Зуби мудрості

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Neytasa, 26 Грудень 2010.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я в медінституті минулого року 8-ку видаляла за пару сотень, більше не хочу. В мене було просте видалення, але крові і йоду напилась, вати наїлась, ледь не вдавилась:wacko: З наступною вісімкою в приватну клініку пішла і не пошкодувала. Попала в кілька тисяч, але все акуратно і якісно зробили.
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2021
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. l_treasure

    l_treasure Member

    Видаляла в вересні одну 8. В пароденті на глибокій в сидорчука(здається так). Оплатила 800 грн. Зробила перед процедурою в них панорамний знімочок за 200 грн. Швиденько, чистенько, шви через тиждень зняли. Аб невиписували. Випила пару раз нурофен. Набряку сильного не було.
    Мала досвід працювати з Шевчуком з пр. Шевченка. Мені з ним не пішло. Пішло зараження. А от чоловікова процедура, яка була серйознішою, аніж моя, пройшла на ура
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  3. Lionn

    Lionn New Member

    Є така теорія, десь її читав, що зуби мудрості захищають від вакцин. Та всіх хвороб, що з цим пов*язано.
    Я ні в якому разі не хочу скзаати, що це може біти правдою, просто бачив таку інформацію та хочу її донести. Можливо когось заціавить

    Я вважаю, що це трохи не обдумано та дивно. Тим не менш, стаття така існує
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Одночасно видаляти з різних сторін зазвичай лікарі не радять, бо 1) травматично для ротової порожнини і 2) незручно потім їсти пацієнту.
    Але якщо потрібен засіб експрес-схуднення, то це воно :yes: : кілька днів на бульоні - і можна влізти в сукню своєї юності)) Шуткую, але це мій досвід був, хоча я видаляла 2 справа. Все одно перші дні некомфортно щось суттєве хрумати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Рот - «брудне» місце, ти в нього їси щодня, і антисептики вимиваються слиною. Це до порівняння з рукою де рану можна обробити, нічого в неї пхати не будуть і ще й оброблятимуть. Тому АБ виправдані.

    При «малих» операціях часто дають дозу АБ зразу під час/негайно після операції і людина може бути не в курсі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Lionn

    Lionn New Member

    Так, багато хто думає, що рот то чисте середовище, але ні
    не даремно ж ви його щодня промиваєте щіткою та пастою
     
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Звітую
    Видаляла сьогодні в Пароденті дві вісімки з однієї сторони. Відчуття жахливі (тиск, скрегіт, хрускіт тих зубів) і мені направду було дуууже страшно, а ще як він мучився з тим моїм нижнім зубом (зуб лежить, типу ріс і тиснув в інші нижні зуби), то треш. Ок, верхню вісімку хірург за хвилину вирвав (частково прорізалась вже), а на нижню хвилин 15 потратив.
    Хоч сам лікар норм, лише я просила коментувати що буде відбуватись, а він виявився мовчазним.
    Наклав шви, казав через 10 днів зняти.
    Приймати обезболююче і антибіотик 5 днів.
    За фактом оплата 3195 грн. (по 1350 зуб, 400 анестезії, і ще щось там 95 грн.).
    Щока вже опухла, випила Німесил і з острахом чекаю ночі :sad:
     
    Останнє редагування: 11 Лютий 2021
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Нормальна ціна. Я всі 4 у стаціонарі видаляла, то якщо ділити по 2, то чуть дешевше вийшло. Правда у мене були нижні рівні, кусочки прорізані, а верхні, один просто вивернутий в щоку, а другий вивернутий в щоку і вже зіпсований, тобто ззовні фактично нічого не лишилось.
    Але я ніразу не спухла і поболювало кожен раз лише в перший день.
     
  9. maavka

    maavka Well-Known Member

    В чоловіка прорізалися всі 4 зуба (2 роки тому), вони йому не заважають, гарно сидять, прикус не міняють. То він їх і не видаляє. В мене прорізалася 8, а в моїй щелепі місця для неї нема, вона тисне на інший зуб, та створює ще різні проблеми. Мені здається, що люди просто так не видаляють зуби мудрості, нема їм де грошей дівати)) Люди видаляють зуби мудрості, коли появляються проблеми, я так принаймі думаю.

    А я видаляла у цей вівторок в Пароденті, але один зуб. В Павроденті на Чайковсьокого, лікар О.Й. Лось, дуже хороший лікар, я в нього і коронку робила, всім задоволена. Він більше наперед говорить, що буде робити. Під час робити то лікарі мовчазні.
    Я оплатила 1050грн, але в мене ще знижка якась, бо я там і дитину лікують і вони дають знижку, коли сім'я лікується, здається 5%. .
    Мені через 8 днів знімають шви. Тако АБ, пробіотики і німесил призначив. Щока дуже спухла і наступний день була трохи слабість, а в той самий день навіть температура 37.4. Але в мене був складний зуб з кривими коренями і який повністю не прорізався, також 15 мучився, але мене нічого не боліло. Але потім вже на 3-4 день вже все краще, можна більш менш і їсти і слабості нема. Щока стала істотно менше тільки сьогодні (в суботу)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Bize

    Bize Well-Known Member

    У кого видаляли?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. Helenaden

    Helenaden New Member

    Я видаляла 8 зубів всі в седації і дужеееее задоволена. Прийшла в клініку, мене під'єднати до якихось апаратів, зробили капельницю і я заснула.

    За 2,5 години прокинулася, вже зубів немає. Чоловік забрав додому і я цілий день спала після цього. На наступний день все прекрасно, болю немає, навіть на роботу пішла. Була легка припухлість з 1 сторони, але на роботі навіть ніхто не помітив

    Через 5 днів прийшла на огляд, зняли шви і все
    Все дуже швидко загоїлося

    Тому, якщо будете планувати видаляти 8 зуби то тільки в седації)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Medvedeva Kseniya

    Medvedeva Kseniya New Member

    Мені скоро 29 рочків, ще не один зуб мудрості не виліз. Страшно :girl_flirt:
     
  13. ElinaRozova

    ElinaRozova New Member

    Видаляли 8-ку верхню тиждень тому, так як тиснула на інші верхні зуби і це могло призвести до появи тріщини на сусідньому зубі. Все пройшло швидко і безболісно (звичайно трохи дискомфортно). Випила перед сном Німесил, на всяк випадок, 4 дні пропила антибіотик, а щоб не було дискомфорту в шлунку, як зазвичай після антибіотиків, то приймала пребіотик ( задоволена результатом). Лунка затягнулася швидко і безболісно.