Зважені та щасливі

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Apelsynka, 5 Серпень 2016.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я подумала, що то Ярослав зробив - вона так багатозначно натякнула.
     
  2. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Я теж думала, що Ярослав.
    До речі, Ярослав теж гарно виглядає. Я думала, що буде гірше на багато
    --- дописи об"єднано, 30 Грудень 2016 ---
    Я від Вови (того, що з косою) очікувала кращого результату(((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Альона молодчина!!!! Я рада за неї:girl_dance:
    --- дописи об"єднано, 30 Грудень 2016 ---
    Ще залишилось Олі взути хлопців))), але щось думаю, що переможе Аркадій
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Результатом Олени я шокована - скинути 57% вагио_О Фантастично виглядає. А на початку шоу так всі її недооцінювали. Правду кажуть - в тихому омуті.... МОЛОДЕЦЬ.
    --- дописи об"єднано, 30 Грудень 2016 ---
    там запас маси сумашедший був.
    --- дописи об"єднано, 30 Грудень 2016 ---
    Олі, але не виглядає, що більше половини скинула.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Олі, виправила, пишу в темноті:girl_crazy:
    та ні не світить Олі((
    --- дописи об"єднано, 30 Грудень 2016 ---
    Ну Аркаша... суперовий чувак!!!!
    Достойні цього року переможці!!! Тішусь за них!!!
     
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    +1. Молодці.:girl_yes2:
     
  7. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    караул поза 130 кг скинути... капут, мені щелепа впала)))
    о_О:good::clapping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    для цього на початку треба наїсти 250:girl_wink:
    Але мені в голові теж не вкладається - він з себе скинув 2 МЕНЕ:girl_impossible:
     
  9. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    а, ну та:girl_crazy::girl_haha:
    але на попередніх сезонах теж були поза 200 кг, але нікому не вдавалось цього зробити. Чесно, я думала - це не реально, мабуть Аніта зле ганяла їх :girl_crazy::girl_crazy:
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    Просто Аркадій не типовий жирдяйчик. Зазвичай люди з такою надлишковою вагою дуже себе жаліють, капризують як діти, всі їм всьо винні. А він прийшов такий зібраний, зуби стис, став до роботи і пахав.
    Альона просто сяяла вчора. Для мене шок сезону це вона. А Ромчик так помолодів......аж задуже)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Він спортсмен в минулому, тому знає, що таке пахати. Але як він наїв стільки - дійсно диво. Рада, що він переміг, він вартий того. Втер носа Вові(з косичкою), той мене бісить страшне. Створював тільки негативну атмосферу в колективі. Так, він скинув багацько, але лише на проекті. Вдома ж ,здається, навіть наїв кілька кг. А тут важливо не лише схуднути, але і підтримувати результат.

    Отут і в мене щелепа впала. Виглядає супер! Зараз її вага 57 кг!!! І ніхто від неї такого не чекав. Все шоу практично учасники її не сприймали і вважали лузером. А тут просто цукерочка, і шкіра, ноги, руки худюсінькі - ніяких розтяжок і лишньої шкіри ніде не видно.
    Цього сезону я вперше дивилася це шоу і для мене фінал став додатковою мотивацією до здорового способу життя.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    покидав проект 104 кг, а вчора важив 107((( слимак він, тільки патякати вміє(
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    От-от! Вдома ніхто нікого контролювати не буде. Тільки від тебе залежить результат. А він туди чи то заради грошей попхався, чи заради гри і конкуренції. Але майже впевнена , що наїсть ті кг назад за деякий час.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    активно худне мабуть:girl_blum:
    Я гнильдас:girl_blush2:, як той Володя - мала схуднути на 4 кг, зробила тільки -3. Треба до мене тренера з нагайкою.
     
  15. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    :girl_cool:@Demetra ні не дивилась, бо зараз не маю можливості. Але вже аж чекаю коли зможу подивитися онлайн. А хто переміг у домашньому схудненні?
     
  16. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    :girl_flag_of_truce:@flame@Demetra чого ніхто не каже? Народ мені цікаво, ау
     
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    йоооой, та ми 2 сторінки настрочили.
    Альона перемогла в домашньому, Аркадій показав всім як треба худнути.:girl_wink:
     
  18. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Дуже рада за Аркадія!!А Альона яка молодець, втерла всім носа, вийшло, що де бо вона не була у фіналі чи ні вона переможниця, бо у Аркадія ж менший процент!Отак от, в всі, хто обсірушував її ну багато хто і близько не зробили того, що зробила вона!Супер! Дуже маю багато натхнення працювати над собою, я своїх нещасних 5-6 кг добити не можу, а люди який шлях пройшли! Всім мінусів кому треба в 2017 році!
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  19. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Ще згадала, а де ті дітки, які з ними худали в одному випуску на протязі тижня? Обіцяли, що на фіналі будуть разом, щось таке... видно щось не вийшло і проїхали ту тему...
     
  20. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    01195006_ak_large.jpeg У Києві померла Євгенія Мостовенко, яка була учасницею шоу "Зважені та щасливі" третього сезону проекту. На її сторінці "ВКонтакте" родичі написали, що Євгенія померла 28 січня, через чотири дні після свого дня народження, передають Патріоти України.

    "Сьогодні від нас пішла Євгенія - самий дорогий і близький наш чоловічок... Всі, хто бажають попрощатися з Нею ,в суботу похорон, про точний час похорону повідомимо завтра", - написали на сторінці. Причиною смерті в мережі називають крововилив у мозок. Євгенія Мостовенко була учасницею третього сезону проекту, який йшов на ТБ в 2013 році. Туди вона прийшла разом з донькою Олександрою, якій на момент зйомок було 17 років. Євгенії на момент участі в шоу було 40 років.