Зуби мудрості

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Neytasa, 26 Грудень 2010.

  1. A_Stella

    A_Stella Member

    Відповідь: Зуби мудрості

    Поділюсь своїм досвідом. Верхній зуб мудрості в мене добре прорізався і ріс в сторону щоки, при тому давив на інші зуби - які уже починали боліти. Тому його видалили (легко, не боляче, лише неприємно). Стадія складного заживання тривала не більше 2-3 днів. Але дирка ще досі є - хоча пройшов вже місяць.
    Щодо нижніх зубів - то вони в мене не прорізались і під нахилом до інших зубів. Через тиск спричиниил скупченість нижнього ряду (не те що вона дуже помітна, але є). Я хотіла їх видалити. Але мій стоматолог сказав що собі він таке не робив. Операція не складна для лікаря, але для паціента так. Він каже, що якщо ці зуби зовсім не прорізались, то тиск на сусідні стерильний, і що ту шкоду яку вони могли зробити - вже зробили. Словом ризиків більше ніж плюсів.
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Зуби мудрості

    я так втратила нижню ліву сімку:).Праву сімку вдалося врятувати ( хоч і повністю уже під коронкою. Так що проконсультуйтеся ще з іншим лікарем.
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Зуби мудрості

    Ризиків у видаленні, чи в зубах? Бо в зубах таки ризиків більше, а от у видаленні.. Я не знаю, може то індивідуально, але не є то видалення аж таке страшне і складне. У мене була дуже схожа ситуація, скупчення зубів і таке інше. Тільки в мене ті зуби мудрості ніяк не заспокоювались і хотіли рости, хоч то було без шансів. В один день мене таак почала боліти щелепа, що я нормально не могла відкрити рота, плюс почало то місце, де мав би бути зуб гноітись. А про постійні головні болі я вже й не говорю... І я дуже рада, що позбулася їх, то було не так вже й важко.
     
  4. A_Stella

    A_Stella Member

    Відповідь: Зуби мудрості

    А зуб мудрості на той час прорізався? чи геть був під десною? і чому втратили сімку, що сасе спричинило?

    ---------- Додано в 22:26 ---------- Попередній допис був написаний в 22:24 ----------

    У видаленні, бо близкь проходить нерв і плюс через те що вони зовсім не прорізались доведеться сверлити кістку. По знимку сказав, що ті зуби мудрості навряд чи будуть далі рости, бо уже виросли.
    Хоча в мене є сумніви.
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Зуби мудрості

    ну не знаю, не знаю, у мене так само по рентгену вже зуби були вирослі, але вони не втрачали надії прорізатися, хоч зовсім не в той бік росли і відповідно тиснули мені в щелепу. То було періодично-два тижні щелепа болить, голова, потім проходило. То досить довго тривало, я теж боялася тої процедури, ну бо ж то вирізати, тому не йшла. А треба було одразу йти і позбутися того.
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Зуби мудрості

    неретинований зуб тиснув на сімку, спричинивши розвиток карієсу на корінні і зміщуючи зубний ряд. Сімка руйнувалася з коріння. А коли вісімка намагалася вилізти ( а не було куди), то так тисла на сімку, що рот не могла відкрити і боліла уся сторона голови. От саме так і було:
    тільки у ці періоди я без 3-4 таблеток кетанову на добу не обходилася. Була би мудріша- не мордувалася так довго і нудно і видалила одразу б ті зуби мудрості. А так- все-рівно з часом довелося видалити. Лиш спочатку довго і нудто треба було миритися з періодами прорізувань, а потім- ще і розгрібати наслідки
    у всіх зуби мудрості на нижній щелепі ростуть близько до нервових закінчень- така структура нижної щелепи. Саме по цій причині видалення нижніх зубів є складнішим за верхні: тут і анестезія вводиться по іншому, і ранева поверхність більша, і заживає довше. Ви заради спокою проконсультуйтеся ще з іншим лікарем ( власне хірургом), бо, можливо, ваш лікар просто боїться чи немає досвіду щодо таких видалень.

    ---------- Додано в 19:49 ---------- Попередній допис був написаний в 19:47 ----------

    у мене по знимку ті зуби теж виглядали як вирослі ( отакі камінчики в десні). Тим не менше, періодично намагалися вилізти назовні. Ви робили панорамний знимок?
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Зуби мудрості

    о власне! Мій лікар, котрий проводить хірургічні операції зубні, має свою клініку, мене направив до свого колеги в стоматологічну клініку в хірургічний відділ, бо сам власне вісімок тих не вирізає.
     
