало анекдот: ну, то й ви так кажіть...

    Казати можна багато про що, чи не так :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. анет

    анет Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    я взнала про зраду чоловіка, взнала банально - прочитала смс,

    А в мому житті одні сюрпризи...
    Сьогодні я, загружена його роботою по шию, літаю мокра по роботі, бо ще його дитина чекає, з якою я маю ще робити уроки, чекаю поки той вип*є з друзями випадково натрапила на його мобільний і звернула увагу, що чомусь один- включений, а інший- виключений.ВКЛЮЧАЮ...ПРиходить смс від"ОКСІ" з ISQ, яка питає як в нього справию я довго недумаю пишу-Добре, я ти як(хоч зеленого поняття немаю хто така). ВІдписує-Що в неї все добре тільки скучає за ним і малою, також пише що зараз в Празі, буде на початку грудня.Також написала номер свого мобільного, але тут з*явився мій... і видер телефон. На моє питання хто це, чому пише і т.д., отримала-що це пацієнтка, яку лікував пів року тому, вона знає про доньку, про мене нічого і що пише йому чогось... і взагалі, що його телефон більше ніколи не був у моїх руках. Я не робила скандалу, нічого, просто в мене всередині пекло а він навіть не дивиться мені в очі. А ще цікаво, що в серпні я готова була подпвати на розвід, бо мені пряьо його друзі сказали, що в нього є хтось. Але він клявся на образі що це брехня.
    Дівчата, Жінки, всі!!!!!! Порадьте, що робити, бо я чесно не витримаю!!!!!! Що робити, що казати що думати?????????????
     
  3. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Во-во, а чоловіки у нас гаразді на "потрєндєть", особливо про свої подвиги :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Lika20

    Lika20 Active Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Невже Ви вiрите,що не було фiзичного контакту?Iнтрига коли вiн в очi говорить що любе iншу?!Яке життя може бути з такою людиною?А краще подивитися на ваших батькiв особливо його!Це i буде Вам вiдповiдь
     
  5. Lika20

    Lika20 Active Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Ну цей сказав ради сiм'i,це розумiти ради дитини?
     
  6. Кульбабка

    Кульбабка Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Кульбабка, ви, звісно, не просили поради, але Ваша історія шось в мині й сколихнула)
    Творити сімью з людиною, яка не знає, шо таке відповідальність, яка не вміє приймати рішення навіть за себе - то бздура
    А от поговорити, позустрічатись-аби не сваритись
    Разом обре-будьте разом
    Погано - не будьте
    От і вся філософія: ви дбаєте про себе, і свій комфорт - крапка!:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Кульбабка

    Кульбабка Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Дякую. Так і роблю тепер. Щодня потрошки викреслюю його з життя. Не хочеться мати з ним нічого спільного. Образа ще, мабуть, не пройшла. Та і як можна бути разом, вірити і довіряти людині, коли кожного разу коли за ним зачинятимуться двері, ти думатимеш, що він може не повернутись. Так попросиш його за хлібом сходити, а він зникне. Тричі ішов, що вартує піти вчетверте -- вдесяте.
    Обурює інше -- брехня. Мені розказував, що залишив свою дівчину, а насправді ж ні. Спершу хотілось знайти її (мала таку можливість, спільних знайомих маємо) і розповісти і їй про все. Але потім щось мене стримало. Не знаю, добре зробила, що змовчала, чи все ж таки варто було і їй відкрити на нього очі.
    А він.. він просто не вміє визначитись, так мені здається. Бо дуже не хочеться вірити в те, що всі ці майже три роки наших непростих стосунків він просто використовував мене і мої почуття до нього.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Хомуся

    Хомуся Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Вибачте, може не зовсім доречно, але... Чому Ви вважаєте , що йдуть лише до молодших? А може Ви навпаки занадто опікувалися своїм чоловіком, або ж знову навпаки в цих сірих щоденних буднях втратили СПІЛЬНЕ задоволення маленькими дрібничками? Я ні в якому разі його не виправдовую, але останнім часом мені здається що в наш фалений час мудрість жінки полягає не лише в тому як приготувати, зекономити, розрадити... але і зрозуміти, чим в цю хвилину живе Ваш партнер. Можливо трохи туманно і напутано але саме побут і дрібниці розводять нас в різні кути квартири.
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Businka

    Businka Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?



