Зважені та щасливі

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Apelsynka, 5 Серпень 2016.

  1. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    я так розумію, що з дівчат Аня пішла? А з хлопців хто? (я вчора вже заснула на голосуванні :girl_in_dreams:)
    Якщо чесно цього сезону практично одні слимаки((( минулі сезони були цікавіші і інтригуючі. А тут якісь сонні мухи, а потім дивуються чому не скидають вагу. Та хто як працює, так і скидає. Є декілька кандидатів за якими цікаво спостерігати...
    А хлопці вчора реально слабаки з тими 10 км(((, аж не пасує якось))) Про хрестики-нулики, то взагалі хохма:girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    @Rostuslavchuk з хлопців пішов Артем. Мені здається скоро залишиться одна жінка і решту хлопці. А ще цікаво дивитися в кінці, коли показують як схудли учасники після того як покинули проект. Артем скинув сам ще 13 чи то 14 кг і так змінився, а от Аня здалася... А жаль.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Таке враження, що вона і набрала добряче. Так на обличчі було видно що трохи худіша вже була, а на постшоу знову ніби і не брала участі в проекті... Шкода, може ще збереться докупи та і покаже нам всім, надіюсь
    --- дописи об"єднано, 27 Жовтень 2016 ---
    А Артем умнічка!
     
  4. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ярік мене здивував. Я думала заляже вдома і буде далі жерти. Але скинув 24 кг вдома і дуже змінився. Видно зрозумів, що це потрібно насамперед йому, а не тренерам чи родичам. Хоча йому ще працювати, і працювати. І над вагою, і над характером. Як то кажуть було би бажання, і все можна виправити)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Сумніваюся , що збереться, то така натура, гнила вона, як пень. 26 років, то як треба себе " любити", щоб так зкабаніти.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  6. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Хтозна, я те саме думала про того Ярослава, що прийде як Аня, але ні. Ну але тільки фінал все покаже, до того часу можна і схуднути і набрати. Побачимо. Дівчата, як думаєте, хто вийде у фінал? Мені здається Аркадій та Ольга точно, то такі два лідери по натурі, пруть як танки. Ще може той Вовік , той що з чубчиком і та блонда Олена, що має 2 дітей.
     
  7. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Ну, ви майже вгадали. Принаймі вони були майже до останього випуску.
    Хто дивиться фінал? Я так, ото сиджу наминаю круасан і дивлюся набираюся мотивації, щоб скинути свої лишні 3 кг... (Щось той круасан вже посеред горла встрєг від побаченого).Мені найбільше подобається дивитися початок і фінал. Просто очам не вірю як змінилися учасники. Радію за них.
    Ще й любовна історія... Аааа... Таня + Вова = Цьомки-бомки на сцені.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    я дивлюсь.
    а я пончик, просила своїх з Ашану не приносити:girl_cray:, а мені далеко не 3 треба скинути :girl_haha::girl_cray:
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я сезон не дивилась, тикнула на стб і фінал побачила). Але, щось не бачу схуднувших?? Дивлюсь не від початку.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  10. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Я теж дивлюсь) Найбільше вразили Альона і Діма.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    фух, а я встигла. Пригналяся з Польші, кинула сумки і відразу включила.
    пора купувати окуляри. В мене щелепа по-тихенько відпадає.
    --- дописи об"єднано, 29 Грудень 2016 ---
    а Володимир?
    Я інших не встигла побачити.
     
  12. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    І Володимир теж дуже гарний результат показав. А ще обидві Лєни, Женя Кот, Вова-"бабушка" непогано скинув, Женя Шамота... Але багатьох чоловіків одягнули в костюми, як з молодших братів... І Лєну-молодшу в якусь піжаму запхали...
    Ось зараз вийшла Юля-"ананасік" - така леді! Схудла не супер, але фігурка така "смачненька")
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    )) Я знаю.
    Вже кілька результативних побачила.
    Мені ще у вуха щось треба, бо Яни не чую зовсім . Не звикла до неї.
     
    Останнє редагування: 29 Грудень 2016
  14. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Найгірший результат - Андрій Стратулат і Аня Голубцова.
    Майже не схудли.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    щось я навіть не пам"ятаю хто це.
    ну вона ж прімадонна:girl_wink:
     
  16. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я чомусь і думала , що вона в дома не зможе схуднути. От не бачила я в ній того бажання. Вова в дома теж не дуже скинув.
    Що, буде ще одна пара? Напевно , пора перейменовувати проект .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а хто ще був парою крім Ані і Ярослава?
     
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Нова пара утворилася - Таня Воловик і Вова-"бабушка" Гонта.:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
    Ну це ж вообщє взагалі (с)
    А як вони "засмокталися"... фе...
    --- дописи об"єднано, 29 Грудень 2016 ---
    Він вилетів після першого тижня - той, що вірші любив, Єсєніна цитував.

    О, "пловчіка" зараз показують)
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    нічо не поняла:dntknw: Про що Аня говорила? Він не дочекався її відповіді чи шо?
     
  20. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Наскільки я зрозуміла, Ані зробили пропозицію руки і серця, але не Ярослав. Його серце вільне, а з Анею вони зараз просто хороші друзі.