  8. A_Stella

    A_Stella Member

    Відповідь: Зуби мудрості

    Так, і вони там повністю як вирослий зуб. Мабуть через певний час зроблю ще одни, щоб переконатись ростуть чи ні )
    Але дискомфорту жодного не відчуваю. Я взагалі не помітила як вони там появились. думала мені пощастило ( а виявилось сидяьть партизани під десною ))

    ---------- Додано в 09:30 ---------- Попередній допис був написаний в 09:28 ----------

    Vittoriya, а ви як видалили, там десну зшивають? тобто виходить що дірка - а зверху зшита десна? і може памятаєте через який час ви змогли їсти на той бік, чи зараз там все заросло.
     
  9. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    А хто знає, які зараз актуальні ціни на видалення?...Маю дуже проблемні зуби мудрості - один видалила терміново, лікар залишив мого зуба для колекції - бо мав закручений й довгий корінь. Ріс в щоку, та й взагалі, намучилася я з ним добряче, ще раніше пломбувала його, але свіжий ренген показав, що через нього почала пчуватися 7-ка, яку я буквально літом тільки "ремонтувала". Друга нижня 8-ка ідентична першій - теж в щоку росте. Я з неї вже двічі "капюшон" знімала. Задоволення ще те..Якщо втретє наросте - краще його теж видалю . Ну й цікавлюся цінами, бо зараз заплатила 700 грн за все - процедуру, анестезію й ту "штучну кістку". Швів мені не накладали.
     
    Останнє редагування: 17 Листопад 2015
  10. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Розповім як мені робив хірург. Видалив, стиснув ясна щоб заповнилась порожнина рештками тканин і кров"ю, а тоді вже зашивав. При чому справа зверху зашив, а зліва ні. Сказав що якщо буде шити - захопить м"язи щоки і буде замітно.

    Мої зубчики з "ідеально рівними коріцями" з зашиванням обійшлись по 180 грн. В медінституті.

    вже після ГВ піду нижні забирати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Bize

    Bize Well-Known Member

    В мене зараз турбує нижній зуб мудрості.. ще й росте горизонтально. Хто скаже, де у Львові роблять якісно таку операцію? бо боюсь попасти на некомпетентного лікаря
     
  12. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Я читала про зуби мудрості в щоку, а мої ростуть горизонтально але а напрямку рота, всередину до рота. І останнім часом одна строна мені не дає спокою, власне зуб не болить але там збільшений мигдалик і вухо постійно турубує. От думаю чи не може то бути від того зуба? і чи власне хтось видаляв такий зуб що ріс всередину?
     
  13. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Може бути , у мене так було. Думала простудила вухо, і закладеність була. можливо варто зробити знімок і показатись лікарю
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. lanika

    lanika New Member

    зуби виростуть і все буде добре, може лікар зробити надрізи вам ще.
     
  15. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Минулого року видалили нижній зуб мудрості. Почав псуватись і був вибір - або лікувати або видаляти. Оскільки він ніякої користі не ніс - я на нього не жувала, плюс ріс не дуже рівно я його вирішила видалити.
    Видаляла в Пароденті на Глибокій. Лікар попався дуже хороший. В мене була паніка і я дуже боялась, але нічого не боліло, зробив все дуже швидко, зашив дірку, призначив антибіотики, і ще мене заспокоював)
    З іншого боку зуб не прорізався до кінця, тому думаю - чи варто його рухати - вирізати чи хай поки буде, поки дискомфорту не спричиняє...ще не вирішила
    А от верхні два мудрості вже попломбовані, але ростуть криво, в щоку тиснуть, планую весною їх видалити обидва.
     
  16. Ivetka

    Ivetka New Member

    Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи видаляв хтось восьмий зубчик, який вже прорізався, під час вагітності?
     
  17. Katee

    Katee Active Member

    В мене така саме ситуація. Верхній лівий зуб росте прямо в щоку. Спочатку не могла зрозуміти, що це відбувається - думала, кіста. Навіть боюсь думати, як це його видаляти.
     
  18. AnnaHnat

    AnnaHnat New Member

    мені видаляли непрорізаний зуб мудрості на 15 т. вагітності, робили наркоз, єдине що не можна знеболюючого сильного, німесилу. Пила Нурофен. і антибіотик кололи 5 днів.
     
  19. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Дівчатка, хто останнім часом видаляв ті мерзенні вісімки?
    Почали боліти зуби з однієї сторони, зробила панорамний знімок ,а то зуб мудрості під деснами росте в корінь 7-ки і пхає інші зуби. з іншої сторони аналогічно, але ще не болять всі зуби. треба видаляти. моя лікуюча того не робить, каже приймати рішення самій, де видаляти, радить медінститут, Терлецького. А я шось не дуже довіряю тим державним структурам, які там засоби і препарати?
    Порадьте, де швидко, якісно і не боляче, ціна значення немає.
     
  20. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Я рекомендую Пастернака з медінституту, робив всім знайомим і мені дві верхні. Ну дуже фаховий
     
    • Корисно Корисно x 1