    По ТБ показували передачу про зраду чоловiкiв. Були приведенi цифри, статопитування. Так от, офiцiйно 75% чоловiкiв зраджують жiнкам (офiцiйно - бо признались в тому), а решта 25% просто не признались. Не факт, що не зраджують.Так що висновок Ви i сама можете зробити.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. луіза

    луіза Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    вибачити можна попробувати.але ви ніколи того не забудете.навіть коли пройде багато часу всерівно будуть моменти коли це собі згадаєте.
    мене теж зраджували.хоч це було давно.ми всерівно лишилися разом.в той момент я була готова на все шоб він лишився зі мною.потім були моменти шо я жаліла про то шо пробачила.зараз ми не згадуєм про це.але я пам'ятаю.крім того не настільки довіряю як раніше...
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. луіза

    луіза Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    "Надоїдає постійно жувати один і то й самий бутерброт,навіть якшо він з ікрою"
     
  13. NoName

    NoName Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Зраду можна пробачити лише у випадку коли відчуваєш що людина розкаялась і вважає свій вчинок помилкою. До того ж треба усвідомлювати, що вибачити це одне, а забути психологічно ще більш важче. Та й різні випадки бувають... І ще то залежить від гордості, а в когось може і гордині, і наскільки сильно ти любиш....
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. maja

    maja Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    кожен може помилку зробити , але шанс треба дати ще один обовязково..... принаймі тепер у вас є моральне право на якусь помилку .....
    спробуйте пробачити!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Кльово звучить "Дати ще один шанс", але на практиці так не виходить...
    Можна дати шанс, коли Ви впевнені в тому, що зможете забути, те що було, не будете розїдати себе недовірою, згадками і пошуками причини, але так може мало хто :sad:
    А якщо все подальше життя буде одним постійним псуванням нервів собі підозрами і спогадами про те, як з тобою поступили, тобі виникає одне питання "Чи потрібне тобі таке життя? В якому не буде сімейного спокою і злагоди, взаємної підтримки і довіри?"
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    "Чи потрібне тобі таке життя? В якому не буде сімейного спокою і злагоди, взаємної підтримки і довіри?"

    ...хм...думаю, що я б відповіла однозначно "ні". але варто врахувати, що однозначностей не буває: кожна сім'я - це окремий маленький світ зі своїми причудами. та якось дивно: чому таке питання ставлять переважно до жінок після пережитої ними зради чоловіка? якщо зраджує чоловік - це якби майже сформована норма, коли ж зраджує жінка - ....(не буду вживати поганих слів). і чому більшість зрад здійснюють таки чоловіки? у них, звісно, на це безліч пояснень: захотілось різноманіття, проблеми вдома, натура така, бла-бла-бла... :8: та чому ці представники сильної (!) половини людства не знаходять в собі сили волі підтримувати той вогник, який колись поєднав їх у подружжя? для когось це заважко і...бабах! зрада! та це питання відноситься до вічних, на які не можна знайти конкретної відповіді, чи то її немає...
    як вберегтись від подружньої зради? всім (тобто, і чоловікам, і жінкам) кожного дня і кожної миті докладати максимум зусиль, аби їхній вогник кохання не перетворився у вогонь під каструлею тушкованої капусти. це, певно, одна з причин зради. а таких причин - безліч...
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. Lika20

    Lika20 Active Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Цi помилки багато від чого залежать,коли вiн сам признався то одне,а коли ви самі взнали то зовсім друге!Добре коли в них не роман,а ви впевнені в тому що в нього щотижня не нова "пасія"?!Можливо ті дівчата навіть не здогадуються про ваше існування,тому я іх не звинувачую...А від вас він не йде бо боіться змін,бо боіться що залишиться один!А з Вами добре бо Ви вже "привычка",хоч в очі він звісно вам цього не скаже...Ось чому я думаю,може чоловікам обов'язків невистачае,забагато вільного часу?!
     
  18. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Мені здається, що якщо таке трапляється з чоловіком один раз, то це не останній. В цьому випадку або потрібно змиритись з таким життям, або просто тримати сімю на дітях, або...самі розумієте.
    Не буває такої помилки. Це натура чоловіка. Це або є, або не може бути ні разу і таких помилок не допускається.
    Тому всі жінки рано чи пізно змирюються з цим, або ж просто не здогадуюються про таке.:sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    То Ви вважаєте, що всі чоловіки зраджують, а жінки сліпо вірять їм і ні про що не здогадуються? :8:
     
  20. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Я вважаю, що зраджують майже всі. Жінок, що знають про це або застали на гарячому менше, ніж тих, що просто про це не знають.
    Я мала на увазі не те, що сліпо вірять, а те що нема приводу не довіряти. Бо ніби-то все нормально.
    Проте, якщо це не просто інтрижка на один вечір, а дійсно зявляється коханка, то є багато приводів відчути, що щось не так. А все інше залежить від ситуації і сімї, тобто як себе далі поведе жінка.
    Можливо я й неправильно думаю і мої погляди надто радикальні, але це моя думка. А можливо я так думаю, бо живу в такому оточенні і просто стикаюся з такими випадками дуже часто-здається нормальні чоловіки, а такого буває наслухаєшся і надивишся, що волосся дибом стає від того, куди котиться наш світ. (Добре що це лише знайомі, а не друзі.)
     
    Останнє редагування: 8 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.