Зважені та щасливі

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Apelsynka, 5 Серпень 2016.

  1. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Дуже люблю переглядати це шоу, бо воно справді цікаве і реалістичне. Цікаво спостерігати як ті колобки поступово перетворюються на струнких і симпатичних людей. А що ви думаєте про це шоу?
     
  2. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  3. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Читала, що новий сезон вестиме Яна Соломко ( вона в Холостяку ніби першому знімалась з Максом) Тоді вона теж така пухкенька була, а зараз після народження дитинки така фіґурова що ну. Теж часом люблю дивитись.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Ведучою буде Яна. Але Аніти вже не буде точно. І це шкода.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Ну так, в Аніти народилась доця то вона тепер зайнята ;) Писала в інста що розуміє тепер своїх підопічних з шоу, бо теж після родів активно худла (набрала за вагітність 21 кг) Зараз знову як цукерочка ;)

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    А я чекаю сьогодні на шоу)))Хтось ще буде дивитися?;)
     
  7. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    О котрій годині?
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я:girl_yes2:
    стандартно - 20.00:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ну тоді ждьомс)))):girl_dance:
     
  10. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Ніколи не дивилася цього шоу, але анонс зачепив. Я так розумію команда чоловіків змагатиметься проти команди жінок. Мені здається, що це якось не зовсім справедливо. Хто дивиться?
     
    Останнє редагування: 2 Вересень 2016
  11. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Мдя.,,вже четверо "мужиків"в лімузині:girl_crazy:
     
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    одним оком. Ще працюю і псіхую. Може 2 частину зможу побачити в спокої.
     
  13. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Включила випадково. Додивилася ))) наіграно там, де на вечірці чоловіки з жінками сварилися і вкінці.. За логікою в групу ризику мали попасти ті, що скинули найменше кіло відносно своєї ваги. А не просто менше. Тай це голосування, зрозуміло було що обидві залишаться )))
    Я за Аркадія )))
     
  14. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Мені дуже подобаються цьогорічні тренери, Славко та його дружина. Ну Славік то взагалі, такий няшечка:girl_blush2:, Ну і як тренер він себе показав ще у попередніх сезонах:good: А його дружина теж дуже мила і мудра жінка, і як тренер ,бачу, така наполеглива. Словом гарна сімейка тренерів:girl_smile:Так що буде цікаво:) Учасників поки вивчаю, тому коментувати не буду. Але от це протистояння чоловіки-жінки мені хіба для шоу цікаве. І нехай жінкам дають трішки менші навантаження, але все таки мужчини мають більше фізичної сили. Тому такі змагання не є дуже чесними. Ну і здивувало те, скільки кіло скидає Аркадій. За перший тиждень 14 кг, а за другий ще 8 кг, то таки рекорд. :good2:
     
  15. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Взяла і втягнулась вже в той сезон! Але в останньому випуску Ярославова розповідь - це вже перебор, як на мене. Я розумію, що десь щось зрежисовано ладно, але таке вже наплести. Щось мені зовсім було не правдоподібно. Хоча хто зна.. Після такого задумаєшся про правдивість і інших історій. Але дивитись все рівно буду )) цікаво як худають і все.
     
  16. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Хто дивиться сьогоднішній випуск? Оце накал емоцій з тими хрестиками-нуликами! Я в кінці аж сама кричала вболіваючи за жінок! Але ж то зхибила чоловіча команда і то два рази . А ще в шоці, що ніхто з чоловіків, які поїхали додому (а там були два авторитети чоловічої команди ) не пробіг тих 10 км щоб врятувати свою команду... А Аня, яка в першому випуску взагалі бігти не могла подолала цю дистанцію(я думала, хто-хто , а вона точно відмовиться).
    Цікаво , що там з тими цукерки за скандал буде? Бо може то стб тільки інтригу тримає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Мені дивно, невже ті чоловіки там такі тупаки, так два рази тормозити?щось мені слабо віриться)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  18. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Та вже і їм пора додому когось відправити. І вони трохи зазналися і розслабилися. А жінки тим часом нарощують силу.
    Цікаво , що там зважування покаже.
     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    наразі нічого "доброго" не показує:girl_mad:
     
  20. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Показує) хто як працював . Що не кажіть, жінки лінивіші мені видаються, особливо та Аня, що вибула. Так ій і треба, таке ліниве, постійно себе жаліє, не дивно , що до 26 років себе таку виростила . А на пост щоу? Показала , що лінь - іі суть. Не розумію , для чого на заняття вимальовуватися. І так смахує на 50 річну тьотку, малюйся не малюйся.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk