Зрада чоловіка, що робити?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Іксік, 23 Жовтень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Я так почитала, і не хочу цьому усьому вірити.... Тут чоловіки у жінок під носом зраджують, а що тоді про мого говорити коли я його по 2 тижні не бачу.
    Хоча про дурне навіть не хочу думати і не буду, бо він в мене просто сонечко, любить мене і нашого хлопчика і більше йому нікого нетреба.
    А взагалі якщо чесно я його знаю аж занадто добре щоб не помітила зраду!!!
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Ви ідеалістка??? У вас все або чорне або біле, а інакше не буває???:no:

     
    Останнє редагування модератором: 24 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 1
  4. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    А як може бути по-іншому? Якщо чоловік зраджує, то сумніваюсь, що після цього може бути біле.
    Ну крім чорного і білого ще може бути рожеве (в окулярах):xaxa:

     
    Останнє редагування модератором: 24 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 1
  5. Lika20

    Lika20 Active Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Звісно багато чого залежить від самого чоловіка....від його моральних цінностей,але в наш час чоловіки забули що таке вірність,вважають що коли мають гроші,мають владу і вседозволеність.
    Якщо Ви посварились зі своім чоловіком на місяць часу ви впевнені що за цей час він вам не зрадить?!
     
  6. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    На мою думку, якщо не зрадить, то западло якесь точно В зробить.
    Ми жінки хоч і сентиментальні, але рани в нашому серці загоюються швидше, ніж в чоловіка.
    Він же ж ЧОЛОВІК, його не можна "ображати"!!!!:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Lika20

    Lika20 Active Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Ото точно!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    З таким "позитивним" настроєм як у вас - точно зробить, не ображайтеся, але якщо так думати, то не то що не виходити заміж, а й на роботу не ходити, подруг не мати - бо западло хтось таки зробить, чи чоловік чи подруга (а я переконана що жінки "западло" вміють робити частіше - то з власного досвіду, а не знайомі....).
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. juli26

    juli26 Active Member

    Вагітність та секс

    Дівчата я розпачі(сама на 7 міс вагітності).Маю підозру, що чоловік мені зраджує,так як доходить до того діла!!!:):) у нього нічого не получається - і так продовжується вже десь 3 місяці.Коли питаюся в чому проблема(можливо в моїй вагітності) він відповідає,що не знає,(говорить,що точно не в мені ,можливо має з ким порівняти!!!).Бачу,що й сам пережиає з цього приводу бо ніколи такого не було з першою вагітністю ба навіть навпаки,що робити???:8:Підскажіть
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    а може дійсно в нього якісь проблеми чисто фізіологічні :confused: шось не думаю шо якби в нього була коханка в вас би нічого не виходило :confused:
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Вагітність та секс

    я думаю його варто зараз підтримати а не підозрювати! Уявляєте як йому?((((
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Я такої самої думки, чоловік коли має коханку в нього вистачає розуму щоб зберегти сили ще й на дружини, а не так явно себе здавати:umbrage:
    Можливо через те що ви зараз більш гостро сприймаєте реальність ви почали підозрювати чоловіка, а підстав для цього в дійсності не має.
    Чи ставлення до вас саме через вагітність в нього змінилося.
    Мій наприклад зараз до мене ставиться як до богині, тільки целомудренні поцілунки:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність та секс

    Це напевно ви себе накручуєте,не робіть вже з того такі сумні висновки,тим більше самі кажете шо він переживає,все буде добре от побачите,не думайте про погане,поговоріть з ним і разом вирішите проблему.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Найперше потрібно поговорити, показати що ви його підтримуєте і не засуджуєте. Можливо, в нього якісь проблеми на роботі чи скимось із знайомих, і він сильно переживає через те. Але в таких ситуаціях важко щось радити, слухайтесь свого серця, і вірте що все буде добре.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність та секс

    А в чоловіка на роботі все гаразд? Чоловіча психологія така, що вони проблеми на роботі часто переносять в особисте життя. А якщо врахувати кризу, то і коханку придумувати не треба...
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    ось ось хлоп має якісь проблеми, робота не йде вдома жінка вагітна, я так зрозуміла у Вас ше є одна дитинка. До того в додачу ше й в такому делікатному плані не вийшло. от в нього і дах їде. а ви в свою чергу придумуєте містичну коханку. Я думаю все у вашій сім"ї гаразд... просто жіноча фантазія..... підсилена вагітністю :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. juli26

    juli26 Active Member

    Відповідь: Вагітність та секс

    Можливо то моя бурна фантазія!!!!Дякую
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Знаєте ,в моєї знайомої(ВОНА КАЗАЛА) чоловік на ост.місяцях її вагітності просто не міг перенути психологічний бар"єр,постійно їй казав"НУ НЕ МОЖУ Я,В МЕНЕ ТАКЕ ВРАЖЕННЯ ЩО НАС В ЛІЖКУ ТРОЄ"а коли народила каже, що все супер...Може й тут так!
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    а може де бояться травму яку нанести??? не всі чоловіки читаю журнали про вагітних, вони ж в нас такі вразливі :xaxa:
     
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    ................пропустити крізь себе, поревіти, не слухати коліжанок,піти до церкви....там по сидіти, все зважити....якшо серце зможе жити без відрази то вперед...ні...то жити, жити....все так не буде.І головне не бути злопамятною.
     
    • Подобається Подобається x 5
Статус теми:
Закрита.